Pláč v autě. Jak jste poznaly, že je malinkým dětem v autě špatně?

arwen666
19. čer 2022

Ahoj holky mám 5 měsíční dceru a když někde jedeme autem je to horor většinou rve celou cestu ani vyčerpáním neusnu někdy usne ale to málokdy jsem z toho nešťastná. Jak jste poznaly že je tak malým dětem třeba špatně v autě? Nebo nějaký trik co zabral u vašich dětí 🤷‍♀️zkousela jsem dát sedacku dopředu dozadu už aji po směru ale nic se nezmenilo

zelenaesmolda
19. čer 2022

@arwen666 jeste muzes zkusit merino vlozku od danka vlnienka

tasimia
19. čer 2022

@zelenaesmolda jo ti dostali padáka no, nevím ani proč. Takže jo, spíše ta druhá, kde je Radek - myslím.

zelenaesmolda
19. čer 2022

@tasimia
Ano,panove Jan Petrik a Realny Radek jsou skveli 🙂

michaela666
19. čer 2022

@zelenaesmolda Taky můžu doporučit. Osobní setkání s panem Petříkem na jedničku ( a to na něj celou dobu naše malá hystericky ječela 😃). Bylo vidět, že se vyzná a nejde mu jen o peníze.

dard
21. čer 2022

U nás pomohl šátek přes autosedačku (rukojeť sedačky nahoře) tak, aby částečně viděl ven a trochu mu to tam větralo.. měl z toho takový malý stan.. a byl spokojený. Jezdila jsem teda tehdy s ním vzadu, manžel řídil. Ve větší sedačce, kde už měl lepší rozhled, to bylo o hodně lepší.
U mladšího nezabralo ani to.. takže jsme omezili cesty a modlili se, že ho to ve větší sedačce přejde. Přešlo, ale ještě to docela trvalo.
Takže trpělivost a pevné nervy.. 🍀 😉

luci9082
21. čer 2022

@arwen666 dceři je 2,5 roku a pláče dodnes, jezdí po směru, vepředu, vzadu, nepomáhají písničky, jídlo, nic... Nechce být připoutaná, několikrát jsem si ji musela vzít prostě na sebe, kdy pláčem usla a takto jsme dojeli domů (neřídím).

kamce
21. čer 2022

Me u obou taky pomohla az sedacka pro vetsi po smeru😀

janule0123
21. čer 2022

@arwen666 počkat až vyroste 😂malou to přešlo asi v roce a půl a teď už pohoda …jinak byl pro me horor jen dojet k lékaři nebo na plavání po městě .. nikam dal jsem s ni sama nejela 😖neměla jsem na to ze nevím proč je tam ticho .. jestli usnula únavou nebo se udusila…a celkové v tom řevu se soustředit na provoz…

janule0123
21. čer 2022

@arwen666 jinak teda na doplnění ..jezdí pořad v protisměru … 😂takže přechodem na posmer to nebylo … proste se někde něco preplo a pohoda ..

janina228
21. čer 2022

@arwen666 u nás pomohlo jediný - omezit cestování autem na minimum nebo jen krátký vzdálenosti.. případně naplánovat cestu tak, aby spala.. zajímavý je, že dítě co jako miminko nesneslo auto tak teď jezdí rádo. No a to co bylo úplně v klidu, tak od roku začalo v autě zvracet a bez Kinedrylu se na delší cesty nehnem..

sikkacirek
21. čer 2022

U náse je autosedačka taky peklo..dokonce jsme koupili i novou, že jako je to třeba tou sedačkou, protože řvala tak, že manželovi pořád pípaly hodinky:detekován zvýšený srdeční tep :D :D..teď jí je skoro 5 měsíců a děláme to tak, že když jedeme všichni, tak já sedím vzadu namáčknutá mezi dvěma autosedačkama :D a dělám kraviny, držím za ruku a pod, ale i tak někdy řve jak kráva :D, a když jedu sama, tak šum na plný koule, milion hraček, pořád do toho zpívám :D :D...a stejně po 20 minutách pokud neusne nějakým zázrakem na max 20minut, tak mega řev, stejně tak, když čekám na semaforu, tak řev....koupila jsem vložku aeromoov proti pocení a od té doby ji vyndavám suchou a poblitou, předtím byla úplně mokrá a poblitá :D...ale zlepšuje se to, už řve jen tak v 70% případů :D :D :D...jo a syn u toho slastně chrápe vedle ní, což nikdo nechápe :D :D

veronicka89
21. čer 2022

@arwen666 najezeny spokojeny prebaleny....musi videt ven a mit nejake jidlo. Jezdi v ni od tech cca .5 mesicu

kochichak84
22. čer 2022

@arwen666 u dcerky zabralo zpívání. Takže se jelo furt dokola prší prší, skákal pes, kočka leze dírou, komáři se změnili a hezky zpevnym veselym hlasem 🤣 Ale já nejsem řidič, takže jsem aspoň v tomhle měla klid. Ale zlepšilo se to jak začla sedět v klasické posmerne sedačce.

syslounek
22. čer 2022

@janina228 Taky to tak máme, dítě co nemá s autosedačkou problém, do 20 minut bleje, druhé řvalo jak tur. Zlepšení nastalo v roce a půl po otočení po směru jízdy.

lenulacek
22. čer 2022

@arwen666 co jsi s tou sedackou udělala?? Dala po směru??

lcn162
22. čer 2022

Koupili jsme sedačku 0-18, nebylo to vajíčko, takže sym měl trošku více prostoru a méně se potil. Navíc šla dát i dopředu. Plus takový potah, ktery měl taky chladit. Výhodou bylo, že v té sedačce vydržel dlouho, takže jezdil v protisměru déle, než kdyby byl jen ve vajíčku. Nevýhodou, že vytáhnout sedačku i se spícím synem byla hotová posilovna, už to prostě nebyla sedačka na přenášení

ada22
12. kvě 2023

Zkusila bych sedačku 0-18 jestli není úplný drobek. Případně zrcátko a nebo jak rádi holky zastínit okénko. Některé děti nezvládají množství podmětu jak se kolem auta mění okolí. Když vše selže tak to přežít a omezit cestování v autě když to lze. Časem se to zlepší. Nám malá v autě rvala, ale naštěstí i většinou brzo usla

pinkyy
12. kvě 2023

Podle me proste jen nesnasi cestu autem. Nas malej prorval uplne celou cestu v aute, i kdyz byl uz v normalni autosedacce, preslo ho to cca v 15ti mesicich. Nepomahalo vubec nic, jen to proste vydrzet 😞😞