Nosítko. Jaké byste doporučily pro dítě 2 měsíce a asi 5 500 g?

monita0806
31. říj 2020

Maminky, dcera má 2 měsíce a asi 5500g,jaké nosítko nebo šátek by ste mi doporučily na nošení hlavně doma. Dcera se chce pořád nosit a už tak dlouho ji neudržím na rukách. Co ji položím strašně řve ale když se nosí je klidná 😔

adela1399
31. říj 2020

@monita0806 Já mám od měsíce a půl nositko Tula Free to grow, je dražší ale jsem maximálně spokojena..kamkoliv jdu,beru ho s sebou protože vím,že mi v něm malá kdekoliv usne...a využijeme ho určitě i až bude starší třeba na výlety. Za mně skvělá investice😊

jana_zofie
31. říj 2020

Zkus mrknout na https://m.facebook.com/groups/519840121418990/ je tam přehled vhodnych nositek, maminky i rady poradi, dokonce po domluve nektere nechaji i vyzkouset. Taky se tam daji poridit ruzna zanosena noaitka z druhe ruky. Fidella v baby velikostech, monilu start, be lenka mini, storchenwiege jsou dost vychvalovane. Ja uz mam malou vetsi a kupovala jsem na ni nositko az ve ctyrech mesicich, ale u druheho pujdu asi do storchenwiege. Ale nositko je lepsi zkusit. Co sedne jednomu nemusi sedet druhemu...

marketka_m
31. říj 2020

my jsme koupili ruckeli.. a to i díky tomu že pro chlapy je to takové jejich nosítko.. na nošení nonstop to není ale nám to splnilo to co jsme hledali..

jana_zofie
31. říj 2020

Jo a jeste dej pozor, ne kazde nositko je vhodne a ergonomicke. Bohuzel nekdy ani kdyz vyrobce tvrdi, ze je... Napr. Babybjorn, chicco, a dokonce nektere verze ergobaby, takze na to opravdu pozor.

elesse
31. říj 2020

Mela jsem storchenwiege, ale kolem 8-9 kg prestalo byt pohodlne, ten mam Monilu. Oboji skvele a bajecne mi poradili ve Zkusnositko

j83
31. říj 2020

Měla jsem úplně stejný problém, prcek měl ve 2 měsících 6kg a já záněty šlach na rukách. Zkoušela jsem porůznu a nejvíc se mi osvědčil šátek. Přišlo mi, ze se miminku nejlíp přizpůsobí. Chce to vyzkoušet, každému vyhovuje něco jiného. V dnešní době to bude možná těžší, ale existují aspoň půjčovny na netu. Za sebe můžu doporučit Pujcovnasatku.cz. Šátek bych ti doporučila od Loktushe.cz, mají nadstandardní výrobky za slušné ceny, je to česká značka a holky ti i ochotně poradí. Dají se případně celkem sehnat i na bazaru.

veunka17
1. lis 2020

Používala jsem od asi 6tydnu fidella fly tai, kupovala jsem ji,že je od narození, pak jsem našla že je od 3mesicu, ale když jsem ji dobře stáhla, tak krásně pasovala i na to 6tydenni miminko. Zrovna ji i na bazarku tady prodávám.