Vezmou nám do letadla autosedačku?

alterna
27. lis 2008

Můžete mi poradit. příští rok se chystáme do zahraničí k sestře, poletíme letadle. Budem tam jezdit jejim autem, myslíte že nám vemou do letadla tu velkou autosedačku???díky

mahulka75
3. srp 2011

@luthien.k Každé dítě je jiné a ne vždy má náladu jakou potřebujeme 😉 . Asi jsme zatím měli štěstí. Letěli jsme čtyřikrát a dobrý. Letos ji poprvé bere k moři babička s dědou, tak jen doufám, že si nevytáhnou Černého Petra oni 😉

mamkamarketa
3. srp 2011

@luthien.k to je taky maso. na madeiru 12h 😖
je pravda,ze vek 1-2r je na letani absolutne nejhorsi. ja jsem rekla,ze nejdriv poletim s malym az mu bude 2,5. jelikoz tedka je v texasu pres 40C,tak nastesti poletime az na podzim-ufff 😀 zkusim to nadhodit mudre ten diazepam,ale nevim nevim. ona neni zastancem chemie (atb dava az kdyz je faakt nutne) tak nevim jestli me nesprdne,at sme radsi doma,kdyz je kluk zivej 😅
mas pravdu,ze nam sedacku muzou vzit tady a na dalsim letu (predpokladam,ze poletime pidiletadylkem,kde bude pilot za plentou 🙄 😅 tak tam mi ji treba nevezmou...chjo. praveze zpatky letime pres noc,tak jsem myslela,ze se tam vyspi. protoze si nedovedu predstavit,ze spi na nas 😖
@mahulka75 doufam,ze mas pravdu,ze nas prdola prekvapi 🙂 muj plan je,ze ho v praze pred odletem ''utahame'' a pak snad bude klidny,ale aby zase nebyl jeste vic rozdovadeny 😒
ksakru to je dilema 😅

ale mockrat diky za rady,sice mame jeste casu,ale ja uz panikarim ted 😅

luthien.k
3. srp 2011

@mamkamarketa , kdybysme si nevymysleli jet s německou cestovkou, tak to bude kratší (z Prahy 🙂) Pak si m. myslel, že to bude lepší s přestupem, že se víc zabaví a já myslím, že to bylo ještě horší. No jsme poučení, nicméně se dvěma jen tak někam nepoletíme, letos bude jiný pokus - Chorvatsko autem 😀

Proč by Tě mudra sprdla? Obzvlášť pokud třeba jedete za rodinou...? Ono se dětem nedá přizpůsobit úplně vždy úplně vše....

mamkamarketa
3. srp 2011

@luthien.k to je pravda,ze letime za manzelovou rodinou-je z texasu. sice by bylo vyhodnejsi,aby oni prileteli sem,ale vzhledem k poctu strycku,sourozencu,sestrenic,bratrancu a synovcu to je nemozne 😅
zkusim to,ale nevim jestli mi vyhovi,ale za pokus nic nedam 😉

chorvatsko autem pres noc podle me bude ok,obzvlaste,kdyz pojede jen nekam na sever 🙂 kam mate namireno?

luthien.k
3. srp 2011

@mamkamarketa , no vidíš, to je přece rozumný důvod, proč takhle cestovat 😉 Tak pozdravujte exprezidenta 😀

Jojo, přes noc pojedeme, máme domluveno, že klidně v šest ráno se můžeme ubytovat, takže to bude snad dobrý - no dobrý - děti (doufám) vyspinkané a my grogy 😅 😀 Jedeme do Vodice, není to úplně na severu, ale kamarádi tam už byli 2x a jedeme s nima, takže to je další pojistka, kdyby se něco dělo, že má kdo pohlídat děti atd.