Kolik ml UM vám vypije 2měsíční dítě na jedno krmení?

therezz
22. únor 2015

Chci se zeptat kolik ml umeleho mleka vam vypije dvoumesicni dite na jedno krmeni a jak casto krmite? Male je 9 tydnu, vazi 4250g...pouzivame nutrilon 1 ar..

mamkamarketa
22. únor 2015

Me pil malo jako dvoumesicni 60-90ml obcas klidne i min. Narodil se s vahou 2,8kg takze drobek

heduska82
22. únor 2015

@therezz Starší měl taky AR, pil dávky podle rozpisu na plechovce, jakmile se překročila věková hranice pro navýšení dávky, okamžitě se ozval...a pil po cca 3 hodinách pravidelně.

cervenejablko
22. únor 2015

Moje malá vypije dávku mlíka ze 150 ml vody, krmím ji po cca 3 hodinách, někdy si řekne dřív, někdy později. Málokdy něco zbyde. Je jí taky devět týdnů, váží přes 5kg. Taky máme Nutrilon 1 AR - ale míchám to s Pronutrou - 4 dávky AR a 1 Pronutra.

therezz
autor
23. únor 2015

Me prave mala pije taky kazdy 3 hodinky davku ze 150ml vody..ale na krabici pisou ze by mela jist 5 davek denne coz my prave prekracujem tak jsem mela strach jestli nejsme moc nenasytny 😀 vychazi nam to i s noci na 7 davek...je fakt ze obcas necha ale malo kdy...co delate se zbytkem kdyz nahodou zbyde vic? Ja teda vylevam protoze jak to zhoustne tak se bojim to podavat znovu...ani nevim zda se smi opakovane prihrivat?

heduska82
23. únor 2015

@therezz Na 3 měsících mi pil od rána 6 hodin každé 3-4 hodiny, naposledy o půlnoci a pak zase v 6. Ale pokud má hlad a bude ječet, tak se mu prostě musíš přizpůsobit.

therezz
autor
23. únor 2015

@heduska82 samozrejme hlady ji nenechavam sama urcite vi nejlip ze ma hlad jen jsem se bala aby nebyla moc nenazranoucka 😀

therezz
autor
23. únor 2015

@mamkamarketa no my prave byly uplnej drobecek mela 2420g tak si rikam ze to ted asi dohani

magda172015
23. únor 2015

NAsi male bude pozitri 7tydnu a pije 6x za den tak 140ml..udelame 120ml vody a jak se tM da ten nutros tak je z toho hned 140-150ml 🙂 podle tabulky nutrouse je to asi taky vic nez by mela ale ja sem nazoru ze mimco vi co dela a kdyby to nechtela tak to fluse kolem sebe a naopak..prece ji nenecham rva hlady 😉 havne moc neresit a nepocitat jinak.se zblaznis...kdyby si kojila tak vis prd kolik mimco vypilo a prikladala by si co by to slo 😀 proste kdyz ma hlad dej 😉

magda172015
23. únor 2015

Joo a zbytky vylivame a podruhy neohrivame ,sem to jednou zkusila cuchla sem k temu a moc mi to nevonelo...penize budou my nebudem a pro trochu nutrouse... 😉

heduska82
23. únor 2015

@therezz Já mám oba nenažrance, podle nic určitě psali Otesánka... 😀 😀 😀

therezz
autor
24. únor 2015

@magda172015 je to moje prvni dite tak mam furt potrebu se ujistovat ze vsechno delame spravne 😀 selsky rozum samozrejme mam ale takova ta nejistotka hloda tak se radeji informuju :- D

magda172015
24. únor 2015

To je jasny ja prvni tri tydny taky nervnila abfurt pocitala a hlidala ale pak sem zjistila ze magorim a musim to taky nechat na male...az bude vetsi tak se nam to vsem ustali a bude to lepsi 😉 teda doufaaam 😲 😀
PS:koukam ze si psala v dobe krmeni 😎 😀 😉