S dvěma dětma nemám už ani chuť na sex

micik001
10. lis 2009

Ahoj, mám dvě malé děti (2 a 4 roky) a po dvou těhotenstvích a dvou ročních kojeních mi ne a ne naskočit chuť na sex. Přes den mne okupuje malá, odpoledne obě děti a večer jsem unavená a jediné, na co myslím, je klid... žádné fyzické doteky, prostě sama pro sebe. Chuť na sex mám tak 1-2krát do měsíce, ale jinak vůbec... A začíná to být doma problém 😢

kalu
30. lis 2009

Taky si myslím,že řeči, že ho Katty nepřitahuje kvůli vzhledu jsou jen únikovou lží. Katty ho nepřitahzje úplně z jiného důvodu, který se jí stydí říct. (já sázím na jednu ze dvou možností- homosexualita X zdravotní problém).

Jo, Katty jsi moc moudrá a tolerantní žena, souhlasím s Filipal. Sama svého muže znáš nejlépe a já ti moc přeju, aby se ti časem podařilo ho přimět k upřímnosti a aby sám začal chtít problém řešit a vyřešit. (a zároveň ti přeju, aby to byla ta druhá možnost- zdravotní, protože u té první možnosti jiné řešení než celoživotní abstinence nebo rozchod neexistuje 😒 )

kristufka
9. pro 2009

Ahoj Katty, tak co u vás nového? 😕

mamutka
10. pro 2009

nase permanentne naspidovane dieta zaspava po 22, bezne az o polnoci. fici od rana s jednym dennym spankom, som utahana a fakt nemame kedy nieco s muzom riesit. ked uspim maleho, muz uz chrape, lebo skoro vstava do roboty. cez vikendy mi maleho rano vezme zo spalne nech si aspon hodku este pospim, lebo aj tie nocne kojenia ma po vyse roku uz dost vecerpavaju, takze my tak dva krat za mesiac mame prilezitost 😀
ale to sa fakt chlap musi snazit pomoct doma a nie odrobit si 8 hodin v praci a od zeny co maka aj 16 hod denne, zalezi od dietatka, tak od nej este chciet dajake hongo bongo po posteli 😝

jana.sun
11. pro 2009

Katty, jak je? myslíme tu na tebe 😔

mamutka, neuvažuješ o ukončení kojení a nebo prostě v noci nedat - dost mých kamarádek to taky kolem roka řešilo a až mě překvapilo, jak to většinou v pohodě šlo - chce to ale zmizet dítěti z dosahu - spát jinde. vyspíte se všichni lépe a ty budeš mít víc energie 😉 😉 😉

mamutka
11. pro 2009

ja viem, aj som na to myslela, ale napr. teraz som chora a co som citala, tak vtedy dietatko dostava mliekom automaticky protilatky, takze to nemusim moc riesit a spolieham sa ze maly to nechyti....ma to svoje vyhody.
a trochu sa bojim, ze ked prestanem kojit, zmiznu tie moje vnady co som po porode nadobudla, tak uz nebude hongo bongo vobec 😀 mm sa sice tvari ze aka som pritazliva a ze aj potom budem, no ale neviem neviem, mame vela zrkadiel v byte, ked sa potom dakde zazrem, to moje ego pojde ta het 😒 😀
ale ja sa stazovat nemozem, ked tak citam ako to je u Katty 😖

senja
19. črc 2010

Holky, jak soulozite, kdyz mate postylku s batoletem ve stejnem pokoji??? My jsme uplne v koncich, naseho prcka probudi i jemne zasusteni :( A ja uz mam dopredu strach, ze ho probudime, takze manzel ma po kozach uz nejaky ten patek :( Vazne otresne. Poradte prosim! P.S. Tipy "dat ho na noc k babicce" nam nepomohou, babicka o tom nechce ani slyset a te druhe (manzelove) neverim 😠

