Dáváte odkrknout miminko i po čaji?

hannasweet
12. říj 2018

Holky, vy co jste na UM. Dáváte odkrknout i po caji?

cuuza
12. říj 2018

@hannasweet Čaj se dává až s prikrmy a to už se děti odkrkavat nedají...

hannasweet
autor
12. říj 2018

@cuuza kdybych nedávala caj, tak se mi malý ani nevykaka... Ne nadarmo se dělají čaje od 1. týdne ;)

miba10
12. říj 2018

@hannasweet kolik je tvému mimi? Pokud je malinké, tak já jsem dávala po lzickach. Pokud je větší tak ja uz třeba odkrknout nedávala. Už byla dost velká. Navíc naše malá si odkrkla možná jednou týdně i po mlicku 😂

zelenaesmolda
12. říj 2018

@hannasweet a nebylo by lepsi misto caje zkusit treba jine mliko jestli ma zacpu?jinak u novorozencu je normalni kdyz nekakaji klidne i tyden

nazka
12. říj 2018

@hannasweet mate prte,tak to zkousej, za to nic nedas. je blinkaci? ja cajik trochu pozdeji, tak jsem nedavala.

hannasweet
autor
12. říj 2018

@nazka za 12 dní života mi zvracel jednou a třeba 3x si trochu ublinknul... Spíš trpíme na prdiky ale to hodně kluků nu :/

nazka
15. říj 2018

@hannasweet tak davejte odkrknout a na prdiky jsemtak davala espumisan, i preventivne do pul roka. je to prirodni a bylo to fajn

miba10
16. říj 2018

@hannasweet na prdiky jsme měli sab simplex a jsou to kapičky k nezaplacení. 😊

hannasweet
autor
16. říj 2018

Zkusím ten espumisan kapičky... Prdime přes hadicku, pijeme fenyklovy čaj, cvičíme a masirujeme bříško a dnes přidám ty kapky. Chudacek můj

hojda
16. říj 2018

Já bych řekla, že je jedno jestli je to mlíko nebo čaj, že pokud toho vypije více, tak bych odkrnout dala. Kojíte nebo má UM, že nekaká?

kittyy17
16. říj 2018

@hannasweet můj syn se dva dny nevykadil po kapkách Biogaia, a po dvou dnech vytlačil bobek tvrdý jako kamínek. Téměř od narození byl na UM a kadil dvakrát až třikrát denně, dokud jsem nezkusila ty kapky. Po vysazení návrat k normalu a kapky za pětikilo letěly do koše...
Taky trpěl na prdíky až do tří měsíců, zkusila jsem toho hodně, zabraly kapičky Infacol do každé láhve...

kittyy17
16. říj 2018

@hannasweet odkrknout určitě, při pití z láhve polyká vzduch a je jedno jestli je to mlíko nebo čaj.
Za mne, já bych čaj vůbec nedávala, pak vypije míň mlíka a míň přibírá. Čaj nepotřebuje, a až zavedený příkrmy, stačí na pití teplá voda