Mantinel v posteli u 3+, používaly jste?

18. črc 2023

Zdravím, chci se zeptat do kolika max jste používali mantinel v posteli? Dcera spí u sebe v postýlce v pokojíku (má takovou tu domečkovou). Mantinel má furt stejný od narození. Dala jsem ho tam po přestěhování protože přelézala boky a občas se majzla 🤣. Takže nám jsou tři a stále ho máme. No a já jsem momentálně těhotná (7m) a říkám si zda koupit ještě jeden pro miminko či zrušit ten její a dát mu ho 🤣. Říkám si, že je už velká ale trochu se bojím aby nezačala se.mlatit, v noci docela cestuje, mění polohy... Dal si říkám že bude řvát když ho dám mimcu, přece jen ho má 3roky 🤣

andelka
18. črc 2023

No já jsem dělala mantinel ze židlí ještě v době,kdy děcka měly 4,5 a 6 let. V ozdravovně. Doma ještě zábranu měli. Mladší syn spal do 6 let v té dětské posteli z Ikea, která měla mantinel.

martulka88
18. črc 2023

Kup nový pro starší. Když ségra stěhovala dítka do pokoje, tak vždy jsem ušila mantinel do velké postele, aby se nebouchaly. Dodnes ho mají 8 a 5 let.

emillyhk
18. črc 2023

Syn má jenom 2,5 roku, ale má v posteli takový ten copánkový mantinel (v postýlce ho neměl, to se nevešlo) a určitě ještě dlouho mít bude. V noci se mele, cestuje, občas spí i na něm 🙈😂
Pokud dceři ten její vyhovuje, nechala bych ho a miminku pořídila jiný.

ivkasolavova
18. črc 2023

Kluci co jsou v postely žádný mantynel nemaji ,cestují taky po postelých . Když se stane že se bouchnou ani to neví spí dal

cherie24
18. črc 2023

Malá má ještě ve 4 letech. 😀 Má každá svoje mantinely. Starší je hrozná cestovatelka, pokaždé se mlátila do zdi nebo o dřevěnou zabránu, tak nám babička šila mantinely i na její velkou postel. 🙂

malytlustyhroch
18. črc 2023

Jestli do ted dceri nevadi, tak porid pro mimino druhy, zbytecne ji znechutit mimino tim, ze ji jeste ke vsemu vezme jeji mantinel. Jestli nutne potrebujes ten dcery, tak doporucuju ji ho zabavit co nejdriv a mimino u toho jako duvod nezminovat.

ajja87
18. črc 2023

Ja bych teda novy nekupovala,dcera ma postel obskladanou polstarky a plysaky,je taky cestovatel,a udela fo stejnou sluzbu

janule0123
18. črc 2023

Tak my jsme v posteli mantinel neměli vůbec, za to zabranu tam má ještě ve 3,5letech a myslím ze dlouho mít bude … 😜

veronikav31
20. črc 2023

Syn má 5,5r a dřevěnou zábranu s pěnovou obranou má -obcas na ní v noci spí 🤦😁

laxesis
20. črc 2023

Syn 6r, má dřevěnou zábranu do půlky postele🙂 není nijak vysoká, ale většinu noci je na ní nalepený😅 pro mimčo to ale není použitelné, je to moc nízké

petaov
20. črc 2023

U nás mají mantinely oba 6 a 12 let.

pribylovapetra
20. črc 2023

Naše mantinel neměli nikdy. Starší šla do velké postele v necelých svou letech, syn po roce. Postele mají v prostoru. Stalo se že každý párkrát spadl s postele,ale celkem rychle se to naučili.

pampelina18
25. črc 2023

Nepoužívám vůbec. Zbytečný