Monitor dechu u novorozence

peditka
13. zář 2017

Ahoj holky,prosím,používáte monitor dechu u narozených miminek?

frndafrrr
14. zář 2017

Tak jak to čtu, záhada monitoru na plínu pro mě asi rozluštěna nebude...ale holky..třeba u toho nanny monitoru, pokud poskakuju s malou kousek od postylky (teda spis driv) tak si taky spokojene svitila máme teda starý parkety, ale zrenovované, nevrzou, neprohýbají se...jak je to a vibracwma tezko rict...A jednou i spuszil az po 5min.v jine mistnosti..ale to jsem.teda ducharila 😀 Ale stale jsem verila, jinak bych si nezdrimla...

frndafrrr
14. zář 2017

Pardon, naklepala jsem to jako prasak na tel...:-O

liliprili
14. zář 2017

@verunka_korunka mam snuza hero a opravdu snima suprove, na obleceni drzi a krasne prilne k brisku. Je trochu do oblouku, takze neni potreba jeste necim priplacnout k telu...Ty mas predpokladam respisense. A s tim snimanim v kocarku je to tedy zajimave, ja mam naopak v navodu vyslovne uvedeno, ze na tyto ucely neni...to by me fakt zajimalo, jak to teda vlastne funguje

smudlinka24
14. zář 2017

Snimani v kocarku nemuze byt stoprocentni, proto se vyrobce kryje a ma tam toto uvedene.

smudlinka24
14. zář 2017

@frndafrrr
Nam se to taky stava a je to docela znama vec, proto se nema postylka s monitorem davat moc blizko k posteli mamince, aby nesnimalo pripadne jeji pohyby.

voleskap
14. zář 2017

@pandora197 Takto malá miminka by spát na břiše vůbec neměly. Na bříško se mají dávat na chvilku, ale spát by takto neměly. Říkala mi to přímo sestřička s pediatričkou. http://detskebezpeci.cz/brisko-nebo-zadicka/

pandora197
15. zář 2017

@voleskap To je sice hezké,ale on jinak prostě spát nechce.S doktorkou jsem to samozřejmě konzultovala a problém s tím neměla,její děti prý takto taky spávali už od malinka a ani z okolí nejsem jediná.

pandora197
15. zář 2017

@voleskap Jo a malý už se nám ze zad pretaci na bříško,tak i když jsme to párkrát zkusili na záda,tak byl do minuty na břiše,tak to by jsme pak v noci nedělali nic jiného😂😂😂😂

verunka_korunka
15. zář 2017

@pandora197 mi to dcera delala taky, to proste nejde ji furt otacet a hlavne kdyz jsme otocili, probudila se a brecela. A v podoli i nedonosence takhle polohovali, na vsechny strany i zada a brisko a stejne tak jsem to mela delat i doma.

pandora197
15. zář 2017

@verunka_korunka Jj,navíc mi mamina říkala,jak když jsem se narodila já, tak jí pediatra říkala,že dávat klidně na noc na bříško,potvrdila to i tchýně, takže tyhle názory se též pořád mění prostě...

verunka_korunka
15. zář 2017

@pandora197 ale mela predepsany monitor dechu. Ted na sestinedeli nebyl, donesla jsem si svuj. A sestry tam nutily miminka polohovat jen na boky.

voleskap
15. zář 2017

No pokud už se sám na bříško otáčí, tak je to věc jiná. Já myslela, že píšeš, že mu je měsíc a už spinká na břiše. V prvním měsíci života se děti ještě nepřetáčí 🙂 Nemyslela jsem to samozřejmě nijak zle.
@pandora197

pandora197
15. zář 2017

Ne v pohodě,on to spaní na břiše vyžaduje už asi od toho měsíce či konce šestinedělí,takže Tvůj koment byl v pořádku😉Jak jsem psala s dr jsem to řešila,nebyla jsem z toho nadšená,ale tak už je větší a už to tak neřešíme a za monitor jsem ráda,abych se teda vrátila k tématu.
voleskap

luca1987
13. led 2018

@smudlinka24 prosim, jaky prenosny monitor dechu na plenku mete?

smudlinka24
13. led 2018

@luca1987 Respisense

terezapetrova
13. led 2018

@voleskap ano mala mimimka by na břiše spát nemely. A co by jsi dělala kdyby tvé dite v jiné poloze proste nespalo?

luca1987
13. led 2018

@smudlinka24 moc dekuji