Zvláštní zabarvení zubu miminka. Nevíte, co to je?

janule1940
28. únor 2021

Dobrý den,nevite,co to je?na zubech 16 měsíčního je toto-šedavé skvrny od dasne dolu.zuby čistíme 2x denně.povrchove je to stejne jako zbytek zubu.neni to hnědé ani zlute,spis proste světle našedlé.diky.

mamikry
28. únor 2021

@janule1940 Napada me, jestli to nemuze byt zubni kamen z tvrde vody.

janule1940
autor
28. únor 2021

@mamikry taky mě napadlo,ale mame měkkou,nikdy v životě jsem nemusela ani odvapnovat konvici...

hezz17
28. únor 2021

Dehydratace zubu? Nespi treba s otevřenou pusou?

janule1940
autor
28. únor 2021

@hezz17 a proč jen u tech dásní?on má trochu predkus,rtiky do srdíčka,takze kdyz spí nebo má uvolněnou pusinku,tak vzdy má trochu dírku mezi rtiky.

paja26
28. únor 2021

Zkus napsat tady na MK odborníkovi do poradny zubaře , určitě Ti řekne, co by to mohlo být. https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/poradna...

ladkapetrankova
23. říj 2021

Dobrý den.. prosím prosím, jak to dopadlo? Nevím zda mám řešit zubaře dříve.. stejné skvrny se synovi objevili před týdnem... zoubky též čistíme 2x denně

janule1940
autor
23. říj 2021

@ladkapetrankova udajne je to jen zbarvení od jidla,casto to pry dělají různé sirupy,u nas to byl bronchipret.casem to zmizelo.

ladkapetrankova
23. říj 2021

Super děkuji.. též mě napadlo jídlo a pití..

ladkapetrankova
8. pro 2021

Ještě se vracím se zkušeností, pro budoucí čtenáře... u nás za to mohla pasta... používala jsem attitude a po změně zpět na Elmex (s myškou) skvrny rychle zmizely... dostali jsme se až na tmavě žlutou, až do hněda a to ač syn téměř nedostal čaje, džusy, žádné jídlo co by barvilo, zoubky čištění pečlivě 2x denně.. teď při druhém čištění je to ze zoubků téměř vydrbáno... tak zkuste změnit pastu...