Učebnice pro prvňáčky, doporučte

eva_londyn
1. dub 2014

Můžete mi prosím doporučit čítanku a jiné knížky pro začínající školáky, ze které bych byla schopná naučit děti jednou česky. Žijeme v Anglii a kluci budou jednou chodit do anglické školy, ale já bych strašně ráda, aby česky uměli nejen dobře mluvit, ale i dobře psát a gramatiku. Ptala jsem se na jedné škole, ale tam mi řekli, že každá škola si může knížky vybrat dle svého uvážení a nechtěli konkrétní doporučit. Nespěchám kluci jsou zatím malí🙂 Díky

berenika39
1. dub 2014

@eva_londyn Ahoj, mám velké dítě ve firmě, která se zabývá učebnicemi, proto jsem celkem v obraze, co je ted na trhu 😀 😀 , záměrně vkládám link na jinou firmu 😉, abych nedělala nežádanou reklamu.
Mladší syn je předškolák, takže pátrám a vybírám ...momentálně se zajímá o písmenka, skládání slov, píše (jako tatar), ale tím pádem se snažím najít něco, co bude aktuální, pro mě srozumitelné, pro něj příjemné a co mu k něčemu bude. Ne že by se z toho "učil", ale používáme to - na seznámení s písmenky atd. I by se mi líbilo, kdyby tuhle serii učebnic používali pak v první třídě a dál. Je to promyšlené, přehledné, dva kamarádi jako průvodci češtinou....Ale je to jen zlomek toho, co je ted v nabídce učebnic.
http://knihy.abz.cz/prodej/lily-a-vili-ucebnice...

tohle je taková moc fajn

lv
1. dub 2014

vše od Bednářvé,ke stažení na uloz.to