SOUTĚŽ DNE:S OVOCNOU KAPSIČKOU NA CESTÁCH

iva_babyclub
1. říj 2015

Podělte se o fotku s tématikou: S ovocnou kapsičkou na cestách, a vyhrajte krabici ovocných kapsiček od Nestlé, včetně 100% ovocno-zeleninové novinky!!

soutěžíme do zítřejší 10.hod. Výherce vyhlásím na svém blogu🙂

kikimaruska
1. říj 2015

Podle názvu soutěže: "S ovocnou kapsičkou na cestách" jsem přesně nevykoumala, zda je v podmínce fotografie pouze s kapsičkami Nestlé, nebo i s dalšími. Každopádně si krom kupovaných plníme kapsičky i sami a proto přidáváme jednu fotografii z jedné odpolední lázeňské procházky v lese.

mishule12
1. říj 2015

Obě dcerky kapsičky milují. Já též - jsou jednoduché a praktické 😎

kutr26
1. říj 2015

U nás se kapsičky pojídají i za jízdy 😀

kalkulantka
1. říj 2015

Letadlo, to je to největší cestování a taky nám z toho právem vyhládlo 😎

lena29
1. říj 2015

U nás kapsičky na cestách jedou na 100% 😉 Už jsme ochutnaly i zeleninové 🙂
Obě fotky jsou z Německa 😀

karinvy
1. říj 2015

Vzhledem ke stylu spaní Sofinky si myslím že je jasné, že ve spánku je právě určitě někde na cestách a myslí při tom na krabici plnou ovocných kapsiček od Nestlé, která by ji udělala moc moc velikou radost protože je prostě miluje 😎

yvonneullmann
1. říj 2015

Prodávám fotecku prcka..fotili jsme pred cestou do nemocnici..byli jsme na navsteve u mych rodicu a z niceho nic se malej chytl za pindika a moc becel koukla sem a hned jsem ho nalozila do auta a letela do nemocnice...behem 2hodin byl na sale s torzi varlatka..Achjo to je hrozny co se z niceho nic muze stat...posilam i fotecku jak jsme vybirali susenky par minut pred tim nez se nam to stalo...

matacz
2. říj 2015

S ovocnými taštičkami se dá cestovat úplně všude a vším ... jen naši mě nikdy nestihnou vyfotit, jak rychle to sním 😀

marilyn5
2. říj 2015

Skvělá svačinka do kočárku na procházky 🙂

snecek.v
2. říj 2015

Musím říct, že téma soutěže nám přímo nahrálo - dcerka, i když už má přes tři roky ovocné kapsičky miluje a je to její každodenní rituál při cestě do školky 🙂 Bez kapsičky by cesta utíkala mnohem hůř! Jen "donutit" dcerku, aby se tvářila na fotce normálně, je nadlidský úkon! 🙂

zimkova
2. říj 2015

Dobrý den všem, máme 2 chlapečky a neustále se u nás něco děje. Jsme z vesnice a tak jsme celý den venku. Dobrá svačinka bodne všem. Nejenom klukům, Davídkovi a Kubičkovi, , ale i maminka si ráda smlsne. Dokonce i náš pejsek Sára často pokukuje co je to dobrého. Kluci si udělali i malou legraci. Udělali si jablíčkovou kapsičku z jablíček, které sklidili přímo ze stromu. Dnes jsme měli opravdu perný den. Sklízeli jsme jablka, vezli je domů na traktoře, jezdili na odrážedlech a chodili po lese a hledali jsme houby. Nějak ale nerostou. Proto nám dnes ovocná kapsička obzláště dobře chutnala. Nevím čím to bude, že na tatínka nikdy nic nezbyde🙂)

Kapsičky mi milujeme,
soutěžíme rádi,
pokud my je vyhrajeme,
sníme je i s kamarády.

eemilka
2. říj 2015

Milujeme ovocné kapsičky, milujeme Nestlé, milujeme focení! Tohle je soutěž přesně pro nás, moc jsme si to užili, děkujeme 🙂 😉