Má hlad, ale nechce lahvičku. Máte zkušenost?

pucka08
16. únor 2020

Ahoj mamky máme z ničeho nic problém malá má hlad ale najednou začala zavírat pusu když ji chci dát lahvičku když se mi ji Teda podaří tam strčit tak pije jak o život někdo podobné zkušenosti

molindule
16. únor 2020

Starší syn míval u jídla bolení bříška, tak jsem ho krmila v polospánku. Fungovalo to výborně. Jak usnul, dala jsem mu láhev a on vše v klidu vypil. Nevím, jaký je problém u vás, ale držím palce, ať je vše zase brzy OK

pucka08
autor
16. únor 2020

@molindule ji břicho nikdy nebolelo to pravé nevím co ma za problém najednou asi musím koupit jinou láhev 🙈

amazonkajanik
16. únor 2020

Jj,taky dělal hérečku,ale stačilo zabavit a už pil. Teď mi to dělá u příkrmů a když už je miska polo prázdná,tak najednou pusa dokořán jak ptáče a jedl by furt. Ale jemu rostou zoubky ...😁

pucka08
autor
16. únor 2020

@amazonkajanik já to nechápu normálně si z nás dělají srandu ty mimca 🙉 koukala na ryby v akváriu a stejně nic....

amazonkajanik
16. únor 2020

@pucka08 Jj, občas přemýšlím nad tím, co se mu honí hlavou,když hodí tím svým obočím, má šibalský pohled a vykouzlí letmý úsměv ...je mu 8 měsíců a už to zkouší 😂

martt
16. únor 2020

@pucka08 Tohle dělal můj syn. Přišlo mi, že u toho dělá jen "blbosti". Když jsem mu davala flašku zavřel pusu, že nechce. Tak když jsem jí dala stranou, že když teda nechce, tak nedostane, tak najednou začal otevírat pusu a "krucet". Tak jsem mu ji daka znovu a to už pil normálně. Začal to dělat cca na 5měsících.

pucka08
autor
16. únor 2020

@martt no to by sedělo teď ji bude 5 měsíců nechápu to No snad ji to brzy přejde 🙈🙉