Spaní přes den max 30 minut ve 3 měsících

nikoldarb
14. lis 2018

Ahoj, jak spí vaše děti ve 3 měsících během dne? Syn mi doma usína během dne vždy na 20-30 minut. V noci mi spí 9 hodin a jednou se během toho probudí o jídlo. Během toho dne je někdy dost protivný ale déle spát nechce. Vždy je vzhůru cca 2 hodiny a potom usne na těch 20-30 minut. Není to špatně? Nemá spát delší dobu?

jaja01k
14. lis 2018

@nikoldarb Ani v kočáru nevydrží déle? Doma v postýlce mi kluci taky vydrželi spát jen chvilku, venku to bylo mnohem lepší.

nikoldarb
autor
14. lis 2018

@jaja01k v kočárku hodinku ale musím jezdit 😂 jen jak zastavím během 5 minut otevře oči. V postýlce spí jen v noci, během dne usne v lehátka, na sedačce... Během dne v postýlce vůbec spát nechce 😓

lajla
14. lis 2018

Tak jezdete s kocarkem no..aspon vite jak uspat..moje pata nespala prakticky vubec..v 18m nevi co je to postylka..spala bud na me nebo chvili po prendani v kocarku..az ted se to trochu zlepsilo

kittyy17
14. lis 2018

Úplně normální. Zkus pustit hudbu, lehni si a spí s ní. Můj syn otvíral oko každých deset minut, a kontroloval mě, když jsem u něj nebyla, bylo po spaní, když mě viděl, zavřel oko...

zuzan88
14. lis 2018

Buďte ráda, že vám spí v noci 😉 mám 7 týdenní mimi a spí v postýlce minimálně... Pres den do 30 min, v noci max 2-3h v kuse, nad ránem už vůbec, jen na mě a u prsa...

nupta
14. lis 2018

@nikoldarb Já přes den vozila, také jsem nemohla zastavit. Až později - kolem roku jsem mohla po usnutí kočárek nechat stát nebo přenést mimi do postýlky. Ale s druhým dítkem tohle už praktikovat nebudu moct... Aspoň, že vám spí krásně v noci.

biedronka10
14. lis 2018

Mela jsem s malou to same. Pres den spala vzdy jen jednou 20 minut, pak cely den cila a v kocarku spala, ale jakmile jsem prijela pred branku baraku, byla vzhuru, jak kdyby mela barometr, asi to tak spousta deti ma. V noci 2x vzhuru na kojeni. Ted uz se to otocilo, spi treba 3h dopoledne, ale v noci se vzbudi vyspata ve dve rano a je vzhuru do sesti i kdyz ji nakrmim vsechno, proste ma budicek, pak proste dohani spani a ja jsem zombie. Takze ty stavy se meni

vikinkav
14. lis 2018

Me to pripada uplne normalni 😊

teckadvojtecka
15. lis 2018

To u nás bylo taky zcela normální.

feferka
19. lis 2018

Ve trech mesicich mi spal co tri hodiny na zhruba hodinku.. takze tri spanky pres den a pak celou noc (od dvou měsíců se nebudil ani na mléko) ... ja osobne si myslim, ze v tomto veku je pulhodinka pres den strašně málo, ale znám takovych dětí dost ... tezko rict, jestli je to špatně nebo ne, jen me osobne prijde, ze jsou ty nespaci děti takovy protivnejsi...ze jim proste ten spanek chybí