SOUTĚŽ o LEGO DUPLO Dárkovou sadu vše v jednom

bara_lego
5. kvě 2015

Učení může být někdy pěkná dřina. Své o tom ví děti, i my dospělí. Díky správnému přístupu se ale učení může proměnit ve skvělou hru a velkou zábavu. Zábavnou hrou si děti osvojují základní dovednosti a seznamují se se světem okolo sebe, který se jim zpočátku může zdát hodně složitý. Se stavebnicemi LEGO DUPLO bude takové učení hračka! Navíc ho teď můžete vyhrát 🙂.

Postavte jakýkoliv předmět z kostek LEGO DUPLO, vyfoťte ho a vložte obrázek sem do fóra.

Autoři 10 nejoriginálnějších výtvorů vyhrají stavebnici LEGO DUPLO 10570 Dárková sada vše v jednom! Soutěžíme do středy do půlnoci. A výhry budeme rozesílat již příští týden 😉 .

sarka49
5. kvě 2015

škoda že Lego Duplo nemáme ☹

chris_n
5. kvě 2015

škoda že z dupla, manžel toho má doma od lega spoustu .-D

misadan
5. kvě 2015

Je to tedy výtvor můj coby tetičky, ale spojila jsem malýmu synovci (bez návodu!! 🙂) ) dvě vlakové dráhy....a ta dětská radost, když se vlaky díky mé nedomyšlenosti srazí je k nezaplacení 🙂

veruska007
5. kvě 2015

Lego-duplo je naše nejoblíbenější hračka. Ačkoli jsme ji já ani manžel jako děti nikdy neměli, všechny naše děti si s ní hrají od malička každý den a výtvory nám zdobí vždycky do druhého dne parapet v dětském pokojíčku. Duplo bylo také první hračkou naší nejmladší - červené zábradlí milovala namísto hrkotky. V půl roce už dávala na sebe první kostky, teď má dvacet měsíců a z dupla dávno staví domečky. Nejoriginálnější stavbou asi byla Vaňkovka a Zelný trh, a tady posílám naše včerejší výtvory: domeček snů a Teplárny Brno.

mor48tko
5. kvě 2015

Kdybychom Lego Duplo měli, tak by Jiřík rád stavěl, ale bohužel ho ještě nemáme.. Ale byl by to dobrý typ k 1.narozeninám 🙂

petkab82
5. kvě 2015

Tak Duplo nemáme☹ Snad bude i jiná soutěž, kde budeme moci duplo získat, aniž bychom ho již museli mít doma🙂

zu_za
5. kvě 2015

🙂

alyssa.anna
5. kvě 2015

Tak my také bohužel přímo Duplo nemáme, ( Malá má maxi blocks a manžel "obyč" lego 😀

crawler
5. kvě 2015

Není to sice kdovíjaké, ale originální stavba je to vždy - děti mají hodně fantazie a tak zakomponovaly komín od parní lokomotivy do domečku atd😀 stavitelé 5 a 2 roky🙂

mississka11
5. kvě 2015

Škoda, máme maličké miminko a Lego Duplo zatím nemáme... ☹

bizonka1
5. kvě 2015

Duplo je náš každodenní společník, zabaví a rozvíjí fantazii, ráda ho se synem stavím a už se k nám přidala i dcerka, která dostane svoje první holčičí Duplo k prvním narozeninám, syn ho dostává pravidelně od Ježíška🙂 Tohle je fotka z převozu zvířátek do džungle🙂 Tak hezký den, Radka 😉

lena29
5. kvě 2015

U nás je Duplo no 1 😉 Využíváme ho i při učení, např. téma Olympiáda 😉

nwagirl
5. kvě 2015

Mame v planu si pořídit🙂 Co jsem slyšela od kamaradek tak mělo uspěch🙂 Sofi bude mít 15.5 svatek tak zajdem nějake koupit 🙂 A třeba příště se na nas v nějake té soutěži štěstí usměje🙂 Přeji at maminka co vyhraje si s dítkem
pěkně vyhraje 🙂

jasekd
5. kvě 2015

Jeden ze starsich vytvoru, park. Ty vozitka, to jsou "hovnocucy", ty decka bavily nejvic.
Duplo je u nas asi nejoblibenejsi hracka, mame ho spoustu a mam tu i album dalsich ruznych vytvoru z Lega. Bavi nas vsechny 🙂 Deti uz maji i par kousku z dalsiho Lega, ale Duplo zatim vede.

