Naše batole bude jíst čokoládu a klobásky ...

16. bře 2021

Nu, raději anonymně... Nejsem na to hrdá. Našemu cvrčkovi bude za chvíli rok a já jsem nešťastná že stravovacích návyků mě a manžela. Co asi bude jíst batole, když muž pořád kupuje pečivo (skoro obsese), v lednici furt klobása a já se pro změnu láduju čokoládou... Chtěla bych večer vařit teplé večeře, ale muž chce furt rohlíky. Dřív jsem byla ráda. Teď už mi to vadí, protože nutriční bída to je. No a ty čokolády, to taky muž jen nahrává... Mu říkám, ať to nekupuje. Furt to říkám. A furt to kupuje a já to pak sním... Nedokážu si pomoci a on nepochopí, že to opravdu nechci doma. I si to jednu dobu dával do šuplíku, ale zase jsme tam, kde jsme byli. Já jsem závislá a on mi to dává pod nos. Nechci to svádět na něj, ale je takovej mezek... Kéž by mě spíš podpořil... Ale to se nestane. Bude to kupovat dál.
No a vaření u nás doma, nu nic extra. Vařit umím, ale vůbec nejsem zvyklá. Dítko příkrmy moc nechce, tak jí jídlo kupuji ve skleničkách, protože vařit se s tím a pak to vyhodit... Ne, díky. Takže suma sumárum, vůbec nevím, jak zajistit dítěti dobré stravování.

llluckaaa
18. bře 2021

Spíš jsi to nepochopila ty 😉 Dala jsem ti konstruktivní rady, ale odmítáš je. Místo hledání způsobu, jak to řešit, hledáš důvody, proč to řešit nebudeš a vinu svaluješ na své okolí "manžel kupuje klobásy, rohlíky a nosí to domů" "já mám slabou vůli" "on to nechce jíst".

klokanka31
18. bře 2021

@zelenaesmolda Třeba to nakonec není troll a fakt je tak mimo 🤔 jak můj táta, jsme se dneska dohadovali o správné výživě mojí malé, a já řekla že jí rozhodně nebudu cpát bůčkem. A on mi řekl že musím, že i to je potřeba 😮 lidi jsou všelijaký 😒