samik2008
19. črc 2010

Tak buďte v jiném pokoji 😉

senja
19. črc 2010

Bohuzel, mame jen 2+1 a v dalsim je babicka 😖

dai
19. črc 2010

senja, gabriel ma urcite cas spanku kedy spi velmi tuho - skus odsledovat ten cas a vyuzite ho... Ziadne dieta nespi len povrchovym spankom... my sme napr, pri nasej malej v pohode vykonavali tieto cinnosti 🙂 dali sme jej postielku na najnizsi stupen, z nasej strany som jej ju obtiahla dekou, aby keby sa aj nahodou zobudila nic nevidela, a styk sme mali pod paplonom ( keby sa postavila 🙂 ) Nastastie nemame problem s bytom ako vy, takze sme to nepraktizovali casto...
Babicke doverujes? ak ano, tak nechaj maleho u nej a vy si s manzelom vybehnite niekam ( niekedy staci auto, priroda 🙂 )

mamutka
19. črc 2010

senja, u nas to slo aj tak, ze maly zaspal na prechadzke v kociku, sup domov a kym sa vychrapal na chodbe v kociku, my sle si vychutnali sukromie spalne 😉
no a okolo roka mal moj tiez take obdobie, ze ho hned vsetko zobudilo, aj zuby sa hlasili zase, vstaval aj 10 krat za noc, ani sme nemuseli suchnut paplonom....mozno sa ti coskoro upokoji a zacne spat hodne tvrdo.

pequena
16. srp 2010

Aloha děvčata.Tak já se také přidám.Máme 3tyd.chlapečka.Domacnost zvládám dobře ale jakmile přijde muž domů jsem na něho protivná a nebaví mě mu odpovídat a komunikovat.Přitom když tu není tak je mi to líto a říkám si že až přijde tak budu příjemná.Ale jak přijde tak je to...A na sex?Pomyšlení nulové..Máte také někdo takovou náladu?Říkám si že mi asi chybí nějaký vitamín když jsem tak podrážděná 😅

bobulka34
16. srp 2010

No a poviem vam opacny priklad, u nas je to moj muz , ktoremu sa nechce. Nieje v tom ani ina zena ani nic podobne. Proste mi to staci raz za mesiac. Ja nerozumiem tomu, ze niekomu sa nechce, nepoviem raz za cas. Ved to je prave relax. Pochopim to pri zene co ma dvojicky, alebo postihnute dieta, alebo tri deti. Ale pri jednom. Ja mam zive dieta, ale teda s tymto som problem nemala, ale zasa ma moj muz. A co s takym muzom. Proste si rozumieme, len...

fidka79
16. srp 2010

@bobulka34 a ako stare dieta mate?a pracujes uz?

fidka79
16. srp 2010

lebo u nas sa tiez nechce viac manzovi ako mne ALE...zasa pracujeme obaja...ja som sa vratila do prace ked mal Adamko 5 a pol mes. a Vam poviem ze po takej riadnej 13tke sa mi fakt nechce zrovna sexovat.... 😒 takze my sa s manzom chapeme navzajom...napriek tomu ze nie casto mame kraasny sexualny zivot a nemenila by som...ked konecne cas zasa si pekne pohrkutame navzajom...

bubelko
17. srp 2010

@pequena ja mam posledny mesiac taku naladu, ale viem aj preco, uz dlho som len doma s detmi. teda pred tym som tiez bola, ale chodila som pravidelne na spanielcinu a ta ma teraz prazdniny a mna doma zeru mrle. takze ratam dni, ked uz zase zacnem chodit medzi ludi a bavit sa aj o inom, ako su plienky, prikrmy a tomuto podobne temy.
mala som to iste aj pri prvom, ked sme mali v kurze pauzu a tiez sa to zlepsilo, ked som zase zacala chodit. 😉
inak mysim, ze so sexom si momentalne hlavu lamat nemusis - mas sestonedelie... a potom uvids 🙂

dai
18. srp 2010

bobulka,
myslim ze zalezi aj od toho aku mas pracu, nielen od poctu deti. Dalsia vec je aj ze su rozdiely medzi zivym a zivym dietatom...
Ja napr. rano vstavam okolo 6-tej aby som bola o 8-mej v praci a predtym malinku vychystala do skolky. Mam dost narocnu pracu - koncim podla toho ci muz moze pre malu ist alebo nie... vacsinou nie, cize musim o 17-tej odist z prace, vyzdvihnut malu, nakupit, dat jej papat, snazim sa s nou aspon hodinu intenzivne hrat, pripadne s nou este niekde vybehnut, ked ju ulozim spinkat idem este pracovat... muz ma podobny program ako ja... cize do postele sa dostavame okolo 11-tej vecer.
Uprimne, nie vzdy vladzeme obaja 🙂 aj ked chut by bola, unava je niekedy vacsia 😉 Napriek tomu sa snazim e sa sebe venovat aspon 3-4x do tyzdna... myslim ze aj toto je vo vztahu dolezite.

dijado
20. srp 2010

hm, ja mám problém z troška iného súdka. muž je príliš naviazaný na malú. na "nás" mu nezostáva akosi čas.

andy.ce
25. kvě 2011

U nás je to taky veliký problém. V těhotenství jsem nemohla, protože mě to stranšě bolelo a po porodu jsem už 17.měs. a na sex nemám absolutně chuť. Ani nemáme kdy, kdyby chuť přišla. Přes den je manžel v práci a v ložnici s náma nespí, protože mu vadí, když se malej budí. Takže když přes den malej usne, já jsem ráda, že mám chvilku pro sebe. Navíc naši se rozvedli, takže mamka bydlí u nás, a jelikož jediný pokoj navíc obydlel manžel, tak mamka spí se mnou vložnici a uznejte, že je trošku blbý, že bych jí řekla:"mami pohlídej mi na 10 min malýho já jdu nahoru z amnaželem" To bych z toho nic neměla. A protože mamka pracuje, tak stejně přes den dělám vše sama:starost o dítě, psa a domácnost a k tomu zahrádka. Takže opravdu už večer nemám chuť. Takže s manželem velký hádky kvůli sexu, protože on nemůže pochopit jak to je. S malým mi taky nepomáhá, takže nehrozí, že bych mu ho na hodinu dala a šla relaxovat do vany. Co s tím? Když je manžel sobecký a ohání se tím, že on chodí do práce a já se válím podle něj doma.

