• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zacuchávání vlásků - holčička 3,5 let, co pomůže?

9. listopadu 2014 
Tak kartac mám taky,ale od své kadernice za 100B-)jinak pro dceru používám kondicioner bez nej to u nás nejde,ráno taky meci,ze to tahá,ale ona se v noci furt mele,tak to má zacuchany z toho:wink:
8. led 2014 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od novottom.
ahoj, pokud bych mohl poradit, tak si žena pochvaluje DETANGLER ( více na http://www.bezvavlasy.cz/podle-vyrobce/detangler/) a pak nějaký kondicionér od Redkenu.
27. únor 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dcera má 4 roky, blonďaté vlnité vlásky skoro po zadek, jemné a cuchající... u nás zabírá kartáč tangle teezer, třešňový garnier šampon a na radu kadeřnice kondicioner dove...
27. únor 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím,že tento kartáč je zázrak -používáme ho s dcerou obě.
28. únor 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek skus napr ak pouzivas hreben vymenit za kefu a mohlo by ju zaujat aj sama by sa mohla nim cesat pretože je presne do ruky a barevny - tangle teezer - [url=http://www.bezvavlasy.cz/podle-vyrobce/tangle-teezer/[/url]
30. črc 2014 v 17:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla bych se zeptat, jestli někdo doporučí šampon s kondicionérem na suché vlasy nebo šampon a nějaký balzám třeba i oplachovací. Když 1 den dceři vlasy nerozčešu má tam hned takové cuchance= uzly= dredy...je to šílené:frowning2:. Má jemné blond rovné dlouhé vlásky. Zkoušeli jsme spreje na rozčesávání, ale když tam fakt hodně cuchance ani to nepomůže (když je třeba nemocná, má horečky a nečeše se)
Ale prosím nějaké jemně vonící ne ty šílené dětské ovocné nebo bonbónové vůně:slight_smile:.
9. lis 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek