• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Do kdy jste dávaly dětem umělé mléko?

16. června 2015 
@zlatonkad Na Bebu si nepamatuji, tu jsme moc nepoužívali, ale třeba u Nutrilonu nebo Babylove mají ta mléka stejnou konzistenci. Je tam sice trošku jiné složení živin, ale když ho dáš jen párkrát a pak přejdeš zpět na doporučenou pokročilost mléka, tak tím určitě nic nezkazíš. Navíc se jedná o skoro roční dítě, to lecos vydrží :wink:
3. říj 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa jsi poklad, já hysterka :D
3. říj 2013 v 19:14  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatonkad Ale ne, prosím tě, já občas zmatkuju taky :wink: Přeji klidnou noc :dizzy_face:
3. říj 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Britsti pediatri tvrdi ze um je nutne do jednoho roku,cesti pediatri doporucuji um do tri let. Ja ho budu davat od roku,protoze verim,ze ceske pediatry presvedcili vyrobci um :angry:
27. bře 2014 v 18:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rada bych tuhle debatu ozivila, poradte: dceri jsou 3 a pul a rano a vecer jeste porad dostava Sunar Complex. Chutna ji a ja mam dobry pocit. Planuju ji ho davat tak do 4 let, ale pak uz ho bude potrebovat i maly, takze dvoji platit vazne nechci. Co ji davat pak? Nemam tuseni, co male deti pijou misto UM, jak jsme na nem tak dlouho. :slight_smile: Kravske mleko, sojove, polo- nebo plnotucne? Diky za radu
7. zář 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamilka007 Normální kravský mlíko, ale pro dítě nejlépe v biokvalitě. Já teda UM synovi vysadila už ve 14 měsících, protože jsem neviděla důvod odpírat mu čerstvý mlíko, když jinak jí všechno. A klidně polotučné, plnotučné stačí tak do těch dvou let.
13. lis 2014 ve 12:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den maminky!

Studuji poslední ročník vysoké školy a v současnosti pracuji na diplomové práci týkající se dětské výživy. Můžete mi prosím pomoci vyplněním dotazníku? Velmi mi tím pomůžete!

http://nakup-detske-vyzivy.vyplnto.cz/

Dotazník se týká obecných nákupních zvyklostí při nákupu dětské výživy a je určen maminkám s dětmi do 3 let.

Moc Vám děkuji za ochotu a pomoc! Evča
17. bře 2015 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dávali Sunar do půlky sedmého měsíce, pak už to nechtěl a plival..začalo to po příkrmech, dávala jsem klasické kvalitní mléčné výrobky a domácí stravu a vůbec nic se nestalo, žádné zácpy ani jiné potíže, malej je zdravej, vitální a prospívá výborně..doktorce jsem řekla, že sunar ještě dávám, aby byla spokojená..hlavně, že je malej spokojenej :slight_smile:
Beztak se umělá výživa vyrábí ze sušeného kravského mléka, přidaj tam nějaký vitaminy, upravěj pro alergiky, proti nadýmání atd., a hotovo..co myslíte, že mimča pily třeba před 100 lety, když nic takového nebylo..
26. bře 2015 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naší malé dávám sunar complex od 5 měsíce :slight_smile: ted jí jsou dva a pij ho stále,tedy jen ráno,ale má ho stále :wink: kravské mléko jsem ještě nezkoušela, jen pudink malá z něho měla :slight_smile:
30. bře 2015 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj milé maminky,
chtěla bych Vás moc poprosit o pomoc s vyplněním krátkého dotazníku týkajícího se kojenecké výživy (kojenecká mléka). Váš názor mi pomůže si udělat lepší představu o tom, která kojenecká mléka jsou nejpoužívanější a posléze navrhnout přijatelnější marketingová řešení pro všechny maminky, která mléka kupují. Moc Vám děkuji za pomoc a Váš čas :slight_smile:

https://docs.google.com/forms/d/1xOt08RlADZFe-fqL62KYlZFj-RTyg7UI3ej5MTZBEZc/viewform
2. dub 2015 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak já musím říct, že dáváme pořád, dáváme SUNAR COMPLEX a to ráno i večer, syn má už tři roky a stále mlíčko vyžaduje, takže proč mu bránit, je to zdravé a plné vitamínů :slight_smile: musím zaklepat, že ještě nebyl nijak více nemocný, ani ATB ještě neměl... :slight_smile:
20. kvě 2015 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nedávala. do 11m kojená, pak jen jídlo (nahrazeno mléčnými výrobky - kaše z čerstvého plnotučného, jogurty, tvaroh atd.) UM je jen reklamní tah, dítě nad 1 rok má většinou vitamínu ve stravě dost (pokud to není extrémní nejedlík), pak není UM potřeba...nikdy dřív nebylo a lidská populace byla možná zdravější a odolnější než dnes. Takže u kojenců určitě ano, u větších dětí za mě ne. Zbytečnost, navíc spousta cukru!
20. kvě 2015 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Syn bude mít dva roky a stále mu dávám hipp junior combiotik, má potřebné vitamíny a méně bílkovin než kravské mléko a nezaťěžuje tolik ledviny. Dokud mu bude chutnat, budu mu ho dávat. V hippu žádný cukr není.
20. kvě 2015 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky dcerka má necelých 2,5 roku a pořád dáváme 1x denně Sunar complex 4 a budu jí ho klidně dávat, dokud bude sama chtít,tedka je dokonce nový i Sunar 5 pro děti od 3 let, takže když ho bude chtít ještě ve 3 letech, proč ne :wink: :slight_smile: Mylsím, že uškodit jí to nemůže a finačně jedna dávka denně už není taková částka. Já sem jedna z těch, která se zastává, že UM má cenu dávat i po 1 roce dítěte a ne přejít na kravský mlíko. Zatěžuje dost lediny, jak píše@mifad . Takže za mě, dokud bude chtít, bude mít Sunar :grinning:
27. kvě 2015 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:slight_smile: Syn má 3 roky a také dáváme pořád Sunar complex, nevidím na to nic špatného, sám si ho už i chystá a ráno i večer ho vyžaduje, jsme se Sunarem spokojení takřka od narození, takže pokud bude chtít, bude ho mít :wink:
14. čer 2015 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já dávám dvouletému synovi Hipp Junior Combiotik 2 x denně, mléko mu chutná a jsem ráda, že dostane potřebné vitamíny. Kravské mléko zatím nedávám, má moc bílkovin a to zatěžuje ledviny.
16. čer 2015 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek