Odkdy spí dítě celou noc?

fish
9. čer 2008

Ahoj,mám 7týdenní holčičku,která se budí každé tři až čtyři hodiny na kojení.Vím,že je to normální u takhle malého miminka.Většinou usne hned po nakojení,občas se stane,že třeba 2hodiny po pití nemůže zabrat,ale to se stává zřídka,ale nekřičí,takže je to v pohodě.Ale jen by mně zajímalo,od kdy vám začaly dětičky spinkat celou noc,nebo aspoň se budily třeba jen jedno za noc?Díky za vaše zkušenosti. 🙂 😉

janulas
20. čer 2008

lucie.safrankova... ty jo tak to se celkem zadarilo vid 😀
jinak u nás se celou noc spalo snad jednou, bud se vzbudí ten nebo ten 😀 😀 takze by me taky zajímalo kdy se celou noc vyspím, vstávám tak 3x-4x 😎

andy80
20. čer 2008

Holkýýý malá mi dneska spala 20:00 - 3:25 😵 😵 😵 😵 😵 . Doufám, že jí to vydrží. Včera nám bylo 6 týdnů.

janula2008
20. čer 2008

Ahoj Lucie, tak to gratuluju, nám je přes 4měsíce a mamča zatím nemá, to co už asi mít má (ale nevím, kojíme, tak možná se to zdržuje tím), tak snad nepřibydu do klubu těhulek, jedno mi zatím úplně stačí a další neplánujem 😀 .

kasli
21. čer 2008

Hm tak, já se teda prospané noci asi nedočkám nikdy!! 🙄 ☹
Co jsme přišli z porodnice, tak se malej budil co 3 hodky na kojení, ve třech měsících chvilku koketoval s kojením po 4 hodinách a od 4 měsíců se začal budit co hodinu, na kojení, to jsme tak nějak zažehnali! No a teď papá 2x za noc ( to znamená 2 noční scény než připravým UM- páč už nekojím) a tak 2-3x dávám dudlíka! 😒
Jo abych mu nekřivdila, sem tam k němu vstávám opravdu jen na to jídlo tj. 2x za noc, ale vždy mi to pak další noc vrátí i s úroky 🤐

kacamar
21. čer 2008

zhruba do sestinedeli 1x za noc, od konce sestinedeli se v noci nebudi vůbec - jak já jí miluju 😵 😀

kacamar
21. čer 2008

nas spaci rekord je 20:00 - 7:30 🙂

lenkabu
21. čer 2008

Tak od druhého měsíce spí 21:00-4:00 minimálně...to je vlastně celá noc 😉

llucinka
21. čer 2008

Malý spí od necelých třech měsíců celou noc, počítám, že u druhého se nevyspím, jestli nějaké bude 😀 😀 😀

llucinka
21. čer 2008

u nás byl rekord od 20:00 do 8:30, ale to se asi spletl 😀

yenn
21. čer 2008

....verim ze jednou to prijde

llucinka
21. čer 2008

yenn: jednou určitě... 😅

pipisek
21. čer 2008

taky doufám 😅 😅

piwik
21. čer 2008

Ahoj tak se taky pridam do dvou mesicu spala mala krasne vzbudila se pouze 1x v noci a pak spala az do rana ale od dvou mesicu uz se budi 3x za noc a ma hlad chjo chjo uz by se mohla umoudrit holka jedna 😉

andrea1981
28. čer 2008

ahoj,tak taky přidám. Jsem na tom asi jako Kristi, do půl roku jsme vstávali většinou jednou, strašně hodné miminko, pak se začal točit, budit a vstávali jsme i 20x na cumel. Cumlu jsme se asi před měsícem zbavili, ale za to jíme už 2x za noc. Málo mi jí přes den, tak jsem myslela, že se v noci dojídá, ale už si taky myslím, že se jenom vzbudí a automaticky chce mlíko /třeba i po necelých 2 hodinách/ a pak už spí do rána. Je mu 19 měsíců a nevím, jak ho to odnaučit. V září jdu do práce a už bych se i ráda vyspala. Nějaké "SPI!" u nás jen zvýší brekot.

gilotek
28. čer 2008

piwik: Tak to Martínkovi bude už půl roku a vstáváme i 4x. Donedávna spal celou noc.

cazadora
28. čer 2008

momentálně vstáváme 2xna jídlo někdy jen to a jindy ještě xkrát na dudlíka o prospané noci jen sním a vstáváme v 5 😠

kim
28. čer 2008

Hm, všude stejné 😀 u nás od porodky do 4.měsíce fakt celou noc, od 20-06, pak i do 07, teď hrůza, taky klidně i 10x za noc kňourání, brečení....

chechta
29. čer 2008

Tak u nás hrůza od začátku - třeba i 6x -8x za noc. Ted v 9,5 měsících se to pohybuje kolem těch 3 buzení za noc někdy víc vyjímečně méně - celou noc nespal ještě nikdy a asi si na to ještě dlouho počkám. V noci strašně cestuje a tím se taky hodně budí. Jendou se nám povedlo, že se vzbudil jen 1x za noc, ale co mi je to platný, když jsem byla co 2 hodiny vzhůru a kontrolovala ho jesltli žije 😀 😀 😀 😀 😀 )

cazadora
29. čer 2008

chechta jednou se u nás se taky 1x vzbudila jen jednou ale přesně jak píšeš j byla furt vzhůru a čeala jsem kdy se vzbudí 😅

janicka.ziv
29. čer 2008

Od druhého měsíce spinka celou noc do teď. Vzbudila se asi 2x od té doby ale určitě ne hlady. V tom je vážně zlatá.

janicka.ziv
29. čer 2008

Ale v porodnici jsem byla na pokraji zhroucení. Tam jsem za celý pobyt já naspala celkem tak 4hodiny.

petka80
30. čer 2008

Holky, vy mě fakt děsíte. Jsem si myslela, že to noční vstávání časem přejde a jak tak koukám, tak bych si neměla radši dělat moc velké naděje..... 😀

verdik
30. čer 2008

holky, tak i já se přidávám a tiše závidím janicka.ziv, neboť spánek celou noc u nás ještě neproběhl, do 4. měsíců to byla pohodička, malý vydržel spát do 3-4 rána od 20:00,pak se vzbudil až kolem půl 7 ráno takže paráda, to se mi líbilo, teď ,čím jsme starší nyní půl roku je to i 4X za noc, buď cucáme prsíčko, nebo hledáme dudlík apod a nejvíc mě vždycky pobaví miláček, který ráno řekne, malý zas spal celou noc ani jednou jsem ho neslyšel 😀 😀 ach ti chlapi, pa a ať nás ti andílci nechají vyspinkat, hezký večer a dobrou noc

hankaajirik
30. čer 2008

Závidím všem mamkám ,kterým dítě spí celou noc či se nebudí každé dvě hodiny. Takové štěstí totiž nemáme. Jiřík je každé dvě i každou hodinu vzhůru a jediné co ho uklidní je kojení.V postýlce se houpe na čtyřech a křicí směrem ke mě,abych ho náhodou nepřehlídla.Přes den toho moc nesní, tak pořád kojím.Nezbývá nic než vydržet a věřít, že bude líp.

majka07
30. čer 2008

co jsme se vrátili z porodnice spali jsme celou noc. Teď v roce co nám roste třetí stolička, tak se někdy vzbudíme s pláčem v noci na malou chvilku 🙂

mkr
30. čer 2008

tak my taky nespíme celou noc, chodí spát ve 21:00 vstává 03 - 05:00 a pak už jí každý 3 hoďky, podle mě kojené děti celou noc nevydrží, asi 2x se stalo, že vydržela, ale to už jsem ji chodila kontrolovat, jestli je vše ok 🙂

danca27
30. čer 2008

mkr přesně takhle my spíme a vstáváme 🙂 😉 😉

evitek
1. črc 2008

Tak já jsem do roku kojila v noci minimálně co tři hodiny a pak se to zlomilo a teď už spí celou noc bez kojení. Někdy se ale probudí a musím mu podat dudlík nebo mu dát trošku vody a spí dál.

denisia
1. črc 2008

my sme detto hankaajirik .... Nas rekord je tak 5 hodin v kuse a to bolo niekedy v 2 mesiaci, teraz sme hore kazdu chvilu. niekedy aj kazde 2 hodiny ...