Je větší zábava s tatínkem, nebo s maminkou?

bara_lego
7. kvě 2015

Já vím, že je to nespravedlivé, ale v hodně rodinách to funguje tak, že s maminkou děti čekají povinnosti a s tatínkem zábavu. 🙂 Jak je to u vás? Taky se děti nemůžou dočkat, až tatínek přijde z práce a bude si s nimi hrát? Jak si s dětmi hrajete vy? Hrajete si někdy jako celá rodina? S LEGO DUPLO se snadno zabavíte úplně všichni, protože máme na výběr z opravdu velkého množství stavebnic. Můžete se proměnit s LEGO DUPLO v piráty, vydat se do lesa, zajít do kavárny nebo se stát rytíři a bránit svůj hrad... více: www.duplosvet.cz.

mon_88017
7. kvě 2015

Ale ono to tak vážně je 😒 Kdybych to dítě viděla hodinu denně, tak by mě to bavilo asi taky víc než když mám šichtu 24/7/12.
Co se lega týče, zatím to stavění baví víc mě, mám poměrně malou sadu, ale je úžasně variabilní, že z toho postavím jak funkcionalistickou vilu, tak statek ve stylu selského baroka... i vesmírnej koráb 😀 Ale z hraček bezkonkurenčně vede tatra a veškerý kastróly z kuchyně 😀

kalkulantka
7. kvě 2015

U nás to zatím neplatí... Jsme na tom s manželem stejně. Jednou vymyslí super zábavu on a jindy zase já. Možná to přijde s věkem, kdo ví 🙂 Ale je fakt, že jak jsem s malou celý den, tak už kolikrát nemám nápady co podniknout...

bizonka1
7. kvě 2015

Já si myslím, že u nás je to půl na půl, snažíme se vymýšlet hodně aktivit na ven, když je teď hezky a když prší stavíme, modelujeme a malujeme🙂 Staví většinou taťka s Lukáškem a já potom bořím😀 Maluju a modeluju zase já🙂

lucianapolis
7. kvě 2015

U nás vede zábava s tatínkem, maminka je "muchlatelka", pečovatelka, svačinářka, uklízečka......:D tatínek strčí nohy do dveří a v tu ránu je u nás záchvat smíchu 🙂

yvonneullmann
7. kvě 2015

U nás lego vede u mě... A zabava se mbou je asi taky větší... Taťka rekonstruuje dum a ma autoservis tak na hraní moc času není.... Takze stavím jen já... No někdy i tatka a to kdyz zacne on tak je horsi nez malej.. 🙂)

heduska82
7. kvě 2015

Tak u nás je to úplně jinak, největší prča je se strejdou...to je člověk, který se i ve svých 58 letech dovede neskutečně věnovat dětem a snížit se fakt na jejich věkovou úroveň a oni ho za to milují...toho by nám kdekdo záviděl... 😀 😀 😀 Zasloužil by metál ! Jinak Lega máme hromadu, ale třeba ty nové sady se zvířátky mě lákají... hrajeme si všichni, ale největší fanda jsem asi já... 😉 i když kluky to taky baví.

amabilis
7. kvě 2015

Můj manžel tvrdí, že si lego pořizuju pro sebe... Vůbec mi nechce věřit, že to baví i děti 😅 😀

madrilena
7. kvě 2015

Moje děti se obě moc těší až tatínek přijde domů z práce. To si pak vyhrajou s Legem úplně nejvíc. Tatínek je daleko kreativnější než já 🙂 A někdy si hrajeme i jako celá rodina 🙂 🙂

tulikiss
7. kvě 2015

u nas je to tak pul napul, deti se tesi na tatinka protoze neni tolik doma, ale vi ze legrace je s mamou i s tatou. s legem si hrajem casto, starsi sam, ted ma nove popelare z lega a to ho uz mesic bavi si s nima hrat. no a mladsi si hraje tak ze ja ji spojuju kostky a ji strasne bavi je rozdelavat. 😀

sampion
7. kvě 2015

tatínek je samozřejmě vzácnější

leviska777
7. kvě 2015

Tatínek je vzácnější, ale co se Lega týče nejraději stavíme všichni dohromady, každý něco vymyslí 😉 A můj manžel mi taky říká, že si Lego kupuju pro svou zábavu (pravda že už jako malá jsem ho měla ráda ale ne Duplo ale Fabuland - mimochodem dcera ho má taky ráda podědila po mě 😀 Fabuland by se zase mohl začít vyrábět 😉

marssyy
7. kvě 2015

I když je tatínek tím že chodí do práce vzácnější tak sranda je největší když jsme všichni společně 😎

zimkova
7. kvě 2015

U nás si kluci hrají hlavně s maminkou. Mě, mámu, to moc baví. Táta má pořád moc práce venku a chodí do práce a z práce unavený. Ale občas si čas udělá a staví s námi.

