Široké balení a šátkování

hanulehanousek93
5. říj 2018

Ahojky, objednala jsem si šátek na mimi a druhý den jsme dostaly široké balení. Tak se ptám, máte s tím některá zkušenost ? Na netu píšou, že je to na kyčličky zdravý nosit mimčo v šátku...

rebe
5. říj 2018

V šátku je mimiko přesně v té správné poloze s kyčlema roztaženýma nahoru a do stran, takže ano, je to zdravé. A navíc ohromně praktické a příjemné 🙂

hanulehanousek93
autor
5. říj 2018

@rebe takže jí klidně můžu nosit. Určitě to i pro malou bude příjemnější než ty hnusný plíny.

rebe
5. říj 2018

@hanulehanousek93 Přesně tak 🙂

michalelka
5. říj 2018

@hanulehanousek93 malýmu jsem v mezičase, kdy nebyl v šátku dávala Himerky. Perfektně sedí a kyčle měl na další kontrole na 1+.. a lepší než se crcat s plenami, co nesedí a podle nejednoho doktora jsou zastaralé..

hezz17
5. říj 2018

Já měla na malou abdukcni perinku. Dostala ji v 6tydnech. Ortoped řekl že šátek určitě ano (ale určitě ne jako v kolebce). Dávala jsem ji tam i s perinkou a ve 12tydnech jsme ji vyhazovali. (Předpověď byla 3-6mesicu)

hanulehanousek93
autor
5. říj 2018

@michalelka takze zadny tri pliny ale jen ty Himerky?

michalelka
5. říj 2018

@hanulehanousek93 přesně tak 🙂 Koukni na web, kde najdeš o širokým balení víc info. Myslím si, že tě to uklidní.

hanulehanousek93
autor
7. říj 2018

@michalelka a jeste jsem se chtela zeptat, taky vam ortoped rekl ze mate davat tri hadrovy pliny bez papirovky? ... Kdyz jsme pak sly k pediatricce, tak rikala, ze to mohl vymyslet jedine chlap, bych si musela koupit X kusu plin a nedelala bych nic jinyho, nez vyvarela a zehlila. Ze pry mam davat papirovou a na to dve hadrovy. Ale koupim si ty kalhotky 🙂

michalelka
7. říj 2018

@hanulehanousek93 ne, měl dostávat dvě látkovky na papírovou. Ani bych tu jeho variantu nebrala v potaz, když nelátkuju..

hany_bany
7. říj 2018

@hanulehanousek93 mně ortoped tenkrát řekl buď 3 látkové nasiroko ( složené na třetiny), nebo přes jednorázové 1 látkovou nasiroko. Ale když jsem tam dala tu jednu, tak ta se akorát ohnula, jako jsem laik, ale řekla bych že efekt na kyčle nulový... Hodně jsem nosila v šátku, tam jsou ty kyčle v optimální poloze, a na příští kontrole už vše ok 🙂

hanulehanousek93
autor
8. říj 2018

@michalelka tak co si to na nas vymejslel,to nechapu. Uz mam objednane Himerky 🙂

hanulehanousek93
autor
20. říj 2018

@hany_bany ja malou za tu dobu dostala do satku jen 4x... Se ji nelibi ta manipulace, hrozne se propina a rve, ale pak spinka jak dudek...