Nechaly byste Vaše mimi nosit sestrou přítele?

jessica207
2. lis 2017

Dobry vecer, mam dcerku - pristi tyden 4 mesice a dnes jsem si poridila nositko. Zajimalo by me jestli byste nechaly Vase mimi nosit sestrou od Vaseho pritele. Jsem asi divna, ale ja to noseni citim jako neco intimniho, pro maminku a tatinka🙂

portinari
2. lis 2017

@jessica207 Nevím, mě moje sestra nosí, což je de facto totéž jako kdyby nosila sestra od otce dítěte. Nosí i moje mamka, ale je pravda, že od tchýně by mi to bylo divný.... pointa bude asi v tom, jaký máš s dotyčným vztah. Ty jsi matka, ty si rozhodni, koho necháš a koho ne. Já bych rozhodně nenechala nosit, kdybych z toho měla divný pocit.

pavca1982
2. lis 2017

Nosím já a občas taťka nikdo jiný nenesl nikdy nechci to.🙂

jipe
2. lis 2017

U nás nikdo jiný kromě mě a manžela neměl zájem nosit, ale švagrovou bych nechala, pokud bych zkontrolovana nastavení a prtous by byl spokojený. Já na toto nejsem nijak útlocitná, jestli ho chovají v náručí nebo v nosítku, neřeším

leki
3. lis 2017

Ja bych nechala nosit více cemene každeho, s nimz mam hodne blizky vztah, verim mu. Tj napr obe "babicky", sestru.. Svagrovou asi ne,ale to je o vztazich.. U nas ale nikdo nechtel a vsici se nositka bali 😀

swetlusska
3. lis 2017

já bych nosit nechala, když by někdo nosit chtěl!🙂 S hlídáním je to stejný. Taky z hlídání nemám dobrý pocity, ale co mám dělat, když si jindy prostě neodpočnu ani minutu :(

ariadna12
3. lis 2017

Pokud tomu cloveku duverujes a vis, ze je schopen dite nosit a neublizit mu, proc ne. Osobne bych se ale asi trochu chvili zdrahala s paranoidnimi predstavami, co se muze stat🙂.