Sušení látkových plen v sušičce. Které to snesou?

erika2
23. kvě 2022

Ahoj, budu látkovat už třetí dítě, ale poprvé uvažuji o koupi susičky. Prosím o praktické zkušenosti se sušením látkovek v sušičce, hlavně které pleny to snesou a které se vám srazily/zničily. Na předchozí děti jsem používala čč a vv a PUL svrchňáky, ty opravdu moderní pleny jako kalhotkovky, AIO mě neoslovily kvůli dlouhému schnutí. Předpokládám, že 100 % bavlna snese vše, ale co ty moderní materiály a bambusem, flísem, mikrovláknem?

marimanta
23. kvě 2022

@erika2 kromě PUL a vlňáčků suším v sušičce všechny.

petulkadodo
23. kvě 2022

@erika2 Bambus do sušičky nedávat. Dávala jsem tam bambusové čtverce a mám z nich zdrclé obdélníky.

marimanta
23. kvě 2022

@petulkadodo joo! Vida, na ty jsem zapomněla! Ty jsem si před 11 lety taky odrovnala. Teď mám bambus max jako příměs a ty teda suším v sušičce.

elesse
23. kvě 2022

Hazim do susicky vsechno, po dvou letech drzi, jen je pravda, ze z bambusovych ctvercu jsou obdelniky. Ale to z nekterych bavlnenych taky…

jbzirafa
23. kvě 2022

@erika2 čtvercové, vícevrstvé i bambusové mám že sušičky krásně měkké.pul do sušičky nedávám,bambus se mi vždy trochu srazil,ale ti bude pranim, dávám na 60.v sušičce ne.na plánky je to dobrý pomocník.

ondul
23. kvě 2022

Holky, a jak řešíte, že čtverce ze sušičky mají krabaté okraje a nejdou složit do skladu, jak mají pomuchlané kraje? Když sem je sušila na sušáku, tak sem si je při věšení hezky napnula.

elesse
23. kvě 2022

Po sušení poskládám, sklady mi normálně jdou... ale zaznamenala jsem, že je někdo žehlí