Miminko spí jen na bříšku. Mám ho nutit na záda?

sonije
17. zář 2007

Dobrý den, mé 2 měsíční miminko odmítá spát jinak než na bříšku.. Na zádech nebo na boku vůbec neusne. Hlavičku sice nemá zabořenou a otáčí si ji pravidelně do stran, ale mám strach z náhlého úmrtí. Dečka Nanny pro nás není, protože první půlku noci spí v posýlce a druhou půlku u mě v posteli, protože jinak už pak bývá neklidný a nevyspí se ani on ani já.. Poradíte co s tím? Mám ho nutit na záda?

terezkaaa
8. říj 2007

Ještě chci dodat, že o hračky, když je na bříšku, vůbec nejeví zájem 😒

zero
8. říj 2007

Ahoj terezkooo,
koukám že máme stejně starý děti.Snad tě uklidní to, že jsme na tom úplně stejně.Na bříšku teda spíme ale aby pásla koníky to ne.Hlavičku jinak udrží.Z pololehu si mi sedá a hlavičku pěkně zvedá.Ve svislý poloze se taky krásně udrží.Ale u pasení koníků se vzteká a hlavičku zvedá tak do 3/4.Doktor nás zatím nikam neposílal.Uvidíme na 4měsíční prohlídce.Tam razíme příští čtvrtek,tak ti pak dám vědět.Jinak si říkám,že každý děcko je jiný.První dcera se na bříško začala přetáčet až v půl roce a chodit dokonce až ve 14 měsících a je taky v pohodě.

terezkaaa
8. říj 2007

Zero:Tak jsi mě docela uklidnila.My jsme právě byli u tý rehabilitační a strašně mě to tam naprdlo.Sestra dělala jakoby to byl konec světa,že musím 10-20krát denně s ním cvičit vždy 15 min (blázen,ne?)-tj 5 hodin denně.Navíc je malej po operaci a taky třeba mu tohle bude trvat díky tomu dýl...cvičím s ním, ale zas to tak nepřeháním,má toho dost za sebou, tak se to přece nepo****,když mu to bude trvat o něco dýl...jinak hlavu taky úplně v pohodě udrží,jen ho to moc dlouho nebaví...Je to stejný jako s tím chozením,každý dítě začne jinak...taky uvidím co mi na to dr řekne