Pád ze sedu ve vaně. Není důvod se obávat?

arwen666
10. lis 2019

Ahoj holky včera při koupání jsi mi malý 7 měsíců sedl ve vaně a já se jen natáhla pro mýdlo a asi mu to podklouzlo a spadl do zadu na hlavičku. Myslíte ze se mu nemohlo nic stát? Vypadá v pohodě ale pro uklidnění 🤔

areh
10. lis 2019

@arwen666 pokud vypadá v pohodě, tal nejspíš bude. Důležité je, aby nebyla více spavý, nezvracel a podobně. Syn mi taky několikrát spadl, hlavně když si klekal na kolínka, tak hodil záda jak byl ještě nestabilní. 🙁 Ale nikdy mu nic nebylo. 🙂

arwen666
autor
10. lis 2019

@areh no právě je ještě pořád nestabilní a nekdy proste potrebuji odejít a hned sebou praští 😕 zase nemůžu létat do nemocnice pokaždé co se praští do hlavičky jinak děkuji za názor

vladienka
10. lis 2019

Takto sa uhodi este hodnekrat, ked sa zacne stavat na nozicky a pak chodit, to su peckove pady.. takze v pohode nebojte 🙂

arwen666
autor
10. lis 2019

@vladienka děkuji za reakci

me_in_honey
10. lis 2019

@arwen666 Ne ze sedu se jim nic nestane, ani ze stoje vetsinou ne.

hermia
10. lis 2019

@arwen666 maly mi jednu dobu furt padal ze stoje dozadu, nejhorsi jsou prvni tri pády, pak uz si clovek ,,zvykne,,
Ve většině případů se nic neděje, ty decka jsou jak z gumy. Ale jak je psano vyse pozorovat zda neni apaticky, spavy, zvraci...

amazonkajanik
10. lis 2019

Tak pro tyhle případy a uklidnění nás rodičů, jsem viděla vychytavku. Vypadá to jako křídla na maskarni,ale je k tomu pridelany polštářek za hlavu. Zkusím najit a hodit screen

amazonkajanik
10. lis 2019
hermia
11. lis 2019

@amazonkajanik nemyslim si ze je to dobre, dite pak nevi ze to boli a muze pak padat naschvál. Krom toho vite proc se to neprodava treba na nejakych lekarskych strankach? Protoze to urcite pri padu muze poskodit pateř 😉

travnulee
11. lis 2019

@arwen666 to teprve začíná ty pády, počkej jak se naučí na něco vylézt, jak začne běhat a chodit, to se ještě napadá, na hlavu taky.Náš malý to zvládl včera na hlavu rovnou dvakrát.

modrykonik147
11. lis 2019

Hlavne ho sleduj.kdyby se projevili jakekoliv zmeny tak bych aspon zavolala lekari.jestli nebude unaveny takovy mimo ci zvracel.kdyz nic tak bud v klidu.je to fakt normalni.mala mela takove pady ze jsem neverila ze ji nic neni.jsou to deti z gumy jak se rika 🙂