kikimaruska
5. kvě 2015

Máme doma jedině Duplo a ještě nějakou si s ním hrát budeme , přestože staršímu synkovi už bude 7 let (běžné lego s Dyspraxií není schopen postavit). Nyní máme období dinosaurů, takže si staví dinosaury i z Dupla 🙂.

ludmilad
5. kvě 2015

Starší syn hodně zapojuje fantazii a sám tvoří různé dopravní prostředky. Duplo je fakt výborná věc pro rozvíjení fantazie!

marmazel
5. kvě 2015

U nás doma se na věk nehledí 🙂 Z lega (kterého máme taky mraky) se prostě takhle velký komín nepostaví. Za chvíli se k nim přidá i mladší syn. To bude trojka 🙂

superterik
5. kvě 2015

Boužel malému Vašíkovi je 6,5m, takže Lego Duplo asi přinese Ježíšek...ale dneska proběhlo seznámení s prvními kostkami - měkoušemi 🙂.

hribek
5. kvě 2015

U nas sice malo stavi dcera, o to vehementněji staví tatínek 🙂

privka1984
5. kvě 2015

Trenujeme motoriku 🚼

zimkova
5. kvě 2015

Dobrý den, moji synové a já Lego Duplo přímo milujeme. Nedávno jsme objevili také Lego DuploToolo. Také superrrr. Stavíme si moc rádi. Dlouho nám ale výtvor nikdy nevydrží, protože se vzbudí Davídek, mladší syn, a hned nám vše rozboří. On to přímo miluje. Kubíček se kvůli tomu již naplakal. Vždy si něco postaví a chce si hrát, ale bohužel mu to Davídek rozbije. Jo mladší bráška si prostě nedá nikdy říct. Já si také s dětma strašně ráda stavím. Baví mě to. Já jsem jako malá takové Lego nikdy neměla, tak si to teď užívám s nima. Je to fajn vidět, jaké super nápady mají a jaké výtvory se jim vytváří pod ručičkama. 🙂 🙂 🙂

Kubíček postavil Zoo, domeček ke kterému patří pole, zahrada a dětský kolotoč, staveniště a koleje, kde zrovna vykolejil vlak. Moc se těšil z toho, že budou jeho výtvor vidět i maminky a kamarádi Modrého koníka. 🙂 🙂 Přejeme Všem konečně hezké slunné dny

kathyxkathy
5. kvě 2015

Bydlíme na Žižkově, tak jsme si postavili Žižkovskou věž 🙂

betelgeuzz
5. kvě 2015

Chtěla jsem vyfotit to, co už tu měly holky postavené, a když jsem jim řekla, že to je do soutěže, tak ještě dostavovaly. 🙂

dendy88
5. kvě 2015

Nase prvni lego duplu k druhym narozeninam mladsi dcery 🙂 zatim oblibena hracka ,pro obe vekovy kategorie

andrissek
5. kvě 2015

Náš brouček má rád hlavně autíčka 😉

terkaz
5. kvě 2015

Orloj na moste, dole nadrz na vodu, vzadu vytah. A domecek pro kocicky 🙂

vlocka1984
5. kvě 2015

Také bychom rádi soutěžili, bohužel Lego Duplo ještě nemáme. Už se po něm ale začínáme koukat k prvním narozeninám. Snad bude soutěž i pro to co ho ještě nemají. Legu Duplo zdar 👍.

kimby
5. kvě 2015

Manžel s naší 5letou dcerou dnes stavěli, zasílám výsledek. Snad je z toho poznat robot 🙂 Lego Duplo je prostě nepřekonatelná hračka na dlouhá léta 😵

kmotrice
5. kvě 2015

jj škoda, taky nemáme i když si ho malý hrozně přál k Vánocům, bohužel Ježíšek nedonesl, prý mu došli zásoby, tak snad příště. Všem držím palečky

zhalickova
5. kvě 2015

U nás se staví poŕád a stále, kluci na legu duplu vyrůstají. My s manželem si taky rádi něco postavíme.