Vyprazdňování miminek. Jak pomoci?

kacous001
28. říj 2021

Ahojky, chtela bych se zeptat mam 2 mesicniho chlapecka a posledních 14 mu musim pomoci teplomeru pomoc s kakanim. Kojila jsem ,ale posledni mesic jsem uz nemela tolik mleka kolik maly vyzadoval tak davam přikrmi. Nemuze si navyknout nebo jk mu mam pomoc jinak? Dekuji za vase rady

zmrzlinka
28. říj 2021

@kacous001 já jsem u dcery používala rektální rourku.Asi tři měsíce každý den.Nenavykla si na to.Ted kaká normálně .

tasimia
28. říj 2021

@kacous001 co nějaké kapky.. dáváš?

sanyy22
29. říj 2021

@kacous001 já malému dávala rourku každý den do 3 měsíce, a teď bude mít 4 měsíce a kaká a prdí hezký sám

izzylka
29. říj 2021

@kacous001 nám hodně pomáhal espumisan...a jinak rourku/teploměr jsme používali snad taky denně,několik měsíců....teď mu bude 5 let a s vyprazdňováním nemá problémy, takže bych se nebála tu rourku používat...kor když to pomůže ☺
Jinak to taky může dělat umělé mléko...nám trvalo fakt dlouho, než jsme najeli na to, které mu fakt sedlo ☺ ale nedoporučuje se měnit mléko často...vždy alespoň 2-3 týdny vydržet u jedné značky.

kacous001
autor
29. říj 2021

@izzylka pouzivam Kendamil, a uz ho pouzivame pres mesic. Sedimu chutnamu. Kdyz malemu pomuzu ,tak to z neho krasne leze ,ale neni to jak pri kojeni ta stolice uz je takova hustejsi vic.

kacous001
autor
29. říj 2021

@tasimia Ne kapky nedavam ,pomuzu mi vzdycky s tim teplomerem a pak to z neho krasne vyleze ale prdiky ma a to vse sam zvlada

tasimia
29. říj 2021

@kacous001 tak mu zkus dávat ;)

30bar
29. říj 2021

@tasimia myslíš prosim te,ze espumisan muze pomoct s vyprazdňováním mimca? Dcera kakala co dva,tri dny,nasadila jsem espumisan, protoze bolelo brisko a ted tri dny kakala kazdy den. Dcera ma 1m a castecne kojena a dokrm Hipp ha

tasimia
29. říj 2021

@30bar nám pomohly, takže ano.

n_ikola
30. říj 2021

Nemůže. Mela jsem taky strach. Uklidnim Vás🙂 malý má 4 měsíce a od 3 měsíce kaka sám normálně ✊🏻

n_ikola
30. říj 2021

A to jsem pomáhala každý den, jinak nic

markii30
3. lis 2021

Já říkám zulibat ruky tomu kdo vymyslel rourku 😁 všechny 3 děti ji měli v zadečku 🤣 ( holky každý den až do 3 měsíce ) malý ani tak ne ten jen fakt raz za čas ale je to nejlepší věc jak miminku ulevit od bolavého bříška a pomocí s kakanim vůbec bych se toho nebáli 🙂 holkám už je skoro 10 a 5 let a nikdy problémy s kakanim neměli 🙂