Plavky pro větší prsa

iulia
24. čer 2019

Ahoj holky, ráda bych si koupila dvoudílné plavky na léto, velikost mám 36, jen mi zůstaly větší prsa po dětech. Aktuálně podprsenku nosím 70F nebo 75E - záleží podle značky a střihu. Byla jsem se podívat v triumphu a barvy a látky akorát pro babičky. Máte to některá podobně? Která značka se Vám osvědčila?

zrzeckas
24. čer 2019

Ja sehnala plavky v tescu, jinak jsem mela problem

rebe
24. čer 2019

Triola. Prodávají podprsenky a kalhotky zvlášť a podprsenky mají i do velikých košíčků při malých obvodech.

picimaus
24. čer 2019

Já letos kupovali Timo pěkné barvy a kalhotky a podprda zvlášť se dá koupit

anakolut
24. čer 2019

Taky doporučuji Triolu a Timo. Bohatý výběr velikostí podprsenek a různě se dá velikostně nakombinovat spodek s vrškem.

ah1234
24. čer 2019

Ja vzdy zozeniem v HM alebo Calzedonii. Maju na viazanie takze aj ked maju sirsie obvody (mam 70 a aj to je mi velke casto), mozes to zaviazat

erikamaj
24. čer 2019

@iulia já jsem si objednala ze zafulu loni a byli dost dobré, ale zkus tesco, tam mají celkem dobrý výběr velikostí

drep
24. čer 2019

Litex nebo Triola anebo úplně nejlépe Karstadt.

stramplicka
24. čer 2019

doporučuju Bonprix, sice riskujete, že budete vracet, ale mají hezký výběr plavek na větší prsa a podle hodnocení zákazníků se dá řidit. Mám dobré zkušenosti.

jahodnice
24. čer 2019

@iulia mám velikost 70 g,letos jsem koupila v Timo a Triola má taky slušný výběr

eldrag
24. čer 2019

mam 80E a doporučuju bonprix

iulia
autor
24. čer 2019

Holky, jste zlaté!!! Moc děkuji, podívám se přes web na triolu, timo, bonprix, Hm (tam objednávám pro děti) i litex. Tesco a Calzedonii bych mohla navštívit osobně. Aspoň jedny si chci koupit a kdybychom jeli o prázdninách přes Německo, omrkla bych i Karstadt.

kacka_straka
26. čer 2019

Ahoj, ja jsem strasne spokojena s holkama z Caresse (https://caresse.cz/). Takze pokud bys je mohla nekde navstivit, moc doporucuji! Hodne stesti 🙂