Večerka ročního dítěte. Jakou máte zkušenost?

nika110818
6. čer 2022

Ahoj, prosím, jaký večerní režim má nebo mělo vaše roční dítko? Dcerka doteď chodila do vany cca kolem 19, pak cca 19:30 kojení a uspávání kolem 20. Cca do půl hodiny většinou usnula. Poslední týdny je to ale u nás peklo, usíná až kolem 21-22 a většinou to vůbec nejde v klidu. Prosím, máte někdo zkušenost? Děkuji.

jjasmina
8. čer 2022

@nick1234 tak to jak od svagrove děcka, jednou dojeli s playstationem, večer jsem se nasrala, vypla a už jsem řekla nikdy víc 🤣

nick1234
8. čer 2022

@jjasmina jako já vím ze v pozdějším věku se tomu asi nevyhne ze mu proste přijdou kámoši a budou hrát na počítači, ale proste ne v 6 letech 🤦‍♀️ Navíc syn si fakt vyhraje s hrackama (různé stavebnice, lego, koleje apod) nebo s jinyma kamarádama různé hry “na něco”. Tak je skoda to prosedet u tabletu, ale segra má holt jiný názor (tvrdí nám, ze doma vlastně ho skoro nemá, ze chodí s klukama ven apod, ale vždycky když tam prijedeme na návštěvu, tam ma tablet/konzoli a syn si jde hrát s jeho mladší sestrou 😁👌

tynka9
8. čer 2022

@nick1234 jasný, úplně to chápu. Já z techniky tohohle druhu taky nejsem vůbec nadšená, a stojím si za názorem, že čím později a méně, tím lip. Ale jsou situace, kdy to použití naprosto chápu i u takhle malých dětí 😊