Od kdy vám miminko spalo přes den jen 2x?

bayt
5. dub 2018

Od kdy mimčům stačilo spát jen dopoledne a odpoledne?

novissova
5. dub 2018

U nas se to zlomilo na 7měsících

lstuchlova
5. dub 2018

Malá spí takhle i míň od narození... Spala ale (a spí) vždy celou noc.

swetlusska
5. dub 2018

u nás bohužel nikdy nespal, ani noc, ani přes den...

bayt
autor
5. dub 2018

@swetlusska počkej, někdy spát musel, ne?🙂)

swetlusska
5. dub 2018

@bayt to jo, ale hodně špatně a v nepravidelnou dobu, to má do teď (je mu 1,5 roku). Je to hodně náročný...

adau
5. dub 2018

Sesty sedmy mesic

bayt
autor
5. dub 2018

@swetlusska ani v noci ti nespí? můj nespí přes den je to bída...už nevím, jestli ho vůbec uspávat, spíš ne...prostě to nechám osudu, holt si pospí u prsa a pak jak bude chtít..v noci ale spí

beruska951
5. dub 2018

Tak koncem pátého měsíce 🙂

swetlusska
5. dub 2018

@bayt v noci docela už jo, od doby co jsem ho odstavila. Předtím se pořád budil i 5x a víc za noc, to se nedalo. Přes den je to ale děs, když není unavený tak to nehrotím, rozhodně ho nuceně neuspávám. Stejně to nemá cenu a řve a vyleze z postýlky.

normalnimatka
5. dub 2018

myslim, že tak kolem 7-8 měsíce? ale předtím spal 3x jen proto, že spal vždycky tak 10 minut...postupně se to prodlužovalo, pak dal i 20 :D

market177
5. dub 2018

U nás nespí přes den skoro vubec už od narození....co bych dala za to 2krat... 😀

biedronka10
5. dub 2018

U nas od zacatku 😀 25 minut dopoledne, odpoledne pouze v kocarku na prochazce, no a prvnich 14 dni po narozeni vubec nespala coz bylo "zradlo" hlavne prvni tyden v porodnici....od 6 mesice uz spi jen dopoledne hodinku.

absintka19
5. dub 2018

Tak nevim ale u nas 11m mimi ma hodku doppledne , dve hodky po obede a jednu hodku odpolko. V noci 10-11hodin. Na 2 spani to nedava 🙂 řadi jak cert tak se rychle unavi 💋

baraskaska
5. dub 2018

Nase spala uz jako miminko min. Sice kdyz nebyli zoubky spala luxusne celou noc ale pres den to byla bida kolikrat byla schopna spat treba jen 25 minut. Za den. Zlepsilo se to trosinku kdyz jsem zvykla spat v postylce misto v kocarku ale i tak to byla bida. Ted ji uz od 2 a pul nedavam pres den vubec.

leymea
5. dub 2018

Malymu je 7 mesicu a usina ve 20:30 a pak spinka bud do 8, to si pak da jeste hodku dopoledne a nebo se probudi na jidlo treba v 6:30-7:00 a pak spi do tech 9 a pak jde spat po obede na 1-2 hodiny. K veceru si jeste aspon pul hodky musi dat, protoze bych to s nim jinak nevydrzela jak by byl protivnej 😀

leymea
5. dub 2018

Ten andilek tam nema byt. Je tam 20 : 30 🙂

brokovich
5. dub 2018

2x nevim, ale v 8 měsících spal 4x

maaadar
5. dub 2018

4-5 mesicu 🙂

tomato543
5. dub 2018

8 měsíc

bayt
autor
6. dub 2018

No mě totiž děvčata zajímá, kde kdo vzal, že takhle malé děti bdí přes den maximálně 1,5 hodiny :D Malej má deset týdnů, zdřímne si třeba u kojení na pár minut a už by zase řádil...spí tak dvakrát denně, ale to dá i dvě hodiny v kuse.

bayt
autor
6. dub 2018

A s uspáváním už je konec, nemám na to nervy :D

sicilka1
6. dub 2018

Asi v půl roce

ronja55
6. dub 2018

To nám je půl roku, vstáváme kolem 7 ráno a pak vydrží být vzhůru a hrát si tak 2 hodiny a zas si musí na 30 minut usnout. Jinak je šíleně protivný. Po obědě chodíme ven a to mi vydrží spát v kočárku í 3 hodiny. Ale zas spí šíleně v noci. Je co hodinu až dvě vzhůru. Kdyby spal celou noc, tak by přes den určitě tolik nespal.

bayt
autor
6. dub 2018

@ronja55 můj spí klidně 11 hodin v noci, ale přes den kvalitně jen okolo poledne a zbytek tak nějak při kojení pár minut

vladienka
6. dub 2018

Okolo 6. Mesiaca, namiesto 4 kratsich, dva dlhsie spanky.. teraz v 9. Mes. vstava 6:30-7:30, spi od 9:30-11 a potom cca od pol 3 az 3 tiez hodku az hodku a pol. V noci 10- 11 hodin

listopadka1
7. dub 2018

moje první dcerka taky spala (a spí) celou noc už od nějakých tří měsíců a taky přes den spala max 2x, od 6. měsíce už jen jednou po obědě, ale zato tak 2-3 hodiny v kuse. Ta mladší má necelý tři měsíce a spí průběžně přes den, ale taky se furt budí v noci... Nestěžuju si, ale přeci jen ty prospaný noci jsou lepší 😀 buď ráda 😉

vercik83
27. dub 2018

Od asi 2 mesicu

bayt
autor
12. kvě 2019

Jen pro info, syn má skoro 16 měsíců a stále spí dvakrát denně 🙂 Jednou denně spí jen, když je nemocný a nebo mu prostě není dobře...