ela2
27. kvě 2011

Ahoj. koukam, ze tema neni uz dlouho moc navstevovane. Letmo jsem precetla par stranek. Zrejme se tu stejne nic nevyresi, ale ja toho vyuziji, alespon se vypsat....dnes jsem poprve pomyslela na sebevrazdu. Mam pocit ze jsem na vse sama. Mam vse, za cim jsem se cely zivot honila. 2 krasne zdrave deti. Lucinku a Adamka, narozene blizko po sobe - 16 mesicu. S tim ale neni problem, sla bych do toho znova a znova, ale s jinym tatinkem. Touzim i po 3.diteti, ale zase, s jinym tatinkem. Deti jsou pro mne vse. Dobijeji me a naplnuji muj zivot. Jsou jako dvojcata. Jsou si hodne podobni a resim s Adamkem stejne problemy jako s Lucinkou. Byvala jsem au-pair. Starala jsem se o deti do 1 roku. Mam bohate zkusenosti, ktere ted urocim. Jsem typ cloveka, komu staci 4 hodiny spanku, jsem workholik a s takhle malymi detmi blizko k sobe jsem max spokojena. Bohuzel mne vycerpava manzel. A jeho rodina. Zdedila jsem pravou tchyni a tchana. To by se ale spis hodilo do tematu tchyne. Velmi zla a velmi hloupa zena, ktera si uspokojuje sve zranene ego od sveho muze, ktery ji cely zivot urazi a ponizuje. Ackoliv jsme se nikdy nepohadali a vzdy vedli uspokojivou konverzaci, nejevi o rodinu syna zajem a vymysli si lzive pomluvy pribuzenstvu. Radeji ji nechavam byt, sama se vzdy do svych fantazijnich lzi zaplete tak, ze je to usmevne, nemuzu se vsak obratit o pomoc na manzelovu rodinu. Vubec se nestykame. Oni bydli na Morave, my v Praze. S manzelem jsme se potkali v US, oba nadsenci do cestovani, sexu, a hodnotu "rodina"jsme oba vyzdvihovali na prvni misto. Oba jsme touzili po spouste deti. Bohuzel prvni tehu skoncilo potratem, hned ale nasledovalo tehu s Lucinkou, ovsem rizikove, zakaz sexu po celou dobu. Porod ale v porodnici trochu zpackali, takze jsem nemohla pak chvili chodit. Ucila jsem se za strasnych bolesti znovu chodit. Zada me boli dodnes. Zotavovala jsem se pul roku, zadny sex, pak bylo uz lepe. 2 mesice, nez sem znovu otehotnela. Hura, oba jsme meli velkou radost. ale, krvaceni na pocatku tehu - nizko ulozena placenta, zakaz jakehokoliv sexu, ci vzruseni po cele tehu. znovu. odcizili jsme se. manzel zacal na netu navstevovat eroticke stranky. samozrejme s tvrdym sexem. co jsem otehotnela s Adamkem, tak sel nas vztah uplne do haje. zacal na mne byt velmi zly. vycital mi kde co. jak jsem lina, jakej sem lempl pomalej, jednou, to uz s brichem, me povalil na zem, stal nade mnou a dal rval sve nadavky. jak jsem tlusta, oskliva, ci je to dite, a nakonec z nej vypadlo, ze horce lituje, ze mi udelal druhy dite. takovou mluvu jsem od nej nidky neslysela.vubec jsem nechapala, proc mi to vsechno rika. doma uklizeno, navareno. musim podotknout, ze babicky ani nijakou jinou pomoc jsem nikdy nemela, tchanovci zastavaji nazor, ze kdyz mi jim nepomuzeme v duchodu, (jsou 450km daleko, takze to neni realizovatelne), tak oni nam take ne, mamku mam 70km daleko, jeste pracujici, a jeste navic nemocnou, s ostatnimi cleny rodiny se nestykame - nasi jsou rozvedeni, rozhadani a zbytek bud zemrel nebo se odstehoval take velmi daleko. jsem na deti uplne uplne sama. jen manzel je pro mne zpestreni. ale od tehotenstvi s Adamkem se jeho chovani nezmenilo. dnes mi uz po nekolikate rekl, ze mne jednou zbije, ze mne nesnasi. a vubec netusim proc, kde se to v nem vzalo, proc se chce hadat? rano vstane, nic nerekne, oblekne se, rychle si neco najde v lednicce na snidani. snida v praci. vraci se velmi pozde vecer, dava si zalezet, aby se vracel, az kdyz jsou decka v postylkach. prijde domu, zasedne za pocitac a hraje si tady hry do 2 do rana. asi je i na erotickych strankach, protoze mam zakazano byt s nim v mistnosti. rano mi po nem zbydou jen spinave veci. 3x tydne chodi hrat s kamaradama fotbal, z toho 1x v sobotu a 1x v nedeli, takze vikendy take neni doma. mnohokrat jsem se snazila si s nim sednout a popovidat si, ale odpovedi mi vzdy je: o cem se s tebou mam bavit? deti me nezajimaji, politiku ty nechapes, snad o fotbale? o nas? o me? ja mam svy starosti a ty mas svy, ja se te taky neptam. co se deje u me v praci by si nepochopila. promin, ale jsem unaveny, uz si skoncila? dnes mi tak sycel do obliceje, ze me nenavidi, ze mi to vse prislo tak strasne lito....a to jen proto, ze jsem namitla, ze bych rada chodila s Adamkem na plavani, tudiz potrebuju aby zustal s Lucinkou, alespon hodinu tydne, bohuzel by musel obetovat jeden fotbal. ze pry si mam nastudovat knizku o chlapech. spravny chlap nesedi doma, zvlast ne s osklivou tlustou zenou. (vazim uz jen 55kg, bohuzel mam vytahane brisko po dvou porodech)...jeho nenavist je tak velka...co mam delat? ja se nechci rozvest. nechci prijit o deti, o ktere se staram 24 hodin uplne sama. prirostli mi k srdci. nechci je pripravit o tatu. mam se jeste pokouset o nejakou diskusi? nebo mam jit k psychiatrovi? do manzelske poradny ho pravdepodobne nedostanu. myslim, ze je to vse kvuli sexu. na bode nula. on nechce. nekolikrat jsem se snazila. mam pocit, ze ma jinou zenu. doma skoro vubec neni. spime oddelene. spi v kuchyni na podlaze. pry co nejdal od deti. deti mu vadi. nema je rad. jakmile zacnou plakat, je hystericky. zakazuje mi kojit. pry je to nechutne. Adamkovi bude 6 mesicu, pry mam pak prestat kojit, a pry se pak se mnou mozna vyspi. ale to bych pry mela jinak vypadat. co mam proboha delat?

ela2
27. kvě 2011

@andy.ce to znam, pry kdyz jsem na materske, ze si to mam zmanazerovat sama, jakou mam oproti nemu obrovskou vyhodu, ze pry se valim doma a jeste jsem za to placena....ze pry nikdy nepochopi, z ceho ja muzu byt unavena...doma jenom prespava, tzn. ze pece o domacnost nula. pravda, jezdi na velke nakupy, jednou tydne, ale zasadne sam, koupi toho stejne jen pulku, ale chci rict ze ty 4 hodiny, co stravi v obchode, ktery je od nas 10 minut pesky, a on je autem, jsem zase s detmi doma sama. v tehotenstvi mi taky nepomohl. rodila jsem v prosinci, kdyz zacalo byt hrozne snehu, mela jsem obrovske bricho a tahala kocar s Lucinkou, aby byla aspon chvilku venku. podotykam i o vikendech, kdy on si potreboval odpocinout z prace, jsem musela jit ven, aby mel chvilkku klid. ze uz jsem sotva lezla ho uzasne bavilo. a ted, pry hodne pracuje, pry je velmi vytizen (dela v bance urednika, tj. 8 hod prace po-pa) takze nas tu nechce o vikendech videt. pry si to mam naplanovat tak, aby sme rano odjeli a vecer prijeli. on vydelava, on si potrebuje odpocinout. bohuzel mi to tak rekli tchanovci pred nim, kdyz sme byli na navsteve, takze on si mysli, ze toto je normalni chovani soucasneho otce.

moncicak.as
27. kvě 2011

@ela2 Promin, nevim, co manželovi ruplo v bedně, ale sebrala bych děti a odešla od něj...Z toho, co píšeš, to neni člověk hodný pojmenování ,,táta" 🤐 A pro mě, jako mámu, by byl přístup otce k dětem to nejdůležitější, chlapů je habaděj, a pro děti je lepší mít hodného tatku, kterého budou zajímat, i když třeba nebude jejich biologický otec..

anjelicek26
27. kvě 2011

@ela2 - to je totalni magor a ignorant a ty este uvazujes, ze robis niekde chyby? Nezasluzi si ani teba a ani deti, "nechces je pripravit o tatinka" - a toto je tatinek? Clovek, ktory ich nema rad, ktory si na ne nenajde cas ani hodinu tyzdenne, ktory uraza ich maminu :( Myslis, ze niekoho takeho potrebuju? Ze si tlsta sakra pol roka po porode a behom dvoch rokov dve tehotenstva, jasne, ze to nejde hned dolu, no a? Ze 55 kg 😕

Ja sa niekedy fakt divim, co su niektore zeny ochotne znasat za ponizovanie vo vlastnej rodine :( Je mi z toho smutno. Pretoze presne takyto bude aj tvoj syn pri takom otcovi, akeho ma. Prijde mu to rovnako normalne ked tak bude vyrastat... toto nie je to, co chces pre svoje deti.

