Kdy to vzdát s UM?

vero987nika
5. srp 2021

Řeč je o UM 😁 od začátku musíme být na umělém mlicku, ale bohužel nám zatím žádné nesedlo. Začali jsme s obyč nutrilonem. Potom jsme zkusili nutr HA na doporučení doktorky-hrůza, pak pár týdnů nutr Profutura a teď ten nutr comfort&colics. Problém je, že ať má kterékoliv, tak máme problém s kaděním. Řekli jsme si že pokud tento poslední nutroš nepomůže, tak už značku Nutrilon zavrhneme úplně a začnu zkoušet další. Mám v plánu Hipp combiotik ale klidně doporučte další. Chci se ale hlavně zeptat, jak dlouho to mám zkoušet s tím comfort&colics? Nechci ho nechat trápit zbytečně dlouho... za jak dlouho se dá říct že prostě také nesedí? Zatím ho máme jenom 3 dny.

jitkaem
5. srp 2021

@vero987nika Ja asi uplne neodpovim na otazku. Kdyz jsem svemu synkovi zkousela mlicka, protoze se mi porad neco nezdalo, tak nejvetsi chybu jsem udelala v tom, ze jsem je stridala casto a po kratke dobe. Nakonec jsem se vratila ke klasickemu Nutrilonu. Syn ochutnal snad vsechny, ale az ted vim, ze jsem udelala chybu.

veruuu_kubesovic
5. srp 2021

@vero987nika
Největší chybou je UM často střídat...
Dcera začínala Bebou, tu blila do oblouku, Hipp ji "zabetonoval" bříško, až nakonec Sunar 😉 u syna bylo nové UM Kendamil, já ho koupila a vůbec ho nechtěl, takže pil zase Sunar (taková oranžová krabice)

alexkisss
5. srp 2021

Měli SME úplně to same na nutrilonu přešli SME na sunar to bylo ještě horší a pak mi kamtadka doporučila německé mléko Babylove a po tom se nám všechno srovnalo jak kakani tak ublinkavani vše bylo dobře tak SME na něm zůstali a syn i hezky probíral za me super

vero987nika
autor
5. srp 2021

Holky já vím že často se střídat nemá, problém je že nevím co v tomto případě znamená často 😂 proto se ptám, potřebovala bych nějaký konkrétní časový údaj 😁😁

sigyn
5. srp 2021

My jsme skončili na DM Bio a vše v pořádku, případně bych se rozhodovala mezi Hipp (ale z DE) nebo Kendamilem.

rybkaryb
5. srp 2021

@vero987nika nam rikali minimalne 14dni vydrzet u jednoho. Ja bych opustila znacku a zkusila jinou, neco proti kolikam. Davala jsem bebu comfort a kdyby to bylo blby, mela jsem v zaloze hipp ale nebylo to potreba. Mela jsem i antikolikovej ventil do lahve (avent) to taky trochu pomohlo, a prevarena voda s trochou fenylku nebo kminu. Pridavala jsem balonix nebi espumisan. Nesla bych do kendamilu u malyho miminka. Jinak nejvic pomohlo pockat, az se to zlepsi no...

marky125
5. srp 2021

Také jsme měli problém s 💩 nevím, jaký problém je u vás, ale syn měl 💩 strašně tvrdé, nemohl ho tedy vytlačit a pořád plakal. V té době pil mlíčko Hipp combiotik. Byla jsem už zoufalá, takže jsem volala doktorce a ta nám doporučila neměnit značku jen přejít na verzy comfort - tedy Hipp comfort, který je na zácpu, koliky... + k tomu dávat Biogaia. Hned druhý den se malý vykadil bez problémů a u mlíčka jsme zůstali. Toto naše zkušenost.

pinkyy
5. srp 2021

Pokud kupujete Nutrilon, tak ti asi nevadi do UM investovat, tak bych byt tebou sla do koziho mlicka, my mame Nase mleko od Goldim. Kozi by meli byt lepe stravitelnejsi, samozrejme kazde mimco to ma jinak.

lachtanice86
5. srp 2021

Nutrilon peklo, ted sunar a ok

izzylka
5. srp 2021

Vydržet minimálně 14 dní u jednoho mlíčka...může dělat problém to střídání. U syna nejlépe sedělo mlíčko Hipp, ale občas to chce fakt vydržet, než si to malé tělíčko zvykne

vero987nika
autor
5. srp 2021

@izzylka no ten Nutrilon Profutura vypil 4 balení takže tomu jsme dali šanci fakt pořádně a bylo to to samy 😏

Teď teda hodil první bobek co je na tom nutroši na zácpy a koliky a bylo to zas pro změnu řídký a nazelenalý 😫😫

perexka
9. srp 2021

@vero987nika teď jsem řešila to same.. 2 různé druhy od nutrilonu malého zaplacali.. Nemohl se vykadit.. Stojí pěkně za prd. Člověk si řekne, že je drahý dost na to, Aby byl ok, ale cena není vždy známkou kvality.. Pak jsme přešli na hipp combiotik a malý kadi každý den.. Výměn znacku

vero987nika
autor
12. srp 2021

@perexka a jak rychle se změna projevila ?

perexka
12. srp 2021

@vero987nika vykadil se už ten den.. Když vidím, že tlačí, zvednu mu nohy a leze to z něj ven) někdy kadi i 2x denně.. Na nutrilon mi říkali v lékárně běžně, že zácpava..

andrea93133
12. srp 2021

@vero987nika my vyzkoušeli snad všechny mlíka (hipp, nutrilon i ten anticolics - ten byl že všeho nejhorší, Bebu, Sunar allergy care - všechno na doporučení bývalé mudr), byli jsme i v nemocnici, tam nám nasadili Sunar premium a až si to trochu sedlo a střeva se uklidnila tak byl konečně klid (cca 3 týdny od nasazení), pak bylo podezření na abkm (to už je ale jiný příběh).. momentálně je stále na Sunar Premium 3 (rok a třičtvtě) 😉

vero987nika
autor
14. srp 2021

@perexka tak to vypadá že nám hipp opravdu zabral 😱 hned druhy den hodil sám bobek, už jen to je neobvykle když den předtím kadil (zelený průjem po nutrilonu comfort, vytlačený s bolestí po 3 dnech) sice to bylo ještě částečně zelený ale i část žlutý. A další den (dneska) úplně ukázkový bobek 😁 jsem nadšená doufám že už to tak zůstane 😁

perexka
15. srp 2021

@vero987nika super! Určitě už to bude lepsi🙂 ten nutrilon fakt zácpava.. V tom hippu jsou nějaká probiotika a přijde mi takový mastnejsi, tak možná to tím ditkem líp proletí 😀 když vidím, že se snaží tlacit, sundam plenku, zkrcim mu nohy a už to leti😀

vero987nika
autor
15. srp 2021

@perexka já už to taky vysledovala, tak ho dám vždy na svoje nohy aby byl více vzpřímený, jeho nohy na žabku a už jede bomby 😆😆

perexka
15. srp 2021

@vero987nika tak jsem ráda, že máte snad po starostech😉