Štve mě....

1. lis 2023

Štve mě, že jsem na své první dítě nebyla v domácnosti lépe připravená. ( dnes jsou i plyšové puzzle na podlahu, kdybych je měla, můj syn by si neublížil když spadl z postele)

Štve mě, můj partner ( i když už jedno dítě má, dělá bezpečnostní i výchovné chyby)

Štve mě, že mé potřeby jsou až jako poslední ale většinou ani nebývají vyslyšeny. ( odpočinek pro nemoc, osobní hygiena)

Štve mě, že nejsem lepší mámou, která umí lépe pracovat s emocemi. ( někdy zvyšuji hlas na roční batolátko- ale už je to lepší)

Štve mě, že si na mne partner vyskakuje a uráží mne. ( nemá ke mne úctu)

Štve mě, že se to i bojím napsat aby mě tady někdo nehejtoval. ( anonym)

sarihy
1. lis 2023

Štve mě, jsem se dopustila obrovských chyb ve výchově mé starší dcery.

Štve mě, že den nemá víc hodin.

Štve mě, že jsem svou tloušťku nechala zajít tak daleko, že to teď pracně musím dávat dolů.

Štve mě, že jsem občas dost netrpělivá.

Štve mě, že jsem nepotkala mého muže dřív, abychom mohli mít dřív děti a byla jsem mladší matka.

konidana
1. lis 2023

@sarihy jj prvni dite je vzdy takovy pokusny kralik😅

jancazao
1. lis 2023

Mě štve, že moje děti nevyrůstají v úplné rodině a nemají tak mužský vzor 😢

autor
1. lis 2023

@konidana vcera spadla tezka drevena zidle - maly-1 rok ji prevrhl. Já neverila ze to vubec dokaze svou silou. Kdyby spadla jemu na hlavu tak je to minimalne na otres mozku a napraskla lebka. Je mi spatne. Uplne spatne. Ted pujdou zidle do skladu na dobu neurcitou

autor
1. lis 2023

@jancazao lepsi zadny vzor nez spatny.

gbp
1. lis 2023

me stve, ze si obcas dost neumim uzit pritomnost a zbytecne se babram v minulosti nebo budoucnocti.
taky me stve, ze me obcas stve, ze se nemuzu venovat praci a delat "karieru", ze mam strach, ze mi ujede vlak a nedosahnu niceho, co bych chtela.
a nekdy me taky stve, ze nemam hlidani nebo deti, ktery by aspon nekdy spaly samy, abych mela na neco cas a stve me, ze jednou presne tohle nebude nikoho zajimat.

konidana
1. lis 2023

Takovych karambolu jeste bude... casem si zvyknes😉 mne napr.spadlo miminko z naruci (takze celkem z vysky) na tvrdou podlahu primo na hlavu, o kousek vic jak rocni mi na odrazedle sjela schody mezi patry panelaku... vsecko prezila bez ujmy na zdravi🙂

jane46
1. lis 2023

Jeee, toho by bylo... Hadam, ze jsou chvile, kdy me stve cely svet i se mnou 😆

autor
1. lis 2023

@gbp hezky napsano ❤️

kristyn86
1. lis 2023

Nezabranis vsemu,aby se nestalo nestesti,aby si dite neublizilo...To bys musela mit puzzle uplne vsude. Ja jsem svy dceri vyhodila v roce a pul rameno 😱 Sly jsme po schodech a ona zakopla a ja v dobre vire,aby nespadla,tak jsem ji zatahla za ruku. Ale nejde si vse vycitat. I kdyz chapu,ze ted te to stve. Blby je to s tim partnerem,co se tyce ucty a pomoci s batoletem.