Pískoviště. Necháte děti dělat, co je napadne?

Tak jsem s malou začala chodit na píseček samozřejmě a ona to miluje a já vlastně taky.Chtěla bych vědět, jak probíhají vaše návštěvy písečku....necháte dětičky hezky samostatně dělat, co je napadne, půjčujete bábovky a půjuíjí si od vás bábovky? Ptám se proto, že nám se stalo několikrát, že si chtěla Nikča něco půjčit a maminka prostě běžela a říkala...."to neber, to je naše" a pod. Já třeba malou fakt nechám, ať si pujčí a zárověň jí učím, že i ona pak má půjčit bábovičky nebo tříkolku....Taky jí dost nechávám volný prostor a nechám jí, ať si věci vyřídí sama, pokud jí teda jiný malinký človíček nějak neohrožuje na zdraví. A co vy? Jaké máte zážitky z písečku vy a jak celkově hodnotíté různé situace, které prostě k písečku patří? 🙂 😉
mudr.
25. dub 2009
teeeda maminky...tak krasne pocasi a na pisecku nikdo za cely den...??? :-o :-o :-o :-S :-S :-S :-S
slunicko552
25. dub 2009
Ahojte my jo 😃 Malý tam sebral nějakému klukovi zmrzku :-N Ten zůstal úplně opařený stát s vykulenýma očima 😃
mudr.
25. dub 2009
teeeda ... 😃 kde to asi okoukal brat si takhle bez dovoleni... 😉 😃
slunicko552
25. dub 2009
No to nevím,já to ještě nezačla provozovat =-) 😃
jabber
25. dub 2009
Nee, my dneska nebyli, byli jsme na výletě v Jizerkách x-) 🙂

slunicko 😃 to bych taky koukala - někdo mi ukrást zmrzlinu!!! 😃
sukiautor
25. dub 2009
zmrzlinu bych taky ukradla 🙂 😎

malá dnes byla na písečku s babičko u

mám smutnou, tak spíš budu poslouchat písníčky 😞
mudr.
26. dub 2009
jabberko- v jizerkach??? tam bydlim ja !!! :-o :-o :-o x-) x-) x-) x-) x-) kdepak jste byli presne??? 😕 😕 😎 😎 😎 😎
jabber
26. dub 2009
mudr 🙂 no vidíš! 😃 x-) my byli Lázně Libverda - Hejnice - Smědava 🙂 ježiš tam bylo včera tak náááádherně x-)
mudr.
26. dub 2009
to si delas prdel !!! to je od nas 10 km !!! jsme mohli dat kafe jako !!! :-o :-o :-o :-o :-N :-N :-N :-N :-N :-N
mudr.
26. dub 2009
taky nic nereknes... :-S 😢 😉
jabber
26. dub 2009
fakt? 😃 tý jo, no to mě fakt nenapadlo :-N 😃 No máte tam ale nádherně, to zas jako teda jooooo x-) Na obídku jsme byli v Obřím sudu 😃
mudr.
26. dub 2009
kecas... 😢 😢 😢 to me je lito...jste meli prijet k nam na zamek do Frýdlantu, jsme hned pod nim staveli hranici na carodejky... 😉 (viz foto)
jabber
26. dub 2009
O Frýdlantu jsme uvažovali, ale nakonec jsme dali přednost přírodě, malou by to na zámku nebavilo :-S a my už tam byli, chodit po hradech a zámcích, to je moje x-)
Hranici máte pěknou! x-) Tam se to bude pálit jedna báseň 🙂
mudr.
26. dub 2009
no a jste tu jeste, nebo uz doma? a tady jste byli jen tak na vylete, nebo za nekym, bo co??? jsem zvedava, vid? 8-( 😃
jabber
26. dub 2009
Nene, už jsme doma, byli jsme tam jen na výletě 🙂 V pohodě, já jsem taky zvědavá 😃 Dneska bude asi ten píseček 😃 Anebo možná Mácháč, to se uvidí 🙂
mudr.
26. dub 2009
hod sem nejaky vase fota...jiste taky fotite, ne? jeee, tak do Doks bych taky rada jela... 😉 a blizko tam je Bezděz, tak pak napis, kam jste nakonec jeli 😉
jabber
26. dub 2009
jasně, že fotíme 🙂 No jestli pojedeme, tak přímo někam na pláž k jezeru, protože dneska má na Mácháči fičet a manžel je po zimě už nadrženej na prkno :-N 😃 Ale možná pojede sám, no, to se uvidí - možná půjdem radši na ten píseček s bábovičkama 😃
Tak mějte pěkný den x-)
mudr.
26. dub 2009
vy taky a uzivejte slunicka... x-) x-) x-) x-) x-) x-)
mudr.
27. dub 2009
😢 😢 😢 jsme byli odkopnuty na treti stranku... |-|

to nebyl nikdo na pisecku ??? :-o :-o :-o 😕 😕 😕 =-) =-) =-)
slunicko552
27. dub 2009
Ahoj my dneska ne 🙂 Malý řádil s neteří na motorce 😃
sukiautor
27. dub 2009
Ahoj, my dneska taky ne, nebyla jse skoro celý den doma :-p
mudr.
27. dub 2009
No a my taky ne, pac nechodime 😃
slunicko552
27. dub 2009
mudr 😃
mudr.
27. dub 2009
tak jsem rada, ze jste se aspon ozvali a ja muzu jit v klidu spat 🙂
slunicko552
27. dub 2009
Už valíš? :-o
skurinka
27. dub 2009
my taky ne pac bylo hnusne 🙂
mudr.
27. dub 2009
neeee, jen budu v klidu usinat... 😉
slunicko552
27. dub 2009
Ahoj sku jak je? 🙂
mudr 😃 tak to jo.Tak to mi se bude taky dobře spát,když vím,že jste taky nebyli 😃
skurinka
27. dub 2009
ahoj sluni.ale jde to .dnes se me nechce vubec nic delat,mela bych zehlit ale prdim nato.a co vy?co prcek?