A zase ta UM, poradíte?

michaelamacejikova
20. led 2019

oj holky, Potřebuji radu.. mám holcicku dvouměsíční do teď jsem kojila, bohužel jsem z důvodu horečky o mlicko přišla. Začali jsme UM, jenže nám žádné zatím nesedlo. Zkoušeli jsme hipp po tom byla zabetonovana, nemohla kadit zácpa Jako blázen, tak na doporučení doktorky nutrilon omneo comfort proti zácpě. Zacpu už nemáme za to má šílený křeče v brisku a z toho záchvaty place a zelenou stolici. Po návštěvě na pohotovosti. Po poradě s doktorem nasazen nutrilon colics, stolice je žlutá malá už neplace, ale začala mi blinkat a kádí po každém jídle a furt tlačí navíc má hlad co 2hodiny. Poraďte mi prosím co teď ?

michaelamacejikova
autor
21. led 2019

@kittyy17 to už máme. Jsem bez ni jak bez ruky 🤦🏼‍♀️ A sunar asi vyzkousime? S jaký ten oranžový nebo ten premium?

kittyy17
21. led 2019

@michaelamacejikova kluci byli spokojeni s tím oranžovým, Hero

eflerovapetra
28. led 2019

Zkus Naše mléko je to kozí mléko 🙂 o něco dražší , lze koupit po jedné dávce na vyzkoušení.

elisanda2018
31. led 2019

Ahoj...měli jsme podobné problémy co vy. Malá je na um. Od 4 týdne začala mlíčko odmítat. Začala ji i kolika...problémy s kakanim. Z porodnice jsme šli s bebou na radu mudr jsme ji pak kvůli těm problémům změnili na nutrilon proti kolice. Ten malá odmítala a když něco vypila tak ji zlobilo stejně bříško. Koupili jsme ji kapičky bio gaia a změnili mléko na Sunar AR. Nevěřila jsem že toto mlíčko jí pomůže a ono ano. Je proti zácpě a bylinkami. Vyzkoušej ho.

veroni_21
1. únor 2019

@michaelamacejikova Kendamil 👌🏽

taspy
21. únor 2019

Já mám nejlepší zkušenost s kozím Um Naše mléko. Kozí mléko je nejbližší mateřskému a je dobře stravitelné, takže z něj nebolí bříško 😉 Dělají i na vyzkoušení balení s jednou porcí.Když si zadáš na netu Naše mléko,tak najdeš podrobnosti 😉 Kozí mléko už dávali naše babičky když nemohli kojit 👶