Kde vybrat těhotenskou podprsenku na větší prsa?

helena1033
12. únor 2021

Holky zacimna být lehce zoufalá cokoli objednám je malé..... Před otěhotněním 75G, teď 80 I.... Co dál?
Nevím kde objednat ani astmatem má ale nejlevnější za 1000,- tk se mi úplně dávat nechce. Nemáte někdo tip kde koupit podprsenku na větší prsa aby mne finanční nezrujnovala? Teď nosím sportovní do ní se ještě vlezu ale už přestává stačit.....

amazonkajanik
12. únor 2021

@helena1033 nemám mega,ale i tak jsem měla problém. Objem nad 95 nebyl. Tak jsem rezignovala a jela bez 😁 jenže měla jsem výhodu v nevýhodě. Mléko teklo jen při kojení a stejně ho bylo málo 😟

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
agneska7
12. únor 2021

Bonprix 👌

hasara33
12. únor 2021

@helena1033 Bonprix 👍👍 nejlepší podprdy na velký cecijáše 😁😁

klokanka31
12. únor 2021

@helena1033 bonprix

olga_
12. únor 2021

spravnapodprsenka.cz

gabtom11
12. únor 2021

@helena1033 marks&spencer.

mrstte
13. únor 2021

Bonprix 🙂

patypresdevaty
13. únor 2021

@olga_ souhlasim, ale to nebude paní chtít, když ji 1000 za podprsenku přijde hodně.
Mně tedy 1000-2000 přijde jako normální cena. Sice nemam velké košíčky (po dětech už vůbec 🙄), ale zato mám obvod 65 a to taky v běžné konfekci nekoupím. Pro mě tedy nemají ani v tom Bonprix, takže já prostě 1000+ běžně

hejluc
13. únor 2021

Kupovala jsem v Lindex a drží už 3 roky. Sedí dobře, i když už 2 roky nekojím.. Tehdy 700 Kč. Obecně, když jsem si koupila kvalitní a dražší podprdu, vydržela fakt dlouho. Střídám 4 + další na sport.

olga_
13. únor 2021

@patypresdevaty Aha, teď vidím. Tak to nic. Já od podprsenky čekám víc, zvlášť při kojení, takže 1000+ je zcela normální cena. Za mě investice do zdraví.

helena1033
autor
13. únor 2021

@kelerub M je malé... Podle jejich tabulky mi nesedí nic všechno malé.......... Zkoušela jsem objednat tu největší co měli..... Malá 🤦‍♀️

helena1033
autor
13. únor 2021

Holky já vás chápu já Normalne za podprsenku dám 1200 s víc ale nosím ji, přijde mi zbytečně dávat tolik za podprsenku na pár měsíců. S tím že mi taky může být za dva tři měsíce malá.......a co s ní pak? Když je malá nebo velká a už nesedí už to není investice do zdraví ale vyhozené peníze 😥

barussska1
13. únor 2021

@helena1033 Já jsem kupovala na Astratex, dá se kdyžtak zdarma vrátit a co jsem tak koukala tak velikosti v pohodě mají, ale stojí tisícovku no. Mě to líto nebylo, kupovala jsem teda až po šestinedělí až se ta velikost ustálila.

helena1033
autor
14. únor 2021

Až se prsa ustáli tak s tím problém nemám........ Kupují tam a znám cenu, ale kupovat co 3 měsíce novou za 1000,- ..... Prsa mi pomalu pořád rostou a jsou plnější a to sem v 19+4 ....... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

trdli
14. únor 2021

@helena1033 Úplně Ti rozumím.. 🙏 Řeším teď stejný problém. 🙈 Jsem 29tt, a 90E mám malou, a to jsem si objednala 2ks minulý měsíc, a teď bych potřebovala větší košíčky i objem, ale nechce se mi dávat 1000,- za podprsenku na měsíc, když se mi prsa určitě ještě další 2 měsíce zvětší a nalijou mlékem.. 😎 A nejlépe rovnou i kojící.. 🙏

helena1033
autor
15. únor 2021

Já objevila před rokem v Kiku, obyčejné látková elastické...... Vzala sem L , nechápu ale sedí do teď jen už se vytahuje jak rostou, na ven to není ale na doma zatím stačí. Bez podprsenky nevydržím. A téhle dávám taky tak měsíc dva. Jak otevřou v letím tam a vezmu největší co bude 😂🤦‍♀️ ....... Tohle je hrozný proč mužů koupit na děti ale pro nastávají maminky kterým se postava a velikost mění co měsíc nemůžu 😢😢 ......... ,

helena1033
autor
10. bře 2021

Holky tak sem se naštvala a objednala Alliexpress, za 325,- ....... Ta částka když nesedne to objetuji........ Normálně má teď 85 I........ Bylo tam objednávek té menší než máte tak sem objednala podle jejich tabulky 40F ... ( odpovídá prý 90G, prostě sem se zaměřila a našla zo v jejich tabulce......) a sedí 🙏🤣🙏 ...... Neskutečně pohodlna hezká kojící podprsenka. Čekala sem na ni sice měsíc ale vyplatilo se.

skritkova
12. srp 2021

Holky a je tu někdo, kdo má malý obvod a opravdu velká prsa? Já mám vel. 65G a prostě kromě sportovní Panache mi nesedí snad vůbec nic ☹ Už jsem z toho fakt zoufalá ☹ Neporadí někdo?

trdli
12. srp 2021

@skritkova Já mám teda z Astratex, sice pálka jako prase, ale nezbývalo mi nic jiného.. nikde jinde žádná, co by mi seděla.. mám 75G.. 🙈

skritkova
13. srp 2021

@trdli Ony ty Panache taky stojí 1500 Kč, tak já jsem celkem zvyklá dávat tyhle částky, bohužel... Díky, mrknu na Astratex.

meejja
13. srp 2021

Brastop, akorát je to on-line z Anglie….

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru