• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pískoviště. Necháte děti dělat, co je napadne?

26. května 2009 
teeeda maminky...tak krasne pocasi a na pisecku nikdo za cely den...??? :astonished: :astonished: :astonished: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
25. dub 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte my jo :grinning: Malý tam sebral nějakému klukovi zmrzku :sweat_smile: Ten zůstal úplně opařený stát s vykulenýma očima :grinning:
25. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda ... :grinning: kde to asi okoukal brat si takhle bez dovoleni... :wink: :grinning:
25. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to nevím,já to ještě nezačla provozovat :confused: :grinning:
25. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nee, my dneska nebyli, byli jsme na výletě v Jizerkách :dizzy_face: :slight_smile:

slunicko :grinning: to bych taky koukala - někdo mi ukrást zmrzlinu!!! :grinning:
25. dub 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zmrzlinu bych taky ukradla :slight_smile: :sunglasses:

malá dnes byla na písečku s babičko u

mám smutnou, tak spíš budu poslouchat písníčky :frowning2:
25. dub 2009 ve 23:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabberko- v jizerkach??? tam bydlim ja !!! :astonished: :astonished: :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kdepak jste byli presne??? :fearful: :fearful: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. dub 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mudr :slight_smile: no vidíš! :grinning: :dizzy_face: my byli Lázně Libverda - Hejnice - Smědava :slight_smile: ježiš tam bylo včera tak náááádherně :dizzy_face:
26. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si delas prdel !!! to je od nas 10 km !!! jsme mohli dat kafe jako !!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nic nereknes... :confounded: :cry: :wink:
26. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt? :grinning: tý jo, no to mě fakt nenapadlo :sweat_smile: :grinning: No máte tam ale nádherně, to zas jako teda jooooo :dizzy_face: Na obídku jsme byli v Obřím sudu :grinning:
26. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kecas... :cry: :cry: :cry: to me je lito...jste meli prijet k nam na zamek do Frýdlantu, jsme hned pod nim staveli hranici na carodejky... :wink: (viz foto)
26. dub 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
O Frýdlantu jsme uvažovali, ale nakonec jsme dali přednost přírodě, malou by to na zámku nebavilo :confounded: a my už tam byli, chodit po hradech a zámcích, to je moje :dizzy_face:
Hranici máte pěknou! :dizzy_face: Tam se to bude pálit jedna báseň :slight_smile:
26. dub 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jste tu jeste, nebo uz doma? a tady jste byli jen tak na vylete, nebo za nekym, bo co??? jsem zvedava, vid? :rolling_eyes: :grinning:
26. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, už jsme doma, byli jsme tam jen na výletě :slight_smile: V pohodě, já jsem taky zvědavá :grinning: Dneska bude asi ten píseček :grinning: Anebo možná Mácháč, to se uvidí :slight_smile:
26. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hod sem nejaky vase fota...jiste taky fotite, ne? jeee, tak do Doks bych taky rada jela... :wink: a blizko tam je Bezděz, tak pak napis, kam jste nakonec jeli :wink:
26. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, že fotíme :slight_smile: No jestli pojedeme, tak přímo někam na pláž k jezeru, protože dneska má na Mácháči fičet a manžel je po zimě už nadrženej na prkno :sweat_smile: :grinning: Ale možná pojede sám, no, to se uvidí - možná půjdem radši na ten píseček s bábovičkama :grinning:
Tak mějte pěkný den :dizzy_face:
26. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy taky a uzivejte slunicka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dub 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:cry: :cry: :cry: jsme byli odkopnuty na treti stranku... :pensive:

to nebyl nikdo na pisecku ??? :astonished: :astonished: :astonished: :fearful: :fearful: :fearful: :confused: :confused: :confused:
27. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my dneska ne :slight_smile: Malý řádil s neteří na motorce :grinning:
27. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, my dneska taky ne, nebyla jse skoro celý den doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 20:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a my taky ne, pac nechodime :grinning:
27. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem rada, ze jste se aspon ozvali a ja muzu jit v klidu spat :slight_smile:
Už valíš? :astonished:
my taky ne pac bylo hnusne :slight_smile:
27. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
neeee, jen budu v klidu usinat... :wink:
27. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sku jak je? :slight_smile:
mudr :grinning: tak to jo.Tak to mi se bude taky dobře spát,když vím,že jste taky nebyli :grinning:
27. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sluni.ale jde to .dnes se me nechce vubec nic delat,mela bych zehlit ale prdim nato.a co vy?co prcek?
27. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek