Šátkování - mám to správně?

beatrixc
10. črc 2017

Ahoj holky, kdo máte zkušenosti mám malou v šátku správně? Nerada bych jí ublížila nesprávnou polohou... je jí 16 dní 🙂

koitschka
10. črc 2017

Ja bych rekla,ze ano🙂

kamste
10. črc 2017

je tu skupina https://www.modrykonik.cz/group/1994/
tam bude i rychlejší a přesnější reakce

beatrixc
autor
10. črc 2017

@kamste díky 🙂

beremeseanicka
10. črc 2017

Doporucuji skupinu Nosime deti na FB. Taky jsem si tam byla pro rady🙂

lovely_creature
10. črc 2017

taky doporučuju Nosíme děti na FB... holky jsou hodný, poradí, vysvětlí

linbrno
10. črc 2017

Doporučuji spíše skupinu Ergonomické nošení dětí, je tolerantnější 🙂

verca156
10. črc 2017

Já myslím že ano, jen není dobře vidět jestli máš za hlavičkou srolovanou plenku a založenou pod šátkem aby nezaklonil prcek hlavičku dozadu.

nonnni
11. črc 2017

@beatrixc jeste trochu bych ji podsadila, aby si vice zakulatila zadicka, ale to zvladnes praxi...jinak pekne🙂

Mmch, srolovana plenka se nedoporucuje, srolovana zinka take maximalne v pripade,
kdyz je to nahrazka toho, ze nedokazes poradne poutahovat uvaz...radeji si utahni horni lem, nez ji tam cpat plenku...omezujes ji tim pohyb a omylem ji muzes nastelovat do spatne pozice. Pro lepsi zpevneni roztahni latku na popruhach, cimz ji take lepe zafixujes. Na druhou stranu v techto vedrech je obcas lepsi ty uvazy delat nevrstvene, abyste se prilis nepotily. Zminovanou FB skupinu taktez doporucuji.

At se vam krasne a dlouho nosi❤

nonnni
11. črc 2017

@beatrixc a jeste doporucim si najit regionalni skupinu, na 100% ve tve blizkosti nejaka je a jit na sraz...osahat si ruzne satky, zkusit ruzne uvazy a nechat si poradit od zkusenejsich🙂

beatrixc
autor
12. črc 2017

@nonnni děkuji za tipy, určitě vyzkouším 🙂 nožičky jsem se jí snažila dát výš, ale prostě už to nešlo... určitě se to časem zlepší 🙂 Jen bych jí nerada nějak uškodila svou nešikovností nebo nezkušeností 🙂

nonnni
12. črc 2017

@beatrixc neuskodis🙂 Zkus si ji navazat, jak to mas na fotce a zespoda ji zatlacit na paticky, ona zvedne kolinka a jakoby se v te kapse lepe podsadi🙂 Klidne si pri tom lekce poskoc, nadlehci se trosku ten uvaz a jak se stabilizuje, tak bude zase krasne pevne zafixovana ve spravne poloze. Krasne jste🙂