Fotky v novém mobilu jsou horší. Měli jste to taky tak?
19. čer 2026
Vyměnila jsem telefon a čekala jsem, že foťák bude o dost lepší.
Jenže když porovnám fotky se starým mobilem, často se mi víc líbí ty staré. 😅
Měli jste to taky?
Vyměnila jsem telefon a čekala jsem, že foťák bude o dost lepší.
Jenže když porovnám fotky se starým mobilem, často se mi víc líbí ty staré. 😅
Měli jste to taky?
Me prijdou ze spousty novych telefonu fotky úplně na prd, protože tam maji imlementovanou ai a ta si vymýšlí místo zachycení skutečnosti. A některé typy uprav proste mozek vnímá.