Zuby v 6. týdnu. Myslíte, že je to možné?

barunnka3
25. lis 2019

Ahoj maminky..
Chtěla jsem se zeptat.. Zítra bude synovi 7 týdnů. Ale už 3 dny mi nechce moc jíst (a to jedl hodně!!!), nechce moc spinkat (usíná po půlnoci a hodně se budí), přes den v postýlce neusne, nejraději by se jen choval, věčně pláče, slintá a rve si pěsti do pusinky..
Myslíte, že by to mohly být už zoubky? Je brzy, já vím. Ale jsem z něj už zoufalá..
Děkuji za odpověď.

amazonkajanik
25. lis 2019

Jako, co by ne. Brácha měl zuby v měsíci a půl a některé děti se s nimi i narodí. Ale mohou ho zatím jen brnet dásně i to je dráždí. Malý je mrzuta od 3 měsíců a zub zatím žádný a to má dnes půl roku. Zkuste pořídit Dologel, je to homeopatikum a Chamomilu. Drobet to zklidní

barunnka3
autor
25. lis 2019

@amazonkajanik Děkuji moc.

lv
25. lis 2019

Možná i růstový spurt, jinak slintani a ruce v puse jsou v tomto věku normální

katka_nedo
25. lis 2019

@barunnka3 a co prdiky?

barunnka3
autor
25. lis 2019

@katka_nedo Těma trpěl taky dost, ale změnili jsme mlíčko a dáváme jiné kapičky i s probiotiky a už je to dobrý.. Spíš mi to hodně pasuje na zoubky, ale taky mi to přijde brzy.. ikdyž je pravda, že už od narození je hodně dopředu, ale i tak..

katka_nedo
26. lis 2019

@barunnka3 a kaka dobre?Mala je nekdy zaspuntovana a tak jak se nemuze vykakat,tak si taky "zere"ruce

barunnka3
autor
26. lis 2019

@katka_nedo kaká dobře. I několikrát denně. Furt prdí jak dospělý chlap 😀 .. tím to právě není.. zároveň s tím, co to začal dělat, přestal tak moc jíst, nechce spát, ležet a chce se jen chovat.