Můžou to být zoubky? V noci se budí co hodinku s pláčem

evee24
12. led 2017

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat, zda nemate zkušenosti. Mam skoro 8 měsíční holčičku. poslední 3 dny se v noci budí s pláčem co hodinku. Dřív stačilo pohladit a dudlík a usnula. Ted ji uklidní prso a houpání . Přes den je veselá a akorát vic okusuje ruce. K večeru je protivna. Když zkousne kousátko tak brečí. Mohly by to byt zoubky?

astyna
12. led 2017

ahoj, určitě 🙂 já to zažívám s odstupem pořád - nejhorší byly jedničky nahoře a pak řezáky. Budil se pravidelně v noci, jakmile to prorazilo dáseň, spí jako dudek 🙂 Syn taky nesnášel kousátka při prořezávání zoubků, proto jsem měla v ledničce vždy bílý jogurt a tím jsme to chladili.

evee24
autor
12. led 2017

Děkuji

evee24
autor
12. led 2017

Děkuji za odpověď. Na dasních nic nevidím. Tak snad nebude beruška trpět dlouho.

soyevita
12. led 2017

Zoubky ještě žádné nemá?

evee24
autor
12. led 2017

Nene. Ještě ani jeden.

soyevita
12. led 2017

A slintá třeba teď víc?Zoubky to určitě být můžou.Někomu vyrostou dříve ty vrchní,ty bolí víc.....
My právě už 2 zoubky máme,vylezly ve 4,5měsících.Dásně přitom nebyly nijak oteklé,ani rudé.Jen slintala a urputně kousala hračky.
Ostatní dcery měly první zoubky do půl roku a nic nekousaly,ani neslyntaly.
Ani jsem nevěděla,že rostou.
Takovou tu síťku na kousání máš,třeba by jí studená mrkvička,nebo jablíčko dělaly dobře.

evee24
autor
13. led 2017

Tak už jsem našla na vrchní dásni bile tečky takže opravdu zoubky. Takže děkuji za odpovědi.