Miminko občas křiví ručičku a pusinku. Setkal se s tím někdo?

15. dub 2022

Ahoj holky, chci se zeptat zda se stím někdo nesetkal. Mám skoro 10 měsíčního chlapečka. A začal dělat divnou věc, určitě budu řešit s naším doktorem, ale.. vždy u doktora na prohlidce všechno v pořádku. ale nějak jsem tomu moc nevěnovala pozornost, spíše jsem to přirovnávala že ho něco třeba zalechtalo nebo něco. Ale poslední dny to má častěji, jde o to že si třeba hraje a z ničeho nic zvedle pravou ručičku zatne pěstičku a vykřiví pusinku. Trvá to zhruba 2-3sekundy, a dělá jako by nic. Pak si hraje, směje se, dělá blbiny....

marcicek84
15. dub 2022

Mohl by to byt druh epi zachvatu,klidne komplikace po ockovani,pediatr s nim neni denne,tskze doporucim natocit video o ulozit a ukazat pediatrovi,prip.neurologovi,do vylouceni neurologicke priciny bych odsunula vsechna ockovani....

klokanka31
15. dub 2022

Netřese se u toho?

autor
15. dub 2022

@klokanka31 nene, dělá jakoby nic. Když to třeba udělá u jídla, tak prostě jí jakoby se nic nedělo

klokanka31
15. dub 2022

Tak to je zvláštní, radši natočit a ukázat pediatrovi

palja
15. dub 2022

Jak už je tu psáno, mohl by to být druh epi záchvatu tzv zahledění, u těch miminek to může probíhat takto. Chtělo by to natočit a ukázat pediatrovi.

autor
15. dub 2022

Holky děkuji moc, určitě to udělám.

me_druhe_ja
15. dub 2022

Natočit a co nejdřív poslat pediatrovi a nechat se poslat na neurologii. Nechci strašit, ale připomíná mi to epi zachvat.