Nezvládám své dítě. Nepomáhají zákazy, plácnutí

pepibubu
13. led 2011

ahoj, kolikrát mám pocit, že Pepína absolutně nezvládám. Pár příkladů. Leze za gauč, kde máme lampu, a s oblibou ji vytahuje ze zásuvky. Ví že nesmí. Vysvětlovali jsme, zakazovali jsme, přes ruce jsme plácali, hlas jsme zvýšili. k ničemu. Gauč přirazit natolik aby se tam nedostal nejde.

Další - ví, že nesmí vypínat a zapínat televizi (zapínání je na horní straně, když si stoupne na špičky tak dosáhne. Za cenu že to na sebe může stáhnout atd. Opět. vysvětlování, zakazování, plácání, zvedání hlasu, nic.

Ničí knížky, strká do mě, naposledy jsem málem spadla když jsem vstávala ze země a on do mě strčil. Fakt nevím. Většinou je hodnej, ale pak má den jako dneska, kdy dělal vše popsané, a já bych ho dala komukoliv.

veronika.h
7. bře 2011

@mataharyy V tom obchodě mysllíš něco takovýho??? 😀 😀 😉

https://www.youtube.com/watch?v=gu5gGPYNStI
veronika.h
7. bře 2011

@reruna Náš malej už týden nejí, protože minulý týden v úterý měl nějakou střevní virózu. Od té doby jen pije, přes den sní pár křupek a třeba jen půl banánu za celej den!! Neřeším to nijak, musím počkat, až to přejde a pořád mu nabízím tekutiny. Snad zase brzo začne jíst,,

mataharyy
7. bře 2011

@veronika.h Jo tak to přesně dělá ona a účinek je taky takovej 😀 Asi to jednou budu muset zkusit, jen nevím zda mě nezavřou rovnou do blázince 😎

veronika.h
7. bře 2011

@mataharyy TAk to zkus až po porodu nebo si lidi budou myslet, že rodíš a zavolají ti záchranku 😀 😀 😎

mataharyy
7. bře 2011

@veronika.h 😀 😀 No ono teď nejsem ani ve stavu že bych se pak z té země vůbec byla schopna zvednout... 😎

lenulin
8. bře 2011

@mataharyy Ten náš v tom košíku od jisté doby být nechce a když jsme ho tam dávali tak měl hysterák já už jsem to s ním zvládla ale horší tatínek ten s ním byl na nakup jednou a nekoupili nic a ten z něj byl na nervy.A to se mně divil když jsem říkala že s ním nakoupit nejde a zvlašť si jít do obchodu kopit něco na sebe to vůbec já jsem neměla ani myšlenku přebírat nějaké věci pořád jedno oko na tom našem špuntovi ať tam něco nevyvede nebo někam nevleze a po 2min v každem obchodě nás škube za ruce, že chce ven no děs.Ale chlapovi se to musí ukázat názorně strčit mu dítě a běž nakoupit🙂

veronika.h
8. bře 2011

@lenulin Ten můj chlap už dávno pochopil, že to prostě nejde a my jezdíme nakupovat 1x týdně oba, ty dva odložím v dětským koutku nebo na houpačkách a nakupuju sama 🙂 🙂 . Nebaví ho to ani v těch vozítkách dětských, z toho zdrhá. A poslední dobou si už začal vymrčovat hračky, kolem kterých jsme projeli, takže odtěď už má zákaz vstupu🙂)

mataharyy
8. bře 2011

@lenulin Mě v něm taky nechce sedět, proto říkám že tam musí jít přivázat 😀 minule jsem ho přišněrovala šálou 😅 pač mi z toho sedátka normálně vylejzá a než se pro něco otočím tak je schopnej skočit ☹
@veronika.h Jo ty autíčka, to je naprosto bez šance, nejdřív řve že chce dovnitř, pak že chce ven, nakonec zdrhá, ten košík se na prd řídí a ještě když s ním máš běhat a chytat dítě... 🙄
Jináč s tou ukázkou svatá pravda... Můj manžel mi nevěřil že s ním za řití neumeju ani blbej talíř, tak to zkoušel... stejně jako s ním zkoušel uklízet hračky 😎

