Kyblík na koupání shuggle nebo vanička?

lalusheee
25. lis 2018

Ahoj maminky moc Vas prosim o recenze a nazory..
A hlavně o radu.
Chci poridit pro miminko novorozence, koupaci kyblík shuggle ale četla jsem i to, ze neni vhodnej pro novorozence.. (recenze od pár maminek) Že se v něm hůř myje..
Mate nějaké zkušenosti?
Děkuji mnohokrát za názor.

adelka951
25. lis 2018

My mame kyblik Mebby Cocoon a jsme spokojeni.Synovi se v nem libi.

zuzan88
25. lis 2018

S kyblíkem zkušenosti nemám, koupala sem ve vaničce a teď dva týdny už chodí do vany s tátou 😉 teď mu byli 2 měsíce.

fly80
25. lis 2018

Já měla kyblík i vaničku. V kyblík opravdu dítě neumejes, ale většinou se jim tam líbí. Použila sem ho párkrát. Jestli máš holčičku, tak třeba umit v kyblík pořádně pipku fakt nejde.

popelka1984
25. lis 2018

Tady na koníkovi se o tom taky něco píše https://www.modrykonik.cz/pece-o-dite/koupaci-kyblik/
já za sebe si v kyblíku nedokážu představit dítě co ještě neudrží hlavičku navíc stejně hned nemůže máčet pupík. Raději mám vaničku kde se pěkně natáhne, má tam hračky, cachtá se.

bayt
25. lis 2018

@lalusheee Já jse vždy koupala ve vaničce, malej to miloval. Vždycky se tam rozplácne a roztáhne, nebo kope nohama a stříká všude okolo....

kafr
26. lis 2018

Měli jsme půjčenou vaničku, co měla rovnou i lehátko a i tam mi přišlo, že se to mimčo blbě myje, takže kyblík si nedokážu představit už vůbec. Navíc se naší princezně ani na tom lehátku nelíbilo, takže jsme vydrhli 36 let starou vaničku po mě a naše krasomila si v ní krásně plave i teď v 7 měsících. Jak tam má plno prostoru, naučila se ve vodě i obracet a lozit a až pak to zkoušela na suchu.

kachna001
26. lis 2018

Máme shnuggle a pecka...ale pokud by mi malá vydržela ve vaničce, ani by me nenapadlo ho kupovat 😊 a jako velkou vyhodu beru i to, že koupeme ve 3l vody, ne v 10, jak ve vanicce

lalusheee
autor
26. lis 2018

@kachna001 a to mate od narození? Me se prave libi vic tyto vyhody prave.. Ze je to skladnejsi.. Mene vody atd.. Spis si nedokazu predstavit manipulaci s miminkem..

kachna001
26. lis 2018

@lalusheee kupovali jsme ho, když byly malé asi 3 týdny, hlavičku ještě nedržela

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru