Koupete mimi každý den? V čem? Vanička, vana, kyblík?

kupinka
14. zář 2007

Ahoj holky,chci se zeptat,koupete každý den? A v čem? Ve vaničce, ve vaně nebo v kyblíku? Já jsem teď začla používat kyblík-je to i úspora vody,protože ve vaničce jsem mu vždycky napustila tolik,at uz má přikryté i bříško. Ale nevidím tam v tom kyblíku dolů,jak tam má složené ty nožičky,bude mít už 5 měsíců.tak už je docela čahoun. A kdy bych měla začít s vanou?

hanih
16. pro 2017

@bayt Nejsem odborník, takže je možné, že se pletu, ale řekla bych, že hraje roli třeba složení plodové vody (předpokládám, že to není jen obyč. voda, ale že obsahuje i různé látky, které ve vodě na koupání nejsou), taky je miminko v plodové vodě pokryté mázkem, který pak už nemá, no a pak mě napadá třeba i to, že v břiše je jen v plodové vodě, kdežto potom se to střídá voda - vzduch.

pt1981
16. pro 2017

Ahoj, mam 4mes holcicku a koupu ji v detske vanicce, ale na lehatku. Pres zimu koupu jen kazdy treti den. Skoro se nepoti a intimni partie samozrejme cistim denne. S nastupem teplejsiho pocasi budu koupat obden nebo casteji, dle potreby. U starsi sprchuju denne, ale ta ma uz tri roky.

maggys
16. pro 2017

Mam trimesicni holcicku, koupeme ob den - miluje to. Jinak koupeme ve velke vane s babyringem.

janurous
28. pro 2017
Uživatel janurous je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janurous.

My koupeme každý den, je to takový rituál, kdy předtím jdeme na procházku, potom chvíli uklízím a malá si hraje v židličce a pak přijde koupání 🙂. Jinak malou koupeme v tom shnuggle kyblíčku a je to bomba 🙂

uzsezasenudim
28. pro 2017

Nekoupu každej den. Ani staršího (když byl mimino), jsem nekoupala denne. Tak co 5. den. Teď co máme 5m dcerku, tak to vychází taky co ten 5. den. Denně se jí myje podvozek, to je jasný, ale v chemce je nemacerujeme. jen voda. i u staršího, tomu jsou skoro 2 roky a též jen voda. Nikdy neměl vyrážku, pokožku má ukázkovou. Takže mě nic nikdy nenutilo ke změně. Takže tak. 🙂

silvous06
10. led 2018
Uživatel silvous06 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvous06.

Taky jsem se na ten shnuggle kyblík v malvíku dívala, ale bála bych se do něj úplně malé mimuško dát, takže jsem koupila tu vaničku s tím stojánkem, kam miminko položím, kyblík pořídím třeba časem až budu mít větší jistotu s koupáním 🙂

janurous
24. led 2018
Uživatel janurous je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janurous.

@silvous06 my máme ten shnuggle kyblík úplně od mimi a v pohodě 🙂) taky jsem měla strach, ale holky v malvíku mi řekly, že ho kupují normálně maminy pro miminka už od narození