mataharyy
8. bře 2011

Tak kdyby náhodou, tak se s vámi všemi loučím... Bylo tu fajn, ale jak známo všechno hezké jednou končí ☹
Přeji hodně zdaru při řešení "nezvladatelných" dítek 😉

veronika.h
8. bře 2011

@mataharyy TY už to tady balíš a jdeš odpočívat do porodnice, jo? 😀 😀

mataharyy
8. bře 2011

@veronika.h ne čekám že mě jednoho krásného dne zablokují... 😎

evaviki
8. bře 2011

@mataharyy 😀DD a proc? ved nemas foto hore nohami 😀DD

kristi
8. bře 2011

@mataharyy pokud nejsi v tom seznamu pod diskuzi, tak zatim asi neee

mataharyy
8. bře 2011

@evaviki Já mám takovej dojem že to už je minulost, teď se hraje "na koho to slovo padne, ten musí jít z kola ven" 😀 😀 😀

mataharyy
8. bře 2011

@kristi No právě zatím... 🙂 mám takovej dojem že každej kdo byl v těch diskusích bude teď hlídanej, ale tak já bohužel neměla tolik času tam přispívat, spíš jsem horko těžko dočítala... ale i tak mě teda tento tah totálně odstartoval 😠

berenika39
8. bře 2011

@mataharyy by mě zajímalo, podle čeho losovali, kdo půjde, a kdo zůstane, fakt.

evaviki
8. bře 2011

@kristi @mataharyy tak to je sila ten zoznam.. par ludi si pamatam z rozych diskusii a pride mi to ako pekne svinstvo..

mataharyy
8. bře 2011

@berenika39 Nevím, asi kdo jak přispíval, nebo kdo je jak "otravoval" těžko říct taky to nechápu, když už tak bych pochopila buď nikdo, nebo všichni... ale toto je opravdu je kdyby za nás tahali slámku... 🙄
@evaviki Jo, jo tak to je když někde zavládne svobodná vůle, to se musí potlačit hned v začátcích 😎 Mě teda hlavně vadí že slíbili jak se domluvíme a pak najednou odstřihnou všechny diskuse a hlavní diskutující... 😔

maxikk
8. bře 2011

mám 2leteho raubire je sice na pul roku na pred ale toto nám delá stale naposled vcera . nechtelo se mu domu , chtel jet autem pryc . Tak delal sceny řvall jak když ho na nože bere . to trvalo i ve výtahu . když jsem vysoupila stala na schodech nová sousedka že na me posle sociaku ze ditko je chudak a že jsem asi sibnutá když ,,mlátim tak male ditko že má taky deti a todle nikdy nedelala . tak nevim jestli placnutí rukou prez zadek kterej je krytej plenou a bundou je hrozné mlaceni 🙂 na to aby se volala socialka . hlavne jak mám malemu ditku vysvetlit že nejde být venku celý den a že braska potrebuje jit domu aby si udelal ukoly do skoly

mataharyy
8. bře 2011

@maxikk příště doporučuji praštit sousedku, do té můžeš dát větší ránu a určitě se ti uleví 😀 Takové moudré miluju, bych je tloukla válečkem na těsto 😠

maxikk
8. bře 2011

@mataharyy to jsem si doma taky rikala že jsem mela udelat ale byla jsem tim tak zaskočena že cizi ženská si na me dovoluje vytahovat moudra hlavne když nevi co se deje 🙂 až ji uvidim tak ji asi dam jednu do zubu 🙂

mataharyy
8. bře 2011

@maxikk A to je nějaká mladá, či taková ta moudrá před důchodem, co všechno ví všechno zná a všude byla dvakrát? 😀 Já měla takovej problém včera v autobuse... ale to byl A. hodnej, jen sme si sedli malého jsem si dala na klín a on jak mu plápolali nožky kopl botou do sedačky a paní (o tři dedadla dál) z toho málem měla smrt a začla takové ty poznámky si stěžovala imaginárním lidem jak je to hrozný že ty matky a jejich děti dělaj bordel a kdo si pak tam má sednout (tu sedačku ani nezašpinil, jen jak jsme si sedali tak do ní klepnul...), tak jsem se nasrala a začla jsem dělat to samé co ona, nevím ale při první příležitosti vystoupila... 😎

