• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Malá začala zlobit. Co s tím?

17. září 2010 
autor
Ahojky, a odkud je tvůj manžel a jak jste k sobě přišli :sweat_smile: To jsem ale baba zvědavá, co :grinning: . Dnešní noc super, vstávalo se v půl devátý a už kňučí, že chce dělat houpíky :slight_smile:
11. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj, ale vybrali jste moc pěkný jméno :wink: já jen, abych třeba nějak neurazila :sunglasses:

nursik, houpíky :grinning: to je pěkný, moje mimí zas chce dělat klouzíky, ještěže dostala ten dárek-klouzajdu :dizzy_face:

á, už se budí po dopoledním spaní, tak se jdem teda klouzat,no :slight_smile:
11. kvě 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
z afriky, ne...to je nápad :slight_smile: se všechno dovíš ..počkej :grinning:
moc pěkný, to jooo, mě bylo tak špatně, když jsem šla rodit, na psaní jsem ani neviděla, a oni po mě chtěli něj. jméno, že mě jinak rodit nepustej.....tak jsem babě řekla, at mi pučí knížku se jmény, že honem neco vyberu, že nemáme vybráno :grinning:
11. kvě 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Amj, to si děláš prču, že jsi hledala jméno na hekárně v knížce :grinning:
Ty jo z Afriky, to by mě nenapadlo :grinning: Asi puknu zvědavostí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme to dneska po obědě zalomili všichni a malá spala 3 hoďky, ale ještě jsme stihli jet koupit kytky, tak jsem to hned narvala do truhlíků a čekám až mi to všechno pojde :grinning: Já jsem fakt zahradnickej antitalent :sunglasses:
11. kvě 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nursik - ne ne, nedělám. já vůbec nešla rodit, a jméno jsme neměli vybraný, dyt jsem byla v 34tt, mě nikdy nikdo neřekl, že můžu rodit dřív... já to nesledovala. rodit jsem jela od doktora z běžný prohlídky, na kterou jsem si dojela vesele sama ze služební cesty, nic mi nebylo. do tý prohlídky. z ní už jsem šupajdila rovnou do porodnice :grinning: :grinning:
tyjo, neblázni, budeš z tý zvědavosti starááááááááááá :unamused: :angry:
11. kvě 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsme zpět z třeboně..omarodili jsme to, navštívili pohotovost v j.Hradci a mě z rýmy zalehli uši, ale jinak bylo pěkně.Tak se budeme kurýrovat :slight_smile: .Jinak Tomík stačil nasypat 3 dětem písek do hlavy, nakopl psa...atd, takže jsem už jeden den nevydržela a bouchlo to ve mě tak, že jsem brečela asi hodinu zavřená v pokoji, jak už ho nezvládám :frowning2: , ale už je to ok, prostě jsem to v sobě dusila dost dlouho a snažila se být nad věcí, do toho to těhotenství.Ale opravdu to zlobení vyčerpá co?
12. kvě 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule, a co vám je? nojo, ty do toho to těhotenství, to je náročný, mě uuuuplně stačí ten můj expert. vstávala ve 4,45 jsem uplně dneska hotová... a ona je co? no fit!!!
12. kvě 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule, viry a bacily řáděj, tak ať jste z toho brzy venku!ani se Ti nedivím, že občas nad zlobícím dítkem slzu uroníš, jsi přece těhu, ale já to znám taky, nevim, jestli jsem tak přecitlivělá,a le většinou to taky v sobě dusím a pak buď vylítnu na malou nebo brečím večer v koupelně :sunglasses:

