6měsíční mimčo a postýlka. Poradíte, prosím?

misa250
13. črc 2021

Zdravím,
Máme hodně akční dítko a v postýlce se nám věčně do něčeho bouchá. Mantinely máme ale stejně se jí to vždy něco povede.. Pak se vzbudí a brečí a občas trvá než usne. Přes noc spí od mala v postýlce. Teď se učí v ní spát i přes den a s usínáním problém není.. Jen s tou akční povahou. Spí celou noc ale tohle ji vzbudí třeba dvakrát za noc.

Máte nějakou radu nebo něco? Na velkou postel i kdyby se zabranami mi přijde prostě moc malá...

Děkuji 🙂

biciklissie
13. črc 2021

Tyjo, to je zvláštní, že i přes mantinely. Mě spí dcera v postýlce od narození (teď má už víc než 2,5 roku) a bouchá se o příčky odjakživa. Nemá tam mantinely ani nic jiného. Kolikrát to i aktivuje chuvicku, ty rány. Nikdy ji to neprobudilo nebo ne tak, aby zase okamžitě neusnula. Ale ona má hodně dobre spaní. Tak co zkusit hnízdečko? Takové to větší, mohlo by vydržet dlouho, když se dole rozvazou ty snurky.

misa250
autor
13. črc 2021

@biciklissie v tom se jí moc nelíbí odmala. Jak se v tom nemůže hýbat a pretáčet tak je nervózní. Spaní máme taky dobré, ale takhle se vždy lekle a je to... Většinou hned usne, ale už musím vstát a srovnat ji. Nijak extra mi to nevadí, taky hned usnu ale pro ni to taky musí být nepříjemné. Že neusne se stane opravdu málokdy...

biciklissie
13. črc 2021

@misa250 Jo, tak to jo, jestli se lekne a je tam nějaká zaklíněná, tak to je blbý. To se mi za celou dobu stalo jednou. Že dcera strčila ruku za postýlku a pak ji nějakym záhadným způsobem prirazila je zdi, tu postýlku. A tím si tu ručičku zmáčkla mezi zeď a postýlku. Do teď nevím jak... Jenže když nechce hnízdečko a mantinely nestačí, tak to fakt nevím. Leda ty mantinely nějak obsit třeba stuhou a na hodně místech to přivázat, aby se k těm spruslim vůbec nedostala.

elara
13. črc 2021

Mě napadlo jestli by nestálo za to zkusit větší postel. Pořídit do ní takový ty síťovaný mantinely kolem do kola. Měla by víc prostoru a třeba by to mohlo pomoct
např. toto
https://www.pinkorblue.cz/fillikid-zabrana-na-p...

misa250
autor
14. črc 2021

@elara půjde za chvíli do svého pokojíčku, čekáme v prosinci druhé, tam už bych ji koupila. Ale k nám do ložnice.. To bychom se tu nehli. Ale stejně to tak brzo skončí, je v té postýlce opravdu šílená. Věčně ji všechno kouká ven, pak je úplně přetočená a otočená...je to hrozná dračice 😁

merope
14. črc 2021

Já dávala drobkovi do postýlky takové ty plyšáky-hady. Nejdřív měl hada kolem sebe, postupně jen po okrajích. Pak už nic. A teď tam teda má krtečka, motýlka, kočičku, polštářek... 😀

Občas se zamotá nohou mezi šprušle, pokud si všimnu, vytáhnu, občas se vzbudí a brečí. Už mi i spadl z velké postele, když spal se mnou - odcestoval víc jak metr. Takže větší postel stejně nepomůže 🙂.

klokanka31
14. črc 2021

@misa250 My malou museli nakonec nechat spát v cestovní postýlce, protože v klasický dřevěný se nám taky pořád bouchala.