maxikk
8. bře 2011

@mataharyy no muže ji být tak kolem 30 :3 to znám to je snad po každý v MHD neco podobnýho 🙂 nejlepsi je to takový to šeptáni co slysi celej autobus 🙂

mataharyy
8. bře 2011

@maxikk jo šeptající důchodci ty jsou fakt k sežrání 😀 jo tak mladá... hmm tak teda to fakt nechápu já jsem si vždy říkala jak budu mít hodné děti, že nebudou dělat bordel nebudou se válet v obchodě po zemi a teď... v obchodě vytíráme pravidelně, takže bych si nedovolila kritizovat žádnou maminu co plácne dítě 😠 Teda je jasný že kdyby někde někdo řezal dítě jak smyslů zbavenej, tak bych se ozvala, ale předpokládám jsi malého nekopala před sebou z výtahu 😀

maxikk
8. bře 2011

@mataharyy 🙂 ne to jsem teda nedelala jen jsem ho opravdu placla po zadku a rekla jsem at prestane nebo ho tam nechám z vendelinem (bubak )..To si asi rika každá jenže cim je starsi tak je hlasitejsi 🙂
a když se zacnu se starsim o neco pretahovat tak to je taky sila 🙂

mataharyy
8. bře 2011

@maxikk Je mi jasný že to si říká každá mamina, ale právě proto že pak je to jinak než si člověk naplánuje, tak by mě nenapadlo vynadat jiné mamině i když se mi třeba nelíbí její výchova, tak je to její dítě a ona si musí určit pravidla a ne nějaká zakomplexovaná sousedka aby se mi do toho motala... 😠 Jináč když jsme bydleli v paneláku tak jednoho krásného dne ve všech schránkách byl lístek že ten čí je to uřvané děcko by s měl schovat někdm pod kámen, že si vůbec dítě neměl pořizovat když pořád pláče a není schopnej se o něj postarat a utěšit ho a bla, bla, bla bez podpisu. Tak maminka toho mimča co trpělo chudák na koliky jak hrom a dost kvůli tomu plakávalo a papírové panelákové stěny nejsou zrovna těsnící... odepsala že si danej tvor má vysr... oko když není ani tak slušnej a neumí se podepsat 😀

evaviki
8. bře 2011

@mataharyy tak ja som jednej mamine raz vynadala, vliekla syna prec z parku a spadla mu cepice.. tak sa jej vysmeknul a chcel sa pre nu vratit, zvalila ho na zem a mlatila hlava nehlava.. keby mu davala len po zadku, tak nepoviem nic, ale ked ho druhy krat prastila do bruska, tak som na nu zacala jacat..

mataharyy
8. bře 2011

@evaviki juj to je ale ten extrém kdy bych se taky neudržela a maminku bych asi přetáhla, jenže to jsou ty případy kdy většina lidí stojí a kouká, neřeknou ani ň a pak jen debatují, zatím co když mamina vezme vztekající se dítě to jí praští, pokouše, poškrábe a ona mu plácne přes zadek, tak se všichni tváří jak kdyby ho právě umlátila na smrt 😖

evaviki
8. bře 2011

@mataharyy jj, ja som to pochopila.. len som tym chcela ukazat, ze obcas je take zasiahnutie opravnene.. ale nemyslela som nikoho z vas, aby to nahodou niekto zle nepochopil (ako tyranka mi tu nepripada ziadna, aspon nie podla toho, co pisete) 😀

mataharyy
8. bře 2011

@evaviki je mi jasný že to nebylo myšleno konkrétně na někoho... Já minule říkala malému když odmítl jít a kroutil se jak hádě a nešel ani zvednout ze země, zvedni se a pochoduj nebo tě před sebou budu kutálet 😀 a to byl vražedný pohled kolemjdoucích 😀 😀