• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Odkdy dávátě dětem pod hlavu polštářek?

25. února 2009 
ahoj mamky, prosím o radu. Od kdy jste dětěm pod hlavu dávali polštářek? dala jsem jí ho jen tak na zkušenou a hodně ráda na něm spí, ale když usne sundám jí z něho, nevím jestli je to zdraví. Tak se ptám - třeba už j í ho budu moci nechat. Spí ráda se zachumlanou hlavičkou.
24. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
mam stejny dotaz.mala usina taky rada na polstari. nicmene slysela jsem, ze u miminek to ma spatny vliv na pater. :pensive:
24. únor 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jsem dala malemu polstarek tak pred mesicem, ale je hodne tenoucky.
24. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Já slyšela, že polštář je vhodný až od dvou let. Ale teď bych ho ještě nedávala. Když si představím, že dcera má velkou hlavu a ještě ji pod ní dám polštář, tak bude mít bradu na hrudníku, a to se mi při spaní moc nezdá.
25. únor 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Malá má polštář od cca 8 měsíců, měla rýmu a zvýšená poloha v postýlce nebyla k ničemu, protože malá vždycky sjela dolů. Doktorka říkala, že polštář už mít může. Má ho v postýlce, ukládám jí na něj, ale malá stejně za chvíli spí mimo něj
25. únor 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi ho máme,ale opravdu tenkej,máme ho od 4 měsíce,protože malej spal prohnutej do luku,ze začátku sme spali v koj.polštáři,to mu zabranovalo být tak prohnutej,ale zase se pak nechtěl hýbat,takže doktorka a rehab.doktorka nám řekli at dáme tenoučký polštář.je pravda,že malýmu zmizelo to prohnutí a navíc si může lehnout tak,jak chce on sám :slight_smile:
25. únor 2009 v 08:44  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
díky za názory, nechám jí ho, není vysoký ani tenký. Zdá se mi že na něm hajá líp, někdy spí mimo něj někdy na něm :slight_smile:) jak píše andy80
25. únor 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek