Růstový spurt. Myslíte, že to je?

adelie13
4. črc 2020

Ahoj 🙂 nas chlapecek ma zitra dva mesice. Za celou dobu s kojenim nebyl zadny problem a byl napapany za 10-15min, nekdy i driv s tim, ze se spokojene odpojil a vetsinou usnul. Ted posledni dva dny pije hwzky v klidu tak 5-10 min a pak zacne rodeo vztekani se, krouceni, ale zaroven chce jakby stale prso ale saje jednou dvakrat a pak zase rev a vztekani a porad dokola, takze ani nepoznam, kdy ma dost. U toho napolyka plno vzduch a u odrihnuti hodne krka vzdy i s ublinknutim. Myslite, ze jde o spurt nebo jde o nejaky jiny problem...

adelie13
autor
4. črc 2020

zaroven ale se nam nejak viditelne nezkratily intervaly mezi kojenimi, tak me to trochu mate... pres den kojim v prumeru co 2hod, nekdy 3-4. V noci chodi spat okolo 9-10 a budi se okolo 3 na kojeni

pe_tu_ss_ka
4. črc 2020

@adelie13 ahoj, mě když malý tohle začal dělat, tak jsem 9 týden po porodu dostala první menstruaci.. 🙈 Pak to dělal další měsíc zase a pak si nějak zvykl, že se na chvíli mění nějak chuť mléka a bylo to dobré 🙂

adelie13
autor
4. črc 2020

@pe_tu_ss_ka tyjo aha, tak to me vubec nenapadlo, ale zatim nic na moji strane 😁tak uvidime,dekuji za tip!

malytlustyhroch
4. črc 2020

Ta ms by to mohla byt, u prvniho to tak bylo, ale podobne reagovsl i kdyz mel nadymani. U druheho se zas takto kolem 4 tydnu zacal projevovat tichy reflux, ktery se pak zlepsoval a zhorsoval podle toho, jak mimi rostlo - muzes zkusit dat odrihnout i v prubehu kojeni, jestli to nepomuze.