Stolička u 3měsíčního plně kojeného dítěte. Je to normální?

pavlusak
2. črc 2020

Maminky je Vas to tolik, tak se zeptam, treba bude mit nekdo zkusenost, jsem mimo CR jinak bych zasla k pediatrovi... dcera 3 mesice, plne kojena dnes mela v plince takoveto cerno-hnede kousky nebo jak to nazvat... je to normalni? Dosud jsem to v plince nevidela... nemuze to byt nejaka srazena krev??Omlouvam se za 💩foto dekuji

alcar
2. črc 2020

Nevidim v plince nic neobvykleho. 😉

pavlusak
autor
2. črc 2020

@alcar asi jsem to vyfotila malo detailne...jsou to takove cernohnede cucky

alcar
2. črc 2020

@pavlusak byť ti nereknu, o co se jedna, ale opravdu si myslim, ze to neni nic patologickeho. 😉

janule1940
4. črc 2020

@pavlusak přidejte se na FB do skupiny kojime při abkm.vidim v plince hlen a barva není ok.michana vajíčka to nejsou.bolesti bříška nemá?neublinkava?exem nebo vyrážka?seborea?vse muze být projev potravinove nesnášenlivosti.prvni se vyrazuje vse,kde je mléko a sója.vse se dozvíte ve skupine.

pavlusak
autor
5. črc 2020

@janule1940 dekuji, me se to prave taky nezda moc, mala je dost plactiva, je mozna ze bolesti briska ma, hlen ma skoro v kazde stolici, tyhle cerne kousky mela jen jednou, kdyz jsem mela den predtim hodne mlecnych vyrobku, seboreu nema, jen lehce zaparene pod pazemi, ale to jsem pricitala tem vedrum, jinak krasne pribyva a prospiva, proto to dr. neresil, do skupinky se urcite pridam, dekuji

vendes
5. črc 2020

Nemáte poraněnou bradavku? Černé může být vaše krev, co při kojení dítě napolyká.

pavlusak
autor
5. črc 2020

@vendes ne, nemam, to jsem kontrolovala jako prvni

janule1940
6. črc 2020

@pavlusak mam syna krasne pribirajiciho (300g/tyden),krom pobolivani bříška,ublinkavani a divné stoličky neměl zadne příznaky alergie.vse se spustilo až po viroze ve 3 měs.exem na tváři,stolice samy nazelenalý hlen.alergii mel na více potravin,nejhorší vepřové maso.po nalezení všech alergenů zlepšení do 3 dnů a dnes v 8 měs,už krom velkých alergenů jim vse a exem se nevrátil.bohuzel pediatři o projevech potravinových alergii u deti moc neví,nejedna li se exem.napr.reflux je pro ne normální,ale pokud mi ublinkava 15xdenne a po vyloučeni alergenů ze dne na den uplne přestane,je přeci jasne,ze neslo o nedoviravost jícnu,ale o nesnášenlivost nějaké potraviny.u nas mléko,vejce,kokos,vepřové a ryze.

pavlusak
autor
6. črc 2020

@janule1940 paneboze to je hruza, co jste prosim jedla? Ja se snazim par dni vysadit mleko a uz ted nevim co mam jist🙈, no budu patrat dal, zkusim tu skupinku , pripadne si vydupu i nejake testy na vsechny ty ruzne alergie

janule1940
8. črc 2020

@pavlusak ono to zezačátku bylo ještě horší, vadilo téměř vše - mléko, vejce, hovězí maso, kuřecí maso, krůta, pstruh, rýže, vepřové, brambory, cuketa, jablko, dýně, kokos, banán, rajčata...a bůhví, co ještě. nakonec jsem šla na totální eliminační dietu. Jedla jsem v podstatě dva týdny jen pak choi salát, čirok, králičí maso, borůvky a bodlákový olej. Exém zmizel, stolice se zlepšila, tak jsem začala zavádět po jedné potraviny. Nakonec jsem zrychlila a zaváděla po každý den a odečítala reakce následující den. Do toho jsem brala 3x denně hylak a já i malý jsme měli probiotika gut pro infant. Po uklidnění střev eliminační dietou najednou nevadilo téměř nic. Zůstaly nám jen potraviny výše uvedené a ty budu zkoušet zavádět třeba po roce.