Poznam kopu pripadov, kde si mamina aj s dvoma malymi detickami nasla milujuceho noveho manzela a bola KONECNE stastna a deti s nou.

dana_l
28. kvě 2011

@ela2 zlata moja. co ta viaze k cloveku ktory je otcom tvojich deti a otvorene ti povie ze ich nema rad. vyhraza sa ti telesne a mozno to aj coskoro urobi. nikdy by som nedala takehoto cloveka "pred" svoje deti aby videli nasilie a ponizovanie. ak s nim ostanes, detom to nepomoze. ved ty ich mozes stratit citovo neskor, ked budu vacsi a budu vidiet ze si to nechas od neho. a mozno sa pridaju na jeho stranu. a aky vzor pre to bude pre nich do ich vztahov?
lahko sa pise a tazko sa kona. ale mala by si cim ho cim skor opustit. skus zavolat na nejake krizove centra a spytat sa ake moznosti mas ak by si odisla a nemala ubytovanie, pracu. poziadaj o rozvod a budes stastnejsia a silnejsia pre svoje deti. aj ked to nebude jednoduche. a mozno potom stretnes toho praveho a budes mat krasnu rodinu aj s dalsim dietatkom.
velmi ti drzim palce a nenechaj sa od neho "ubit". si velmi dobra matka a takyto clovek si ta vobec nezasluzi.

reruna
28. kvě 2011

@ela2 ptáš se, co máš proboha dělat - tak moje rada - okamžitě zajít za právníkem a rozvést se!!!!!!!!! podle toho, jak píšeš, jsi velmi inteligentní žena, v tomhle vztahu už nevidím žádnou možnou záchrany, tm se chová hrozně, děti určitě nebude chtít, nevím, proč bys o ně měla přijít, jak píšeš. Problémy bude určitě dělat jen s placením alimentů, ale to bych nechala na právníkovi.

fangi
28. kvě 2011

@ela2 @andy.ce Je mi moc líto, co některé prožíváte v době, kdy byste měly být šťastné a užívat si chvíle s dětmi. Nenechte se ponižovat, urážet, nedovolte, abyste byly tak nešťastné a vyrůstali v takém prostředí Vaše děti. Ženy jsou hrozně silné a dokáží cokoliv, vždycky se dá všechno řešit, samozřejmě to chvíli bude bolet nebo to bude těžké, ale to všechno stojí za to hezké, co může být potom, pro Vás i pro Vaše děti. Odejděte od těch bezcitných blbců, co si říkají otec, a uvidíte, jak se Vám uleví, zase přijdou normální dny, kdy budete moct být celý den v klidu a smát se s dětmi, bez strachu, stresu a nervů. Nejste samy, máte dětičky, které Vám budou dělat radost. Co se týče bydlení, financí apod., je to těžké, ale dá se to zvládnout, popřemýšlejte nad všemi možnostmi, s tím Vám nikdo neporadí, protože nikdo nezná přesně Vaši situaci, ale nebojte se, seberte odvahu, je to jen o tom kroku, odhodlání, potom už to bude směřovat jen dobrým směrem. A vždycky si můžete říct, že kdyby přeci jen to byl od Vašeho muže jen nějaký zkrat ( o čemž pochybuji), tak za to, že se nenecháte ponižovat a máte svou hrdost a úctu k sobě samé a chcete, aby Vaše děti vyrůstaly v klidném prostředí, za to by si Vás měl jen vážit, a pokud by přeci jen se chtěl změnit a uvědomil si, že o Vás nechce přijít, tak je to on, kdo se musí snažit a usilovat o to a on musí pochopit, jak se choval !!!! Každý má právo na to mít hezký život, roky letí jak voda a přeci se nechcete jednoho dne probudit a zjistit, jak jste promarnily nejkrásnější roky Vašich dětí s nějakým idiotem, zjistit, že to na dětech nechalo následky, že Vy máte nervy "v háji" atd atd. I kdybyste měly bydlet u nějaké kamarádky nebo rodičů nebo kdekoliv, v jedné místnosti, tak ale budete se moci klidně vyspat, hrát si s dětmi, bude Vám všem dobře, budete se scházet s jinými maminkami a kamarádkami, určitě nebudete samy !! Hlavně se budete cítit zase dobře, nikdo Vám nebude ubližovat, doma bude pohoda a veselo, ne stres, hádky, ponižování, urážky, strach... !!! Stačí jen udělat ten krok, ano, je to těžké a v tu chvíli je to nejhorší, ale od é chvíle už to bude jen lepší a lepší.... Je mi líto, že je tu tolik podobných příbehů 😢 Držte se !!!!!

0089minimienko0089
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terioza1
30. črc 2011

@ela2 Ahoj, to, co pises, je naprosto strasny a pro tebe tak ponizujici.... Vim, ze to je strasne tezky, udelat velky rozhodnuti, ale seber ted hned deti a padej od nej pryc.... detem, ac si to ted nepripoustis, bude za chvilku lepe a az budou starsi, budou na to vzpominat jako na blbe obdobi, ktere ale diky tomu, ze jsi odesla, tak nejak zmizelo... Je lepsi pro ne nemit na chvili "tatu" - pokud se mu tak da rikat, nez poslouchat to, co se doma deje.. a ver, ze deti, i kdyz to neresite treba pred nima, o vsem vedi. Vyciti to. Detstvi ma bejt nejkrasnejsi obdobi v zivote, tak utec.... at vzpominaj na hezci chvilky a ne na tyhle, kdy te "tvuj drahy" ponizuje... Mas sanci si najit hodnyho, chytryho a peknyho chlapa, kterej s tebou i treba spat... 🙂 Hlavu vzhuru. Vim, ze to je nesmirne tezky... ale ver, ze bude lip, pokud udelas to zasadni rozhodnuti... Takhle se v tom budes placat porad, nikdy to nebude uz dobry... I kdyby se zmenil, na 90% si budes pripominat ty nadavky, to, jak nenavidi deti ( nebo nenavidel......)... A cim starsi budou decka, tim horsi to bude. V dospelosti pak muzou byt podobny, protoze to doma meli jako vzor... a to ty snad nechces, vid...
Drzim ti palce, hlavne neblbni s nejakou sebevrazdou, pak by ty deticky mel tenhle kreten, kterej je prece tak strasne nenavidi... a on ti za konec tvyho zivota nestoji.... Seber se a jdi.... Drzim palce... 🙂

m1rti
31. črc 2011

@ela2 To je neskutečný co píšeš .... a co takle, že by si jako otec měl užít dětí, jinak se bude později velice divit, jak se k němu budou chovat .... a hlavně, dětem je potřeba vysvětlit, že takle se správný taťka fakt nechová ....

michelleuk
31. črc 2011

@ela2 ahojuz sem asi nechodis sorry ale takeho debila by som rovno na otocke kopla do riti ...radsej byt sama ako vychovavat deti s tym ze ich otec nenavidi 🙄

m1rti
31. črc 2011

@ela2 Elo ..... proč s tebou tvůj manžel je? proč chodí na noc domů, když ho nezajímáte? .... zeptala ses ho někdy? .... na tu jednu otázku není potřeba si dělat čas jako na dlouhý rozhovor ..... mě to totiž přijde, že se chová jako každý chlap srab - kritizuje, chce mít to svoje, hlavně žádný "cizí" starosti, ale nevezme tašku a netáhne pryč, přece jen má vypráno a navařeno, že jo .... pohodlnej alibista. .... rozveď se, jiná cesta není. Svou neschopnost táhnout pryč, když tě nemá rád, si bude vybíjet vztekem na tvé osobě ..... není fakt na co čekat ..... věř mým zkušenostem. Je to jasný, jako facka.