Softshell kalhoty pro dospělé s nápletem. Dělá se něco takového? Máte tip?

niheb
13. říj 2020

Mám trochu podivný dotaz... trávím teď hodně času venku s malou a protože se ještě nepohybuje tolik (zkoumá každý kamínek), potřebovala bych něco teplejšího než obyčejné legíny. Koukám po softshellových kalhotách, spíš něco typu legíny (mám už dlouhou bundu, tak ať nejsem jak strašidlo do zelí), ale zároveň bojuju se silnějšími stehny a zadkem - a naopak mám zas hodně štíhlý pas, klasická superhruška. Taky pořád dřepuju a ohýbám se... a hrozně se mi líbí nápad s nápletem na dětských kalhotách. Nevíte, jestli se něco takového nedělá i pro dospělé 😀 ? Krom těhotenských kalhot, tam mi ty náplety byly velké i v těhotenství... 🙂
Děkuju za případné tipy (bohužel šít neumím, takže už hotové 🙂 !

domza
13. říj 2020

Nevím ale také bych potřebovala 🙂

niheb
autor
13. říj 2020

@domza Já s kalhotama bojuju odjakživa... a teď o to víc 🙂 Tak třeba někdo poradí 🙂

ajja87
13. říj 2020

Já vloni kupovala ve sportisimu, ale teda nebyly typu leginy, Ale vím, že jsem viděla i někde na netu pro dospělé, jak jsem hledala pro dceru, zkus pohledat, nepamatuji si stránky, ale vím, že je šili i na zakázku.

hojda
13. říj 2020

Nechat ušít na míru🙂

ira82_ra
14. říj 2020

Když si na fler.cz zadáš softshellové kalhoty dámské, tak ti vyjedou různé typy, i s nápletem...

squezy
14. říj 2020

@niheb podle mě ty holky, co sijou pro děti by měly být schopné usit i pro dospelaka na miru

ada22
14. říj 2020

Asi si nechat usit . Ja hledala celou rodičovskou a nakonec jsem odchodila většinu zim ve volnejsich džínách a pod tim punčocháče s vysokým pasem.

lucifux
15. říj 2020

@niheb určitě se mrkni na fler.cz