Jaky zvolit sunar pro 9měsíční dítě, když mám hlídání?

nikitka2323
30. bře 2019

Maminky vůbec se nevyznám v sunarech a tak potřebuji radu 😁 jaký sunar zvolit když dám prcka na hlídání k babičce? Prcek má 9m 😊

garfulka78
30. bře 2019

Určitě bych radila nejdřív vyzkoušet doma. Naše malá měla s umělým mlíčkem problém, vyzkoušela jsem 4 druhy (Hipp, Beba i Nutrilon - měla průjem, zvracela a byla celkově hodně mrzutá) nakonec má sunar premium a s tím je spokojený mimino.

nikitka2323
autor
31. bře 2019

Všimla jsem si ze jsou nejak cislovane a tomu nerozumim...znacka me moc nezajima to je optavdu treba vyzkouset ale spis to cislo a nebo jsem taky videla s popiskem pokracovaci...to nevim co znamena 😁

gracinka7
31. bře 2019

@nikitka2323 číslo znamená, od jakého věku je mléko vhodné. 2 od 6 měsíců, 3 je od 12 měsíců atd. Na krabici je to pod tím číslem i napsané

nikitka2323
autor
31. bře 2019

Aha jo diky ja to zatim nejak podrobneji nezkoumala 😁

gruyerre
31. bře 2019

@nikitka2323 a už někdy pilo tvoje mimčo mliko z lahve? Moje to neumí, nebo spíš nechce a radši by zůstalo o hladu. Takže když ho někdo musí hlídat, tak dostává jen příkrmy. Přitom čaj a vodu z lahvičky pít umí.

nikitka2323
autor
31. bře 2019

@gruyerre uz jsem si odstrikavala mleko a pil v pohode myslim ze to problem nebude

fandysek_1
31. bře 2019

@nikitka2323 odsrikat nebo žádné. V nouzi nejvyšší kendamil jediný bez palmace a z plnotucneho mléka.

hanka_12345
1. dub 2019

Tez nepouzivam zatim ale tipuju-pocatecni-pro uplna miminka od narozeni, pokracovaci-kdyzcodstavis treba v 8mesicich...mozna se pletu?kdyztak at nekdo objasni jestli to mam spatne😄

hanka_12345
1. dub 2019

@fandysek_1 jakoze kendamil je nej? Ja taky tapu tak budu rada za postrehy...nebo to bylo mysleno ze ten je az na poslednim miste? Kdyby pani nesehnala treba nic jinyho? 😄😄😄

fandysek_1
2. dub 2019

@hanka_12345 když u nás byla krize s kojenim hledala jsem náhradu a ten kendamil vyšel nejlépe ve složení. Syn stejně nechtěl láhev a michala jsem mu do toho alespoň kaši. Radila jsem se s doktorkou a LP a když najel na prikrmy nebylo nutné UM davat. Pak vzal na milost prso, alespoň na uspavani a ráno. Já bych v 8 měsících žádné UM nedávala. Zařadila bych kvalitní maso, zeleninu . Je hodně názorů na toto téma. Každý, ať zvolí dle svého.

zelenaesmolda
7. dub 2019

@fandysek_1 nutrilon profutura taky nema palmovy olej