teď máme zas dva dny tatina doma , tak bude rušno, mějte se a užívejte sluníčka :wink:
12. kvě 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
marodům přejeme brzké uzdravení :slight_smile: . No Peťul, já bych asi vystartovala po mladým a pak si možná pobrečela :unamused: . Dneska jsme celý den byly zase venku a jsem ztahaná jak kůň a mladá byla do poslední chvilky čilá, že jsem měla hrůzu, že snad ani spát nebude :grinning:
Zítra přijede kámoška s malou, tak jsem zvědavá, jak se holky porvou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem. my už jsme zas vzhůru. jsem uplně zničená z toho jejího vstávání :frowning2: jedeme dnes na výlet.tak jsem zvědavá kam to tati vymyslel :grinning:
13. kvě 2008 v 05:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Nursík: to víš , že jsem ho seřvala a dostal na zadek, ale to pro něj nic není, proto jsem se už dostala do stavu pláče...
Jinak od včera máme teploty 37-39 zatím, ani ven jít nemůžu pač. na slunce nesmíme.mám strašně léků od rýmy po kašel, teplotu...atd, navíc už 4 dny nekadil, já jsem z toho trochu venku z té nemoci, ale hlavně, aby už to skončilo malému.pořád ho nutím do nějakých sirupů a je to pomalu týden, navíc ty teploty mě štvou, pořád srážím. no nic, jdu ho dát spát, je úplně mrtvej...zatím pa
13. kvě 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule - ty sirupy, to je věc co? nechutná jim to, jak viděj lžičku, už jsou v čoudu... to je peklo, když jsou prdolkové nemocný... tak at se Tomášek brzy uzdraví
13. kvě 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, lžička by u nás ani nešla, já dávám vše z trubičky... :slight_smile: , rymu zvládá, pač mám rozprašovač olynth a to jde.no je to boj :slight_smile:
13. kvě 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak se Peti brzy uzdravte. My celý den jsme venku, tak jsem vždycky večer ko :frowning2: . Mládě dneska mělo parádní hysterák, jsem jí zakázala přehrabovat se ve psí misce s granulema, tak se válela asi 15 minut po zemi a hyster jak vyšitej :confounded:
13. kvě 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no právě, tohle je nejhorší a zvláš´t pro nás matky na veřejnosti, něco zakážeš a děťátko se začne válet po zemi a vztekat se.No a ty musíš trvat na svém příkazu a hledat jinou cestu, to já vím-hrůza :unamused: . no malej už spí, zase hořel před spaním, tak zase budu v noci v pozoru.Včera jsem byla u doktorky a teploty mu začali až večer, tak jí zítra brnknu co a jak.Tohle nemám ráda, čekáš co bude ...a kdy to skončí...no hlavně aby se uzdravil, to je jasný
13. kvě 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, mě to doma nerozhodí, ale když jsme mezi lidma, tak bych jí nejradši jednu střihla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zas na druhou stranu ona je mezi lidma celkem v pohodě, takže to není zas tak často.
Držm palce ať je vám líp :wink:
13. kvě 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nursik - jooo, s tim válením je to super. a nejhorší je, že v tu chvíli nevidí, neslyší a má me zcela na háku, ptz zrovna něco mooooc chce. A lidi koukaj. no síla
petule - at se už brzy uzdravíte, venku jsou pravá letní vedra :slight_smile: tak at si taky užijete :grinning:
14. kvě 2008 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se jí v amoku prostě nevšímám, nemá vůbec cenu se o něco pokoušet, prostě jí nechám ať se vyřve a pak jedeme dál. Kdybych jí chtěla z té země zvednout, tak je z ní najednou gumová hračka, co ti projede mezi rukama a maximálně by mě v tom afektu akorát jednu střihla nebo možná i já jí, takže takhle je to bezpečnější pro nás obě. Nějak mi chybí víc trpělivosti, ale to asi občas pociťuje každá z nás.
14. kvě 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nursík: no gumová hračka je správné slovo :slight_smile: , no mě taky vadí když mi to udělá třeba někde v krámě...nemá cenu to ani řešit, pač trpělivost se snažíme mít všechny a pak jednou bouchneš.Já mu teda na zadek střihnu to jo, ale není to nic platné :wink:
14. kvě 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, já jí taky dneska jednu vyšila, dopol jsme byly venku, válela po zemi na štěrku, na písku, tak jsem jí lupla do vany, abych jí umyla a rovnou ve vaně nakrmila. Teď to tak praktikujeme, že jí ve vaně, protože občas jídlo luše, tak jí pak omeju a je čistá a dneska si usmyslela, že v té vaně prostě to jídlo bude plivat a plivat a plivat do vody. Tak jsem jí několikrát napomenula a ona se na mě podívala s plnou pusu a flusla, tak mě ujela ruka, ale asi jí to na ten mokrej zadek muselo bolet, měla tam pak chuděra červený místo :confounded:
14. kvě 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nursík: to jsem se pobavila, vidím, že je to všude stejné..naschvály a zkoušejí co vydržíme...a bude hůř :grinning:
14. kvě 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak zbytek dne byla jak mílius, asi si to vybrala a pak byla zlatá. Dokonce mě i pusinkovala a mazlila se, což normálně neznáme :grinning:
14. kvě 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky...ty děti jsou snad všechny stejný :sunglasses: :sunglasses: my byly u babičky, tak zlobila celou dobu a předváděla se, a polila celou autosedačku pitím, a na sebe, naschvál to polila, a pak se diví, že se zlobím. Na ni zvýším hlas a ona začne brečet, jak kdybych ji něco dělala...
15. kvě 2008 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to u nás se teda když zvýším hlas nebrečí..před chvilkou jsem se šla juknout do obýváku, malej kouká na krtka a co nevidím, máme celou stěnu za sedačkou pomalovanou modrou voskovkou :rolling_eyes: , takže pohoda..
15. kvě 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, koukám na Džamilu a docela se bavím :grinning:
15. kvě 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule - to znám. mam pomalovanou půlku bytu. ty děti maj celkem talent :astonished: budeme v lete malovat - teda já budu malovat, at si odpočinu, když nikdo nebude doma. :grinning:
16. kvě 2008 v 05:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

