Má vaše miminko hodně vlásků?

mispulka22
4. srp 2010

A co děláte, aby mu nepadaly do očí? Do roka se stříhat nesmí (pověra), sponku by mohlo spolknout, čelenku si sundává......máte nějaký dobrý nápad? Děkuju!

alcatko.j
4. srp 2010

Ja si myslim, ze trosku smiknout ofinku nevadi..kdyz neni jine reseni, povera nepovera, prece kvuli tomu nebude ditko silhat ci spatne videt, krcit nosik apod🙂 Staci trosku a jen ofinku a je to🙂

lin18
4. srp 2010

Kubíka jsme poprvé stříhali ve čtyřech měsících...na pověry nevěřím a nebudu ho trápit lechtajícícmi vlásky v očích nebo sponkami.

schnek
4. srp 2010

my sestříhli drobet ofinu, jinak zatím vlásky necháváme. S prvním jsme to neřešili, ten vlasy neměl, ale druhej je chlupáč 😀

marselina
4. srp 2010

ofinku jsme taky stříhali ještě před 1rokem,ale jinak vlásky necháváme,krásně se mu vlní a jak bysme je jednou ostříhali už takové nebudou. 😉

momin
4. srp 2010

@mispulka22 ta povera je pekna blbost.. nezlob se na me...
Taky nevim proc kvuli necemu co se rikalo pred 100 lety nechat ditko trapit se s tim ze mu padaji vlasy do ocicek... 😠 🙄
my sme poprve strihali maleho v 6 mesicch-sjeli sme ho strojkem a byl klid... Pokud jde o to ze ditku pak neporostou vlasky tak tomu se muzu vazne jen smat.. Ted sme strihali (trojkem) uz po 4 a vlasky ma podad stejne huste a rostou mu strasne rychle...

stylly
4. srp 2010

booože pověra !!!!! Ostříhat když je potřeba,,. 😀 ať je krásnoučká panenka a vidí 😎

naty
4. srp 2010

jaká pověra?! 😕 😅 Malej byl vlasáč jak blázen, měl tmavě hnědý vlasy, ve 4 měsíci mu najednou vypadaly všechny kromě vršku hlavy, a protože je měl dlouhý, vypadal jako by měl přehazovačku, takže sem mu je šmikla, a teď máme zas pěknýho blonďáčka pro změnu... 😀

benjik
4. srp 2010

@mispulka22 dej gumičku jako to do roka dali my, v pondělí jsem jí vlásky nad očima ufikla,rok už jí byl,nebudu pokoušet pověry.

kami1984
4. srp 2010

Já sama dítko ještě nemám,ale kamarádky kolemmě střihnou a je.Kdyby člověk mšl brát vážně všechny pověry,tak bych snad nežila...mě taky mamka před mým 1.rokem ostříhala ofinu a opravdu plešatá nejsem..

bocinka
4. srp 2010

moje kamarádka má vlasatého chlapečka, ale extrémně - ten už se snad narodil s mikádem... 😅 😅 a sama jejich doktorka jim řekla, a´t ho ostříhají, že mu bude líp v těch vedrech měl vlásky spocený, až mu z nich kapalo - fuj a navíc, když mu měli brát krev s fontanely, páč byl dost nemocnej a ona jako histerická matka zakázala ho trochu šmiknout, tak mu to píchali snad na třikrát - to jí nevadilo.... 😠

já jsem malou stříhala strojkem asi ve 4ech měsících, páč jí vypadaly vlásky a zůstala jen taková šošolka na boku hlavičky, vypadalo to divně a ani učesat se to nedalo... 😅 😅

heresta
4. srp 2010

určitě trošku přistříhnout 😉 my taky stříhali ted když je větší děláme ji fontánku 😀

santaamaria
6. srp 2010

Neboj se stříhat,..my už taky stříhali 🙂

olgas
6. srp 2010

@mispulka22 ahoj 😉 my vlásky nemáme, ale já bych asi klidně přistřihla, holky kolem mě taky stříhají nůžkama, strojkem bych to určitě nebrala, to udělala kamarádka u už 2 letého kluka a docela mu ty vlasy zničila, protože prý zrovna ve 2 letech vlásky vypadávají postupně a rostou úplně nové (no netrefila dobu, ale prý až mu ty nové narostou tak to bude o.k . - říkaly jí na kožním)

janicka006
6. srp 2010

my vlásky moc nemáme..nahoře na šišulce jí to vypadalo hned po návratu z porodnice,sice už rostou,ale na nějaké obr stříhání to dlouho nebude.
Pověr bych se nebála...lepší,než když je miminko neupravené,vlásky má všude,šimrají ho v očích
A jinak strojkem bych je taky nebrala...můj manžel je příkladem toho,že měl vlasy jako andílek,samá kudrlinka,ostříhali ho a už má klasické rovné.A slyšela jsem to i od někoho jiného.Takže pokud to mám shrnout,jsem pro ofinku🙂)

pett7
6. srp 2010

taky už jsme stříhali ofinu, má moc husté vlasy a nešly mu vyčesat stroupky..na pověry nevěřím

muminek
6. srp 2010

Já jem teda nestříhala a to mel vlásku hodle, ale naštěstí mu rostli do délky a né do očí.
Švagrová je kadeřnice a ta klukovi dělala culík jen aby ho nemusela stříhat. Podle máho rači plešatej než švidrat a mít problem s očima 😀 😀 😀