svetlus_pepca
7. kvě 2015

U nás si hraje každý s každým 😀

zo_ja
7. kvě 2015

Tatínek má blbější čili lepší nápady, maminčiny jsou ohrané. Pohlaví navíc dělá svoje. U nás se zabaví každý sám i jakákoli kombinace, ale LEgo Duplo u nás teda nezabaví nikoho.

snany
8. kvě 2015

Větší legrace je určitě s tátou, dělají blbiny. Ja se spíše snažím děti vzdělávat. S legem si hrajeme, pro mě je to úžasný způsob relaxace. Naposledy jsme s manželem učili děti jezdit na kole😁

janicka1424
8. kvě 2015

jak kdy někdy více si vyhraje s tatínkem jindy s mamkou. 😲

zuz.ik
8. kvě 2015

Když je doma tatínek hraje si s dětma hlavně on a na blbinky je taky hlavně táta. Já jako maminka sice s dětma taky blbnu, ale jsem víc opatrnější. U nás je to asi klasicky táta hlavně na zábavu a máma na pofoukání bebínka. To je pak najednou maminko maminko....

bara_lego
autor
8. kvě 2015

@heduska82 Děkuji, že jste také zmínila strejdu 🙂. U nás si s malou hrají opravdu všichni... ale DUPLO kostky to je samozřejmě hodně naše doména. Nevím, jak váš strejda, ale já jsem kromě kostek musela minulý týden také skákat na trampolíně. Držím strejdovi palce, ať mu energie vydrží! 🙂

jjustyna
8. kvě 2015

U nás je to tak, že s mámou máme program dopoledne, vaříme, hrajeme si, jdeme na procházku, všechno nás to baví. Ale pak mamka řekne, že se jde naproti tátovi, který přijede autobusem z práce, to už si chlapeček vyžádá kolo, jedeme na zastávku, tam to převezme táta, jedou do statku zkontrolovat traktory, zalévají spolu trávník, něco montují, naposled kolébku, pro ségru, co se chvilku narodí a to už mamka říká, že se těší, až bude ségra na světě, protože ji tyhle chlapské věci nebaví 🙂. Je to i moc fajn, když jsme všichni spolu na zahradě, nebo když jdeme k babičce pomoct poklízet králíky a slepičky. Musí být hlavně "akce", na sezení není čas. Na lego přijde řada až večer....

bara_lego
autor
8. kvě 2015

@zuz.ik Vidíte, já z pozice tety jsem ještě opatrnější než maminka... takže naše "blbinky" mají opravdu omezený charakter. 😀

bara_lego
autor
8. kvě 2015

@jjustyna díky za příspěvek, slepičky a zvířátka jsou vůbec u dětiček oblíbené. A když se k tomu přidá tatínek jako doprovod 🙂). A přehráváte si například večer s kostkami DUPLO a minifigurkami, co jste přes den zažili?

heduska82
8. kvě 2015

@bara_lego No, nikdo by netusil, co je schopen tento clovek pro tadost deti udelat. Artroza v kolenou i skriply nerv v pateri jde v ten moment stranou. 😀

bzanda
8. kvě 2015

U nás staví celá rodina, a nejlépe když přijde i nějaká návštěva. Tatínci rádi věže, auta, koleje a roboty, maminky zámky a zvířátka a postavičky. Děti si s duplem vyhrají obě - 6 a 3 roky, duplo je baví víc než velké lego, které je pro malého malé a pro velkou složité a každou chvíli se něco ulomí.

jjustyna
8. kvě 2015

@bara_lego Já mám v tomhle ohledu hodně samostatné dítě. Velmi rád si hraje sám, podle své vlastní fantazie, nerad, když mu někdo radí a tak mě spíš sám překvapí, když najdu zvířátka naskládaná na sedačce a před nimi talíře s papáním a vodou 🙂. Kéž by mu ta fantazie a hravost vydržela. Ale jak znám jeho tatínka, tak zřejmě vydrží 🙂

punkzuza
8. kvě 2015

No joo to je jasný že je s tatkou vetsi zabava!S tatkou nebo s babickou 🙂 Hold maminka predstavuje takovou rodicovskou autoritu a neboji se okriknout kdyz se ji neco nelibi. 😉 Ale uspech mam taky,nekdy se i ja utrhnu ze retezu a blbnu jako by mi bylo 5 😀 Ale casto si hrajeme vsichni tri a to je radost nejvetsi 🙂 Jakmile odejdeme z pokoje je zle 😠

bara_lego
autor
8. kvě 2015

@jjustyna Pokud vaše dítko baví vymýšlet si příběhy sám... napadlo mne, že by se vám mohli líbit stavebnice, které zase podporují právě vymýšlení příběhu i pohádek. Mezi stavebnicemi od loňského roku máme řadu věnovanou rytířům a hradům. Řada obsahuje hrad (http://www.duplosvet.cz/produkty/velky-kralovsk...), útok na poklad (http://www.duplosvet.cz/produkty/utok-na-poklad) a rytířskou výpravu (http://www.duplosvet.cz/produkty/rytirska-vyprava). 😉 Anebo by se mohly líbit tatínkovi. 😀