tak koukám, je to se zlobením všude stejný :sunglasses:
Nursik- gumová hračka :grinning: opět se bavím, je to přesný!

Petule, nestraš :astonished: :sunglasses: no, já se na to pomalu připravuju, ale co teď je je to jako v ráji, s jedním raubířem, co až budem mít ty druhý, to bude tepr peklíčko!!!

Já teda záchvaty válení na veřejnosti zatím moc nezažívám, pač Věru ještě vozím často v kočáře, ale jak ta se dokáže vztekat, začne ječet vysokým dvojitým C a mlátit rukama do kočáru, což je taky dost dobrej rámus, no zrovna tuhle v obchodě to udělala a lidi jen zírali, čekali co udělám a bavili se scénou :angry:
Jinak taky dělá ty naschvály a zkouší, co já na to, teda ale někdy ji mám chuť takovou vytnout, ale nechci ji moc mlátit, to víte, co kdyby Džamila se svým návrhem (nedejbože) uspěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2008 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj: teda vy mě opravdu nezklamete nikdy :slight_smile: , jinak u nás to je z malováním ještě na dlouho, počkáme co nám vyvede 2 raubíř a pak se na to vrhnem, my máme barevnej obývák a muselo by se to míchat...atd, nemá to cenu, znáte to, vymaluješ a za týden můžeš znova. Jinak dnes od rána je hodnej, kouká na krtka-zatím...občas do něčeho třískne, ale to nevnímám, už aby byl zdravej a já ho vypustila na zahradu, ale zatím nemůžu ani já, mám zánět dutin a antibiotika, takže to tady spolu odmarodíme :slight_smile:
16. kvě 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule, to moje dítě si to snad čte, co se děje u vás, a pak to praktikuje doma u nás :slight_smile:
ted se rozebehla po obýváku, už je v pyžámku a v ponožkách no a co ujela ji noha, a třískla sebou jak brambora. a řve. tak ji řikám, si máš dávat pozor, a nebul nebo ti přidám at máš proč,..a Josefína brečí a mezi tim brekem říká - mamí bebí, kokej - rozuměj koukej :slight_smile:
16. kvě 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak hlásím, že dneska jsem měla vzorný mimino, teda až na to, že jsem byly poprvý u zubaře a tam řvala jak Tarzan, ale aspoň jí mohl prohlídnout zuby, když ty tesáky na něj cenila :grinning: . No a jsme zdravý a zas na podzim na kontrolu :slight_smile: Příští týden mám sraz s dvouma mamkama a prckama, na 4 dny, tak na nás myslete, ať to ve zdraví přežijeme :grinning:
16. kvě 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek