Manduca. Od kdy je Manduca vhodná na nošení dětí?

Zodpovězené
1. črc 2019

Dobrý den,

máme doma Manducu, mohu se zeptat od kdy je vhodná na nošení dětí? Máme dceru, které je 6 týdnů. Na Manduce píšou, že je od narození, ale zatím jsme ji v Manduce raději neměli, ale občas už by se hodilo ji tam dát. Ale nerada bych ji nějak "ublížila" nebo podpořila nesprávný vývoj.

Dobrý den,

u klasické Manducy je ideální doba tak těch 10 týdnů stáří miminka. Všité sedátko není pro malé miminko úplně ideální ani pro postavení nožiček ani zad.

Vyplatí se chvilenku počkat, aby bylo miminku nošení pohodlné. V šátku lze nosit od narození, nosítka mají bohužel své limity.

Přeji krásné léto 🙂

Isabela moisha.cz